Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

8 minutes ago, Marvin said:

Armani se lagano vraca u domen neozbiljne ekipe. Po trenutnoj formi, Efes pa cak i Makabi bi imali velike sanse da ih izbace u plej ofu.

Milano je obezbedio prednost domaćeg terena tako da ova poslednja kola ne igraju na max obrtajima plus sinoć nije igrao Meli. Šilds se polako vraća u formu,a jedino mi deluje da Serhio i Dilejni trenutno igraju ispod svojih mogućnosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, propolis said:

Real treba da pojača spoljnu liniju. Kozer,NWG,Uertel nema sta da traže u ekipi koja ima šampionske ambicije.

Verujem da su Lorenco Brown i Bili Beron kvalitet za Real plus ako je tačno za Larkina eto kvalitetne spoljne linije.

 

 

Mislim čak da je ovaj strmoglav pad Reala krenuo kad se povredio jedan prosečan EL igrač - Causeur. Toliko im je tanka spoljna linija da je nedostatak jednog role igrača praktično označio raspad sistema. Barsa ima ogromnu šansu da osvoji ove godine, mislim da jedino Efes u nekoj dobroj formi može da ih zaustavi.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, propolis said:

Milano je obezbedio prednost domaćeg terena tako da ova poslednja kola ne igraju na max obrtajima plus sinoć nije igrao Meli. Šilds se polako vraća u formu,a jedino mi deluje da Serhio i Dilejni trenutno igraju ispod svojih mogućnosti.

Sto onda ne izgubise od Bajerna nego od Monaka? 😄

Link to comment
Share on other sites

mogli bi i da namucimo barsu kad bi hteli.. a na eventualnom f4, potpisujem da bi bili najveci favoriti, iako bi ostali bili  za 3 klase ispred igracki..

opet kaem, kad bi hteli, a posto necemo, tako je kako je..:default_coffee:

 

16 minutes ago, Marvin said:

Sto onda ne izgubise od Bajerna nego od Monaka? 😄

pa sa tom pobedom su obezbedili prednost domaceg..:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Ma Armani je dobra ekipa, ne bih ja njih otpisivao ni u borbi za titulu, videli smo prosle sezone da nisu daleko bili. Iskusna imena, iskusan trener. U gostima su dobili Efes, Fener, CSKA, Barsu (jedini poraz Barse kod kuce), u Madridu izgubili u produzetku.

 

Verujem da se ove tri ekipe (EAM, RM i Oly) i ne cimaju previse ko ce zavrsiti drugi, a ko treci ili cetvrti, jer verovatno ce Monako zavrsiti 7., a tesko da su oni pozeljniji protivnik od Makabija koji ce biti 5. ili 6. Samo ce onaj koji zavrsi 4. morati na Barsu u SF ako prodje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marvin said:

Sto onda ne izgubise od Bajerna nego od Monaka? 😄

 

Monako je mnogo bolja ekipa od Bakerna IMO.

4 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Mislim čak da je ovaj strmoglav pad Reala krenuo kad se povredio jedan prosečan EL igrač - Causeur. Toliko im je tanka spoljna linija da je nedostatak jednog role igrača praktično označio raspad sistema. Barsa ima ogromnu šansu da osvoji ove godine, mislim da jedino Efes u nekoj dobroj formi može da ih zaustavi.

 

Sigurno da im fali,ali nisam siguran da bi on doneo doneo nešto više.

Barsa je ubedljivo najbolja i verujem da će osvojiti lagano ovogodišnju EL. Najbolja pojačanja su doveli i mnogo su bolji nego prošle godine u svim segmentima.

Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2022 at 12:13 PM, Del Piero said:

Ma Armani je dobra ekipa, ne bih ja njih otpisivao ni u borbi za titulu, videli smo prosle sezone da nisu daleko bili. Iskusna imena, iskusan trener. U gostima su dobili Efes, Fener, CSKA, Barsu (jedini poraz Barse kod kuce), u Madridu izgubili u produzetku.

 

Verujem da se ove tri ekipe (EAM, RM i Oly) i ne cimaju previse ko ce zavrsiti drugi, a ko treci ili cetvrti, jer verovatno ce Monako zavrsiti 7., a tesko da su oni pozeljniji protivnik od Makabija koji ce biti 5. ili 6. Samo ce onaj koji zavrsi 4. morati na Barsu u SF ako prodje.

Da li je jos uvek na snazi pravilo da ekipe iz iste zemlje moraju medjusobno u 1/2?

Link to comment
Share on other sites

Đordi Bertomeu, prvi čovek Evrolige kaže da će teško biti da se ruski klubovi sledeće sezone vrate u ovo takmičenje.

 

Na nesreću opet smo imali probleme ovog puta zbog sukoba Rusije i Ukrajine. Još je rano o tome da govorimo, treba da vidmo kakva će da bude situacija. Jasnije će da bude posle Fajnal fora. Videmo kakve će da budu okolnosti. Ako ostane kao sada, biće veoma teško da se ruski klubovi vrate. Mi ćemo da predložimo klubovima neke stvari“, rekao je Bertomeu za Maksbet radio.

Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2022 at 9:21 PM, MrTwister said:

Obzirom na to kako izgledaju neke top ekipe ove sezone u EC, mozda je bolje da niko i ne udje od njih u EL.

 

Pa nije nigde zapisano da samo Valencia, Virtus i Partizan moraju da se bore za mesto u EL, dok svi drugi treba da sluze kao sparing partneri.

 

Ja bih bas voleo da vidim neku ekipu koja dugo nije bila u EL, na primer Joventut, Gran Canariu, a za ABA ligu bi bilo dobro da tamo odu Buducnost ili Cedevita Olimpija (ok, ovo je bas SF, priznajem).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...