Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

On 10/7/2021 at 8:26 AM, propolis said:

Nije samo petorka, Dreznjak solidan šuter i ume da udje u seriju, Vrankovic korektan centar za Aba, Branković isto talentovan mlad centar.

Imaju oni tu legit rotaciju od 8 igrača plus Radovcic i Nakić,mladi talentovani bekovi.

 

Svaka čast Jovanoviću radi odličan posao za sada,a odlično je radio i u Fmp-u. Navijam za Cibonu da udje u plej of.

 

Drežnjak je solidan šuter koliko i Branko Lazić 🙂

 

Just now, Budha said:

Drežnjak je solidan šuter koliko i Branko Lazić 🙂

 

Btw, Cibona slučajno dovela Mutomba, Reuvers je u 90 min zalihepio 13 banana.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Budha said:

Drežnjak je solidan šuter koliko i Branko Lazić 🙂

 

Btw, Cibona slučajno dovela Mutomba, Reuvers je u 90 min zalihepio 13 banana.

 

Da da zamenio sam ga sa Bilinovcem. Sećam se da su prošle godine imali nekog beka koji je bio solidan za tri.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam prilike gledati Cibonu uživo na turniru u Opatiji i tada sam već na osnovu viđenog rekao evo napokon jedne dobre generacije vukova iz Tuškanca koja je sjajno vođena od strane Jovanovića. Tada se još čini mi se nije znalo da će se igrati playoff top 6. A sad sam uvjeren da oni mogu biti među tih 6 osim ako uslijed financija i dosta nesuglasica između kluba i aktualnog gradonačelnika Tomaševića ne dođe do nekog drastičnog zaokreta. Ovaj Reuters je vrlo interesantan igrač, ali nije samo on. I ja im nekako priželjkujem ulazak među prvih 6 iako ih onda kad sam ja počeo pratiti košarku nisam nikako mogao jer su bili najveći rival Zvezdi. Ali eto vremena se mijenjaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Martin Mystere said:

Kakav cripple fight na samom kraju, ne zna se ko je lošiji od ova dva tima ...

mornar je bas los, posebno njihovi visoki, tu sem smita koji ima 200cm nema igraca za aba ligu

borac je pod ogromnim pritiskom bio, izgledace to bolje daleko

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...