Jump to content

Kako ste dali nick svom profilu na forumu 😁


BojanaCZV

Recommended Posts

Tako sam zeleo da me zovu kad sam bio klinac, zvucalo mi mocno, sta znam kao rambo ali nije - ranzo :capone_2:

Naravno niko me nije tako zvao, uglavnom su me zvali kiza a mene je to, ne znam zasto tad nerviralo

A zasto sam se toga setio kad sam se registrovao nemam pojma

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam vec pominjao, ovo je moj pokusaj da pretvorim u slova nesto sto je moja prababa iz finske izgovorala kad me je videla (jedinog puta kojeg se secam, mozda 4 ili 5 godina ako sam imao tada). Ja to citam "Kojneperk" 😄 

 

Niko se ne seca sta je tacno govorila, a ja sam mozda vremenom i izvrteo neka slova pa se bilo koji smisleni trag ka otkrivanju tog znacenja izgubio. Ja volim da mislim da je to bilo nesto tipa "vragolan" jer sam bio nemirno dete.  

 

 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Mislim da sam vec pominjao, ovo je moj pokusaj da pretvorim u slova nesto sto je moja prababa iz finske izgovorala kad me je videla (jedinog puta kojeg se secam, mozda 4 ili 5 godina ako sam imao tada). Ja to citam "Kojneperk" 😄 

 

Niko se ne seca sta je tacno govorila, a ja sam mozda vremenom i izvrteo neka slova pa se bilo koji smisleni trag ka otkrivanju tog znacenja izgubio. Ja volim da mislim da je to bilo nesto tipa "vragolan" jer sam bio nemirno dete.  

 

 

 

Kad si se pojavio ja sam isprva mislio da si klon jednog znamenitog clana 🙂 Ala se zajebah 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

U vreme kad sam se registrovao na b92 forum, na Zvezdinim utakmicama u poluvremenu je išla ova pesma

 

Nisam slušao Dropkick Murphys, pa nisam imao pojma koja je pesma. Drugar i ja se stalno sprdali i drali "Džesi", a pošto je ozvučenje bilo užasno, nismo mogli ni tekst da pohvatamo. I to je trajalo poprilično, dok se jednom nisam zainatio da je pronađem na google-u. I naleteo sam na nekom forumu, da je neki brat isto mislio da se zove Džesi (Jessie), pa je dobio i pravi odgovor.

Tako sam počeo da slušam DM, a ispostavilo se da je ova pesma himna Boston Red Soxa, koji su u svojoj istoriji imali period od 86 godina bez titule u MLB-u. Kao neko prokletstvo, koje sam ja povezao sa KKCZ, jer smo i mi tada bili bez titule mnogo godina.

Kad sam se registrovao, hteo sam neki nick indirektno povezan sa Zvezdom, a Dropkick Murphys je bio u vezi samo u mojoj glavi, pa eto : D 

Isla je ta pesma i kod nas

Mene oni isto podsecaju na moj klub, pionir, duleta, jednu mariju...

Link to comment
Share on other sites

Nadimak sam dobio nakon trajnog bana u raju jer sam podrivao autoritet glavnog moda. Baš tada kada sam banovan igrali su se završni minuti 3. utakmice finala protiv Future, umetnik me ovekovečio u trenutku dok se držim za glavu nakon Lesorovog tip in-a a ljudi vekovima misle da sam bio u očajanju sto više ne mogu da se šetam cvetnim livadama i pevam pesmice sa ostalim andjelima i rišćanima. 

394b3e47d887787cdbd425f6790b9783.jpg

  • Like 2
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ranzo said:

Isla je ta pesma i kod nas

Mene oni isto podsecaju na moj klub, pionir, duleta, jednu mariju...

nije prvi put da nas kopirate : P

ma znam, čuo sam posle nekog vremena da se puštala i kod vas. možda ne u meri kao na zvezdinim utakmicama, jer su kod nas baš preterivali, ali kao što ti kažeš, sve je individualno

 

 i pionir tebe podseća na pogrešan klub : D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po horor filmu the Babadook, prevedeno na nas, devojka koju sam tad muvao, volela horore i gledali kod nje u domu na faxu, i dok se ona plasila ja sam to iskoristio krajnje podlo. I posle toga sam se registrovao na forum i bio pod utiskom filma kojem se i ne sećam radnje... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Babaduka said:

Po horor filmu the Babadook, prevedeno na nas, devojka koju sam tad muvao, volela horore i gledali kod nje u domu na faxu, i dok se ona plasila ja sam to iskoristio krajnje podlo. I posle toga sam se registrovao na forum i bio pod utiskom filma kojem se i ne sećam radnje... 

 

Moje sestre od tetke imaju baku (po ocu) koja se zove Dusanka, skraceno Duka. Pa je zovemo Baba Duka. Uvek kad nesto napises setis me na nju 🙂

  • Like 5
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ranzo said:

Tako sam zeleo da me zovu kad sam bio klinac, zvucalo mi mocno, sta znam kao rambo ali nije - ranzo :capone_2:

Naravno niko me nije tako zvao, uglavnom su me zvali kiza a mene je to, ne znam zasto tad nerviralo

A zasto sam se toga setio kad sam se registrovao nemam pojma

 

Ja sam uvek čitao ranco, kao nešto italijansko štagajebem, Zoran mi ni na kraj pameti. 😄

 

Šta ja dečko radim

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...