Jump to content

Rusija - zemlja cuda


dude

Recommended Posts

Ruska tehnologija...
 
Ruski ponos „izvukao deblji kraj“: Neočekivani ishod sudara Volvoa XC60 i Aurus Senata, blindirane limuzine od 6 tona (VIDEO 18+)
 
Edit:  Video
 
 

Ja sam neko ko apsolutno ne mirise Ruse, ali ovo bas ne bih okarakterisao kao ruska krtnija (jeste krntija iz drugih razloga) se raspala a Volvo “nista”.

Kao prvo, Volvo je ozbiljno ostecen, nadam se da je vozac dobro, ne znam ima li vesti, ali ovo je prilicna penetracija u kabinu vozila. Aurus u frontalnom sudaru treba ovako da izgleda. Sva moderna vozila se tako ponasaju cak i kod sitnog cukanja, gomila pokrivljenog lima i smrskane plastike napred, ali dobro po putnike jer je usporenje manje i sile su manje. Auto ne treba da izgleda dobro. Pogotovu ne kada udari u drugi auto u predeo gde je jako cvrsto, jer bocno ne mozes da napravis mnogo crumple zona, a opet doooobro uteras B stub i pod tog Volvo-a. Koliko vidim sa loseg snimka, kabina Aurusa izgleda ok, tako da ne bih ja ovo okarakterisao kao lose ili dobro ni po jednog ucesnika.

Inace, taj auto ima veze sa ruskim inzenjeringom koliko i sa Madagaskarom. Platforma je VW grupa, motori su dusted-off planovi isto iz VW grupacije (Porsche) dizajn je radio Bertone itd itd. Krntija je zato sto je polufabrikat i u njihovom slucaju “rucno izradjen” znaci opasnost da ce ti vrata otpasti kada ih otvoris. Kao britanski automobili 70-tih.


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Klotzen said:

 

Ja mislio sprdaju se da mu je to pravo prezime 🙂

 

Pokojni Satan Pananonski se prevrće u grobu 🙂

 

Teska bolestina, kako god. 

 

Plus san svakog ataviste na planeti: AfD, one nosate u Francuskoj, lega nord i slicnih u Italiji, FPO, zlatne zore.... a o Srbiji da ne pricam. 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

Rusi raspisali poternicu za senatorom Lindzi Graham jer je navodno izjavio da je "ubijanje rusa najbolje potrošen novac ikad". Taj video se vrteo do iznemoglosti dok danas nije stigao originalni video na kom se vidi da je taj montiran u propagandne svrhe i da te dve stvari nisu izgovorene jedna za drugom.

 

 

Zato Rusima niko ne vereuje, zamislite da tužilaštvo diže međunarodnu optužnicu na osnovu lažnog videa ? Pa to je neozbiljno i za banana republike.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ters said:

Kako ide ona izreka o pacovima i brodu?  Putinov reżim je previse zlocinacki i za covjeka optuzenog za silovanje... 

 

 

 

Resio da plati porez u Francuskoj zbog cega je promenio drzavljanstvo?

Pravi patriote français.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...