Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Posto mi je poslodavac robovlasnicka korporacija radio sam prvog januara i nisam uspeo da pogledam moje timove koji su pod srecnim okolnostima izvojevali pobede

- Ipak mora se pohvaliti Ake za ono neverovatno spasavanje autogola, kakva munjevita reakcija i krajnjim naporom je uspeo da pomeri loptu s gol linije i onda + promasaj Martinelija.. zatim dosta srece i kod gola Rodrija u nadoknadi za pobedu... 

- Sanchezu svaka cast za reakciju u poslednjim sekundama meca maltene i ovo je velika pobeda za Tottenham..

 

 fino su mi legli i ovi rezultati u mecevima liverpul-chelzi i drago mi je za jos jedan poraz UTD-a, tako da s nestrpljenjem ocekujem neradni vikend i da se pogleda nesto od PL-a

Link to comment
Share on other sites

Ja sam napisao da će se 03.januara znati ko ostaje u trci za titulu, ali iskreno nisam očekivao da će će City već sada da ima ogromnu prednost i u odnosu na Čelzi i Liverpul. Sve u svemu čudo treba da se desi da City ispusti ovu prednost do kraja. Borba za LŠ i opstanak, međutim, biće krvava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I skaj objavio za Šolaka.

 

Ne znam mnogo oko upravljačke strukture PL i oko prava na prenos ali me ne bi čudilo da Šolak pored direktno komercijalnih razloga od poslovanja Sautemptona ovde može nešto da uradi i povodom prava koja mu je telekom marnuo

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Don Juan said:

Kakav kontra napad. MTS kupi prava za Premier ligu za 600 miliona, Šolak kupi klub za 100 miliona.

Koji se zapravo novac vrti oko TV prava jebote.. 

 

A ovo u vezi Šolaka i Sotona, ja bih voleo, neka se malo i naši biznismeni pojave na ovo velikoj sceni 😄 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...