Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Nego, gde je Borjan???

 

Posle vesti o Zajonu, mislim da ne veruje više ni on u opstanak. 

 

 

Zajon iz godine iz godinu ređa svoje žrtve, serijski ubica sa potpisom, visoka runda.

 

U ruki sezoni je neklač stradao, zatim je u sofomor sezoni nekim čudom ostao zdrav, a i tada je ušao zdrav u sezonu, za razliku od ostale dve, tada je bio čini mi se u timu Zorexa i sada u trećoj šalje Boru ambis. 

 

Ne znam ni zašto me ne čudi ovo oko Zajona, meni on bio obeležen crvenim slovom pre drafta, jer jednostavno ➡️Povreda stopala➡️operacija➡️I saznanje da pred početak sezone ima preko 150 kg, dok treba da prolazi kroz period rehabilitacije. Ne znam koje će to nezalečeno stopalo da izdrži toliku težinu. On mora prvo na lagano trčanje par meseci dok ne skine kilažu, pa tek onda intezivni treninzi.

Link to comment
Share on other sites

Mogao bi Janis malo da se ugleda na coveka koji mi je doneo titulu prosle godine (veliki Westbrook), on bi tukao saigrace da uhvati deseti skok i da ima TD u MSG a ovaj cak dozvoljava treneru da ga zameni pre kraja meca i ostane za skok kratak..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam sinoć brojao i bilo je nešto manje od 70 igrača za IR, što znači 3.5 slota po ekipi, a treba imati u vidu i da neki timovi imaju i po jednog na IR-u.

 

Ja bih ipak dodao da je velika razlika u tome što kada se sazna da je igrač neće igrati utakmicu, odmah dobije O i može da ide na IR, nema više pravila za 3 utakmice.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Ja bih ipak dodao da je velika razlika u tome što kada se sazna da je igrač neće igrati utakmicu, odmah dobije O i može da ide na IR, nema više pravila za 3 utakmice.

 

 

isto tako je ranije igrač igrao tekmu nakon pauze sa out oznakom, pa je nosio i sutradan a sada čim stigne info da igra, ode i out oznaka.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

isto tako je ranije igrač igrao tekmu nakon pauze sa out oznakom, pa je nosio i sutradan a sada čim stigne info da igra, ode i out oznaka.

ali sada mozes da menjas ako ti ima dtd i na IR je. Pre nisi mogao.
Definitivno je bolji espn ove godine nego prosle, brzi su plus su dodali ovaj trejd blk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veoma tesko izvojevana pobeda, samo kada sam pregrmio ovu nedelju sa uzasnim rasporedom i raznim izostancima glavnih igraca... Imao sam i srece sto Zorexu nije igrao u ovoj nedelji Lamelo, pa mi je to veoma puno olaksalo situaciju.

 

4. vezana pobeda, mora taj niz da se nastavi protiv Davaia, samo je neophodno da Ejton bude spreman od starta veceras, a to je malo verovatno, plus Davai ima bolji raspored, ocekujem da se muski popeglamo na poene i PPM. Samo nek se vrnuo Rasel i da dise kroz fantazi brojeve. 

 

Izbijam danas na 2. mesto tabele, ispred mene je jos samo Stefi.

Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2021 at 12:14 PM, Magia said:

 

 

 

Cisto da se zna da ne jinxujem i da ocekujem depesu izvinjenja nakon takvih gnusnih optuzbi, a od pocetka sam govorio sta ce biti..

 

evo vidi kako se mi bavimo pozitivnim proročanstvom, bez džinksa:

 

On 12/7/2021 at 2:44 PM, uini said:

jesil' spreman da izgubiš 7-5-1 ?

 

On 12/7/2021 at 4:50 PM, Gaga said:

Haha,taj sam.

 

Spreman sam:classic_biggrin:

 

i bi tako.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

cestitke davai, opet na kraju serije izgubim sve.

 

kakva je ovo banda nedojebana. sada osim sto igraju lose, poceli su i izostanci. 

