Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ma ovo sto Young radi je sprdnja. Ceo mec niko nista ne moze da odbrani, Okongwu zakucao 5 puta u poslednjoj cetvrtini i ovaj kao plejmejker ima jedno dodavanje u poslednja 4 napada. Uvalio Hunteru i ovaj izvukao bacanja, ostala tri napada niko nije pipnuo loptu. Kakav odvratan heroball.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Ma ovo sto Young radi je sprdnja. Ceo mec niko nista ne moze da odbrani, Okongwu zakucao 5 puta u poslednjoj cetvrtini i ovaj kao plejmejker ima jedno dodavanje u poslednja 4 napada. Uvalio Hunteru i ovaj izvukao bacanja, ostala tri napada niko nije pipnuo loptu. Kakav odvratan heroball.

Da sve je uredu dok ulazi ali kad ne bude...Kuku lele.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Instinkt said:

Jokić 18p (7/9fg, 2/-3pt), 15 ass, 9reb, 3st, 1bl za 3/4 

na bazi kur*a

Standardno debelog Somborca boli dupe za tripl dabl i statistiku, gospodin 😂

 

 

Kako bih voleo da vidim da Jokić odigra bar mesec dana kao stat whore, ne mogu da zamislim kako bi to izgledalo.

 

Sinoć je bio spreman da baci 20+ asistencija kao od šale. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

atraktivan je lamela od automobila & kapiram da hornetsima sad to ide u prilog ali mogli bi i njemu i sebi da naprave medveđu uslugu, baš igra neobavezan basket, ono, nivo harlem globetrottersa. 

 

sinoć sam gledao veći deo tekme protiv clippersa i sve vreme mi je to bilo na umu.

 

malko sam gledao i bulls-trailblazers pa mi se prispavalo.

kad god dobije loptu, coby white ima taj govor tela kao klinci u dvorištu iza kuće koji glume da uzimaju odlučujući šut, ulaz, štagod 🙃

...

za to vreme, bata-kada pobedio cavse, uz pomoć svojih pouzdanih ortaka frenk džeksona, lajlsa, stjuarta i sadik beja

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...