Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

3 hours ago, Itachi Uchiha said:

Nemam problem da svi koji su ispali prave izmene, da skidaju igrace, ali ovo dropovanje koje radi Dovla je glupo. U 2 dana je bacio 5 igraca, a nije uzimao nikoga. Ne igra u play-outu, igraci mu stoje na klupi, ima 10 igraca u rosteru racunajuci Allena koji je out. Znaci dropuje da nas zajebava. 😄

 

Maticu reaguj, svakako nemas obaveze oko play-offa. 😄

Zašto bi bilo glupo.. dropujem igrače koji nisu neš posebno, ali koji bi vama u plej-ofu mogli lepo doprineti..

 

Niti imam želju nekoga zajebavati, niti bih ikada tako nešto radio 🤔

Samo želim da vam bude zanimljiviji FA u ovim trenucima 🙏

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

koja je trešijana rj hampton; gledao sam ga negde na početku sezone kada je imao valjda jedinu dobru tekmu i prevario me je da ima cojones i da mu samo treba minuta da se dokaže. ali pošto je raspored genijalan, dobiće još neku priliku da ne uradi ništa.

 

 

I moji se raspali sinoć, nijedan DD, nisam preokrenuo dreb i na to sve se Rodni povredio kada je bio na putu da ima dvocifren broj poena, plus mu je ugrožen nastup u četvrtak kada ima samo jedna utakmica za veče. U tom pogledu si dobro balansirao raspored. Meni su ostale još 3 izmene do kraja, biće teško. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lukaku94 said:

Nisam ja sam unapredjena verzija 

 

Ma je l' ? Zaboravljas da sam te ja stvorio, naucio pravilima i omogucio ti da preko veze igras ovu svetu igru i najjacu ligu na Balkanu

U zivotu sam doneo mnogo glupih odluka, a zauzimanje za tebe mi je medju najgorima

Navukao sam gnev ljudi ovde (posto, je l' te, nisam ja Lavrnja Zevs jbg) , obarali mi postene trejdove i poslali me na pravdi Boga u b ligu. Posle sam malo i izgubio konce, svadjao se sa ljudima, dobijao banove, jos sam se budala svadjao ovde sa Djoloom i ostalima koji su bili za to da budes izbacen, i na kraju te opet usralo da odes kod Uchiche (i drugu godinu za redom radis kompletan draft). Da ne pricam da sam i pretprosle godine radeci draft zajedno sa tobom fejlovao, posto si mi smetao. I sada necu nikad izaci iz cigana jer se prokletstvo ne skida tek tako, ne igram PO B lige, dok ti prolazis u SF i gradis karijeru na mojoj propasti, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane fazon

 

 Kuma vise nemam, a i koji ce mi posto nikad necu da se zenim (a i da hocu, nema te koja bi htela)

  • Ha-ha 11
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

 

Ma je l' ? Zaboravljas da sam te ja stvorio, naucio pravilima i omogucio ti da preko veze igras ovu svetu igru i najjacu ligu na Balkanu

U zivotu sam doneo mnogo glupih odluka, a zauzimanje za tebe mi je medju najgorima

Navukao sam gnev ljudi ovde (posto, je l' te, nisam ja Lavrnja Zevs jbg) , obarali mi postene trejdove i poslali me na pravdi Boga u b ligu. Posle sam malo i izgubio konce, svadjao se sa ljudima, dobijao banove, jos sam se budala svadjao ovde sa Djoloom i ostalima koji su bili za to da budes izbacen, i na kraju te opet usralo da odes kod Uchiche (i drugu godinu za redom radis kompletan draft). Da ne pricam da sam i pretprosle godine radeci draft zajedno sa tobom fejlovao, posto si mi smetao. I sada necu nikad izaci iz cigana jer se prokletstvo ne skida tek tako, ne igram PO B lige, dok ti prolazis u SF i gradis karijeru na mojoj propasti, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane fazon

 

 Kuma vise nemam, a i koji ce mi posto nikad necu da se zenim (a i da hocu, nema te koja bi htela)

A zaboavio si kad smo radili draft pa si uzeo ostoja titulu to si zaboavio

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

Zato Maxa jako udara po FA da mu bude zanimljivo 😂😂

 

Da se ne opustas  propolise  ❤️

 

ustvari ja ti pomazem. zamisli da je zveki origami uzeo kofija, kao sto nije, sad bi se kurcio kao prosle nedelje. ovako si ga ispresavijao i  sad si miran do kraja. za jos saveta salji pm 🙄 

 