 

bey na trejd bloku ako nekome treba. dajem ga ne za dzak krompira nego za dzak klica.

 

sada repriza proslogodisnjeg finala. tj el trashico.

Edited by gggggggg
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Evo vam ga Kemba na FA ko hoće da ga čeka, izgubio sam strpljenje, gubim od raznih loših timova jer su mi vezane ruke i noge - povređeni ili odsutni pikovi druge, pete i šeste runde + Batum koji mi je FA iskopina sa starta sezone. 

 

A poruka za Pelinku i Lejkerse - free Dwight Howard.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

 

bey na trejd bloku ako nekome treba. dajem ga ne za dzak krompira nego za dzak klica.

 

 

onaj ozi sa locked on fantasy ga zove depressed penis (sad-diq bey) 

 

kad smo kod pistonlerosa, koi je krasni dvejnu nemacu pojma kejsiju, trej laj-la-lajls porobio proslu i sad bez jeremije granta igra 8 minuta? 

 

to nam je novi neuspeli projekat nakon pokusevskog. 

himna trej lajlsa 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Još jedna nedelja u kojoj sam odučen od fantazija, čestitke @stefan81888. Prestao je medeni mesec mojih igrača, Maxey je prestao da izgleda kao all-star a počele su i povrede i to tako da su mi svi ovi centrići povređeni istovremeno tako da mogu da se oprostim od skakačkih kategorija. Sada je cilj samo uzimati što je više kategorija moguće, tek sam pregurao drugu nedelju od pet u ovom paklenom rasporedu i valjalo bi ostati u PO zoni po njenom završetku.

 

Sreća u nesreći je da sada idem na Matića u verovatno najboljem mogućem momentu zbog povrede poli parizera ali je i dalje to preozbiljna ekipa, po rosteru rekao bih i najjača.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Manu said:

Sreća u nesreći je da sada idem na Matića u verovatno najboljem mogućem momentu zbog povrede poli parizera ali je i dalje to preozbiljna ekipa, po rosteru rekao bih i najjača.

 

svakom je svoja muka najveća ali ne bih rekao da je tićmina ekipa najjača po rosteru.

 

mislim da ove sezone još uvek nemamo očiglednog favorita koji odskače. tu je nekih 10ak ekipa gde svaka svaku može da otrti. možda čak i 15ak.

Link to comment
Share on other sites

Moze da otrti, jer je sezona puna korone i izostanaka, kada su svi ful, Maticeva ekipa je najjaca.  Ima 4 TOP30 igraca. Begli moze lagano da bude trejdovan u neku tankersku ekipu i plus ce ovi dugo cuvani sa IR-a malo da pojacaju, nece biti ubice, makar ove sezone, ali ce biti svakako korisniji od bilo koga sa FA. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Moze da otrti, jer je sezona puna korone i izostanaka, kada su svi ful, Maticeva ekipa je najjaca.  Ima 4 TOP30 igraca. 

 

da me ne shvati tićma pogrešno, a onda i svi redom - ima jako dobru ekipu.

ipak, to što ima 4 igrača u top 30 ne znači i da je favorit, zato što se ne takmičimo u broju top igrača u 30-50, već u kolonama.

 

kada bi hipotetički i naša i matićeva ekipa bile zdrave, ja bih očekivao pobedu, iako naravno ne bi bilo čudo da izgubimo.

 

samo kažem da ima puno ekipa koje su prilično egal i da će u xy nedelji zavisiti od trenutne forme & inspiracije (feat FA picks) pobeda ili poraz između tih 10-15 ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ispod radara je proslo to sto je Dovla iz nekog razloga bacio Briseta, meni je malo neshvatljiv taj razlog, s obzirom da je poceo da dobija ozbiljne minute i plus se sve vise prica o tome gde ce ici Tarner i Sabonis. Morao sam da skinem Rasela sa IR-a po cenu toga da imam jedan mec manje veceras da bih eventualno uzeo Briseta sa vejvera. Madjija ga medjutim kupi sa cak drugog vejvera. Veoma solidno dizanje.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...