Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ko zna do kada će biti za njega pauza, izgleda da će možda trajati i nakon ol stara radi predostrožnosti. Ol star propušta sigurno.

 

Sa tim je rečeno zbogom direktnom plasmanu u plej of i put će se morati tražiti ponovo kroz plej in...

 

Znači u prvom kolu, Golden Stejt ili Finiks. Ne znam koga manje želim, možda Voriorse, oni su mi bar lako dokazana plej of ekipa.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Kolko je dobra stvar plej-in. Mozemo da budemo i 10ti a da sezona nije gotova. 

Voleo bih da King nastupa na all-staru, do sad je njegov tim od kad je ovaj format neporazen, 2x su pali team giannis, 1x team curry i team durant. Mada ni Kevin nece igrati, procitao sam podatak skoro da su poslednji mec LBJ i Durant 1 protiv drugog igrali jos za christmas special 25/12/18 kada se King povredio i dugo pauzirao, a na kraju Lakersi dobili taj mec... 

 

a sad da bacimo pogled na utakmicu, uvek uz moje Lakerse!!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Kolko je dobra stvar plej-in. Mozemo da budemo i 10ti a da sezona nije gotova. 

Voleo bih da King nastupa na all-staru, do sad je njegov tim od kad je ovaj format neporazen, 2x su pali team giannis, 1x team curry i team durant. Mada ni Kevin nece igrati, procitao sam podatak skoro da su poslednji mec LBJ i Durant 1 protiv drugog igrali jos za christmas special 25/12/18 kada se King povredio i dugo pauzirao, a na kraju Lakersi dobili taj mec... 

 

a sad da bacimo pogled na utakmicu, uvek uz moje Lakerse!!

 

Plej in je glupost, igraju 82 utakmice da bi 10 ekipa od 15 išlo dalje. Znači još više se regularni dio pretvara u zajebanciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...