39 minutes ago, delgado said:

 

 

 

... izgubio sipmatije Kima Donga Uina, ostao bez sampita i soka, navuko mi bedu na fransizu koja traje jos uvek i ne prolazi. to ti nikada necu oprostiti glavonjo glupi

 

 

lm, lukaku kakvi su ti planovi za narednu sezonu? 💵💵😏

 

 

  • Love 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

 I sada necu nikad izaci iz cigana jer se prokletstvo ne skida tek tako, ne igram PO B lige, dok ti prolazis u SF i gradis karijeru na mojoj propasti, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane fazon

 

 Kuma vise nemam, a i koji ce mi posto nikad necu da se zenim (a i da hocu, nema te koja bi htela)

@Manu cestitke tebra na prolasku.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maXa88 said:

 

Da se ne opustas  propolise  ❤️

 

ustvari ja ti pomazem. zamisli da je zveki origami uzeo kofija, kao sto nije, sad bi se kurcio kao prosle nedelje. ovako si ga ispresavijao i  sad si miran do kraja. za jos saveta salji pm 🙄 

 

 

 

 

Za Kofija ste imali 0 procenata uticaj na to. Stojao je jedno sat vremena slobodan , a to sto nije uzet je zelja da ipak budem timski igrac, a ne neki samozivnik koji samo sam bira igrace.

2 hours ago, Lukaku94 said:

A zaboavio si kad smo radili draft pa si uzeo ostoja titulu to si zaboavio

 

Delgado nije lepo da se svadjas sam sa sobom.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, maXa88 said:

 

Da se ne opustas  propolise  ❤️

 

ustvari ja ti pomazem. zamisli da je zveki origami uzeo kofija, kao sto nije, sad bi se kurcio kao prosle nedelje. ovako si ga ispresavijao i  sad si miran do kraja. za jos saveta salji pm 🙄 

 

 

... izgubio sipmatije Kima Donga Uina, ostao bez sampita i soka, navuko mi bedu na fransizu koja traje jos uvek i ne prolazi. to ti nikada necu oprostiti glavonjo glupi

 

 

lm, lukaku kakvi su ti planovi za narednu sezonu? 💵💵😏

 

 

 

Maxo sine nisam ja svabo 😂😂

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

au grofe, svaka čast, kakav FG% x PPM galore! 

a mislio sam u ponedeljak da si imao vrj veče na temu

 

što je najveća fora, naši većinski igraju dobro ali ne mogu mečovati ludilo grofovije

 

ispade da je neigranje trajčeta bila jedna od ključnih prednosti, ma koliko to suludo zvučalo; grof uzeo delon wrighta, koji mi ne bi više pao na pamet kao izbor, jer je svaki put kada je menjao rugobicu za 30mins šutirao 1-5 i slično

 

sinoć 7-11 iz igre, 5stl, 1blk: sve kolone gde se koljemo (tj gde smo se klali do sinoć)

wiggins iz oklahome 5-7

will barton 3-14, bog ga blagoslovio

eubanks 8-10

ayton 8-11 + DD

strus 4-12

jalen smith za 13 mins (pre potresa mozga) 8-9 iz igre + DD (10rebs)

onda ulazi goga, konj koga sam dva metra dana čuvao u sastavu = 9-9 iz igre 3stl, 1blk, svega 9 skokova

sengun 4-9, 3blk

 

nisam video ovako precizno skupljanje potrebnih kolona u svojoj fantazi karijeri

 

naši sasvim dobri, dok nisu došli na red horford, koji je krenuo prvih 5mins tekme sa 3-3 iz igre i 5 rebsa a završio sa 3-9 + 9rebsa

sramotni lavine sa 1-7 iz igre (12pts) + 9ast. vožd za 45mins 9 skokova = uz svo grofovo divljanje, ova dva izgubljena DD bi nas stavila makar u 6-6-1 situaciju

 

čisto da stvar bude komična, između kisperta i torrey craiga, biram prvog koji je bio solidan ali ne i craigovih 5-5 iz igre solidan

 

još nismo zbanično prsli, možda možemo nekim čudom da okrenemo DD i održimo blokade ali teško.

još jednom grofe, svaka čast na večeri, herojske partije (nema šta).

 

Link to comment
Share on other sites

E jebiga, na kraju sam se i samoubio, zaboravio da počinje prva u 22h i ostavio questionable Cadea na klupi. I bez toga je bilo izvesno da gubim, ali mislim da slobodno može da se kaže da je sada i zvanično. Jedna od najlošijih nedelja u sezoni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...