Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

3 hours ago, Miskooo said:

"i`d love to have Arsenal away or Tottenham away ih not that. And then we`ll wait for the really big guns when it`s two legs."

 

Trener Sanderlenda pred zreb za sledece kolo liga kupa.

Navijači Sanderlenda medutim željno išcekuju WH, pošto bi želeli da vide Moyesa ponovo. Ne znam zašto 😁.

 

Znam lažem. Navijači ga optužuju da je bio produžena ruka u uništavanju kluba, ili makar deo navijača 😁.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Don Juan said:

Navijači Sanderlenda medutim željno išcekuju WH, pošto bi želeli da vide Moyesa ponovo. Ne znam zašto 😁.

 

Znam lažem. Navijači ga optužuju da je bio produžena ruka u uništavanju kluba, ili makar deo navijača 😁.

 

Prilično sam siguran da bi i navijači WHU voleli da vide Sunderlend za protivnika, malo za promenu nakon ovih teškaša u prethodna dva kola. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

 

Prilično sam siguran da bi i navijači WHU voleli da vide Sunderlend za protivnika, malo za promenu nakon ovih teškaša u prethodna dva kola. 

Pa dobro, WHU je mnogo jači, u stvari bilo koga da izvuče Sanderlend biće žestok autsajder. Nije ovde u pitanju WHU, nego Moyes. 

 

Njega navijači željno iščekuju na stadionu.

Link to comment
Share on other sites

On 10/27/2021 at 9:10 PM, Miskooo said:

"i`d love to have Arsenal away or Tottenham away ih not that. And then we`ll wait for the really big guns when it`s two legs."

 

Trener Sanderlenda pred zreb za sledece kolo liga kupa.

Ispunila mu se zelja, gostuju Arsenalu. Sad da vidimo da li je optimizam opravdan. 😄

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zadovoljan Gabrijelom, ali mislim da ga daleko prevazilazi i tek ce. Imam u vidu i reputaciju pre kluba, Obamejang je ipak najbolje pojacanje u ovoj deceniji verovatno, iako je propao kao zeton ove dve godine, ali od njega se i ocekivalo da bude najbolji igrac, od Japanca se ocekivalo da pojaca rotaciju.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, McLeod said:

Ja sam zadovoljan Gabrijelom, ali mislim da ga daleko prevazilazi i tek ce. Imam u vidu i reputaciju pre kluba, Obamejang je ipak najbolje pojacanje u ovoj deceniji verovatno, iako je propao kao zeton ove dve godine, ali od njega se i ocekivalo da bude najbolji igrac, od Japanca se ocekivalo da pojaca rotaciju.

Čitao sam skoro izjavu nekoga od trenera ili saigrača Tomijasua,da on ima taj "Ronaldov" mentalitet.Uvek hoće više i bolje,a nikad nije zadovoljan.

 

Kad se setim bekova Kolašinac-Belarin,Tirni(Tavares)-Tomijasu deluju za klasu bolje.Generalno odbrana Arsenala ima veliki potencijal.

 

edit:Ramsdejl nestvarno branio danas.

Link to comment
Share on other sites

Ipak Liverpul nije prajm Barselona kakvu su je napeavili Ole, Maguire, Shaw i druzina🤔

Kad imas trenera, sistem i nacin igre ni 2-0 na Enfildu nije strasno, moze se vratiti tim u igru.

 

Kristal Palas se posprdao sa Sitijem. 

 

Ole do pobjede pa da Siti da 5 komada na Old Trafordu sledece nedelje.

Izveo batica 5-3-2 formaciju, ide na 0-0🤣🤣🤣 da mukica sacuva bar na 1 mecu mrezu posle ko zna koliko meceva.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darth Steva said:

Pa nije isto jer si danas na sredini imao dva grla bez mozga (Jones i Ox) tako da ti ekipa vise lici na Junajtedovu nego na Liverpulovu od prosle nedelje. Neverovatno koliko ti likovi mogu da trce u prazno bez ikakvog cilja i smisla.

 

Na kraju Liverpul srecno do boda.

Daj ih u Utd, takvih imamo za izvoz😁

 

Moze se povuci oaralela, danas March sansa i nije dao gol i odmah kazna. Prosle nedelje Bruno sansa i odmah kazna.

Razlika? Ozbiljna ekipa, koja ima sistem kao sto rekoh i vjeruje u svoj rad na treningu za razliku od one katastrofe prosle nedelje gdje se ne zna ko sta radi...

 

Gledajte spektakl od 18.30h, 2 mucenicke ekipe s tim da je gostujuci menadzer izveo tako sporu ekipu, ide na bod. Ima bekove koji ne umiju da centriraju, ima 2 na sredini koji nemaju pojma da kontrolisu igru i 2 fenomenalna napadaca koji ce dobiti manje od 5 upotrebljivih lopti jer je tu fantasticni McFred kombo.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, to je situacija sa pocetka meca koja je ispala identicna, ja sam vise mislio na Liverpulovu postavku na sredini gde je ovo danas bila mnogo neozbiljnija ekipa nego pre 7 dana.

 

A Ole fazon slusa Geri Nevila na Sky-u kako ga ovaj svake nedelje brani i postavlja ekipu kako ovaj predlozi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...