Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

16 minutes ago, OgX said:

Ne znam da li tacno. Objavljeno je da su PL klubovi izglasali odluku u kojoj se protive "upumpavanju" novca u Newscastle. Vjerovatno nije posebno naznacen Newcastle ali je sigurno zbog njih takva odluka izglasana. Pitam se, kako to da se toga ranije nisu sjetili.

Pa odluka se odnosi na to da se pare ne mogu "upumpavati" iz kompanija koje su u vlasništvu sadašnjih vlasnika kluba, a tu se pre svega odnosi na naftne kompanije iz Saudijske Arabije kada je u pitanju Newcastle. Svi su bili za, izuzev Sitija koji je bio uzdržan, pošto će imati i oni problema sa Etihadom.

 

edit. ipak ja mislim da je idealno rešenje da se odredi gornja granica koju klub može trošiti na pojačanja i zarade, ali teško da će se svi složiti oko toga. Ovo gađanje sa desetinama miliona evra ili funti je postalo tragično.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Ne znam na koliko ima Ole ugovor, ali je pravi cas da ozvanice produzenje saradnje. Kakva neznalica

Ironija je da je dobio produzenje ljetos do 2024. Sramota.

 

Sve su mu dali, igrace koje je htio. Potrosili milione ali dzaba, dostigao je svoj zenit i to je to. Sad samo moze ici stagnacija. Jednostavno nije za velika djela.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...