Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, fradler said:

I sada je Efesu upitno 5. mesto, mora da zapne protiv nas.

Mislim da je Efesu potpuno svejedno da li ce biti 5. Ili 6. I da li ce igrati protiv Reala i Armanija bez prednosti domaceg terena.Sanse su im slicne za prolaz u oba slucaja

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Gudura said:

Mislim da je Efesu potpuno svejedno da li ce biti 5. Ili 6. I da li ce igrati protiv Reala i Armanija bez prednosti domaceg terena.Sanse su im slicne za prolaz u oba slucaja

 

Pa nije baš da im je svejedno. Koncepcijski im možda više leži Real, siguran sam da već postoje procene u klubu na temu. Na to dodaj formu, povrede, šta već, odrađen je skauting pa kapiram da već znaju šta im više paše

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

Pa kako ne. Pobeda ih vodi na Real, poraz na Armani.  Takoreci mogu da biraju rivala. 

 

Svakako da ocekujem da idu na pobedu protiv Fenera i tako izaberu Real koji je blago reci u rasulu trenutno. Verovatno i najveca kriza u Lasovoj eri, izgubili su na 15 od poslednjih 26 tekmi. Isterali su i Ertela i Tompkinsa i od plejmejkera su spali samo na Ljulja koji je u fazi poluraspadanja, a pokusace i neku improvizaciju sa Hangom i Abaldeom sto nikako ne moze da ispadne na dobro na duze staze. Gossa i ne racunam jer je i on pred sut kartom. Iz ove perspektive mi izgleda smesno da ce se jedna od te dve ekipe naci na F4.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...