Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, gggggggg said:

izgleda da smart stvarno osvaja dpoy. bezveze

 

Los je momenat. Ako su trebali da mu daju, par prethodnih sezona su bile po meni i bolje. Ali i ove godine nije nezasluzeno. Kontam da je bas i smorcina da uvek centri odnose tu titulu, a realno od nizih igraca je on po meni neprikosnovnen. 

 

35 minutes ago, gggggggg said:

doncic sigurno ne igra prvu. rekao bih da bar do game 3 nece igrati.

 

za simmonsa se prognozira da ce se vratiti izmedju 4-7 gejma prve runde.

 

Celtics in 4. Tako da ne mora ni da se vraca. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MrTripleDouble said:

Paul George has entered the league's health and safety protocols and won't play against the Pelicans on Friday, Adrian Wojnarowski of ESPN reported.

 

Haha, kakav glupan... :ajme:

 

 

Ripcina za sve nas koji smo prognozirali pobedu Klipersa.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MrTripleDouble said:

Paul George has entered the league's health and safety protocols and won't play against the Pelicans on Friday, Adrian Wojnarowski of ESPN reported.

 

Haha, kakav glupan... :ajme:

 

 

bice ovoga jos vise kako playoff ide...

 

8 minutes ago, greenenvy said:

 

Los je momenat. Ako su trebali da mu daju, par prethodnih sezona su bile po meni i bolje. Ali i ove godine nije nezasluzeno. Kontam da je bas i smorcina da uvek centri odnose tu titulu, a realno od nizih igraca je on po meni neprikosnovnen. 

 

 

Celtics in 4. Tako da ne mora ni da se vraca. 

 

ne znam, mislim da su centri daleko zasluzniji za odbranu od bilo kog krila a pogotovo beka. ako vec neko mora iz bostona to bi trebao da bude williams da se nije sjebo.

 

ja prognozirao celtics u sest. prilicno sam siguran da prolaze.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, MrTripleDouble said:

Paul George has entered the league's health and safety protocols and won't play against the Pelicans on Friday, Adrian Wojnarowski of ESPN reported.

 

Haha, kakav glupan... :ajme:

 

 

Ako si vakcinisan (PG jeste) onda se jedino testiras ako imas simptome.

 

A ako PG ima simptome, pitanje je da li je uopste u stanju da doprinese ekipi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

 

ovo pre svega pokazuje kakav je mj bog. 

 

nisam siguran ali mislim da je to sezona kada je coach floyd imao ideju da jordan igra plejmejkera, pa je na cca 13 od 15 (lupam) tekmi imao triple double i batalio pg duites posto tim i dalje nije pobedjivao. 

Edit nije, ta sezona je bila par godina ranije 

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem, ne bi trebalo Bron da igra u GS. Priznajem da bi to bilo vrlo zabavno videti, ali sve ima granicu.

 

Što se tiče parova noćas, ispratiće se svakako Klivlend-Atlanta, neočekivano se noćas vraća Alen i čini se da bi Atlanta imala vrlo težak posao noćas. Ta će se utakmica i ispratiti koja iz nekog razloga ne počinje 1:00, već u 1:30 :ranting:, plus standard 15 minuta kašnjenja.

 

Nema sumnje da će večeras Pelikani biti ogromni favoriti i žao mi sada moje prognoze, koja je bačena u vetar.

Link to comment
Share on other sites

Allen je prebitan igrac za Cavse, odmah tu uz Garlanda. Ajde sto je defanzivno ekipa 50% bolja sa njim, nego je i u napadu konstantna pretnja u skoku i ima odlicnu PnR saradnju sa Garlandom. 

 

Ovo bi po meni bila lagana Hawksa da on nije zaigra veceras, ovako verovatno imamo close game. Ne mogu Cavsi da zadrze ovakav procenat za 3 citav mec. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...