Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

8 hours ago, McLeod said:

Prica se da je Rasford nezadovoljan i da postoje kontakti sa Arsenalom na leto da zameni Lakazeta. Ako bi se uklopio verovatno bi to bilo ok resenje mada nisam odusevljen idejom.

 

Tip igraca kog gledam i uvek sam u fazonu da moze da bude bas dobar, ali nikako da to zaista i pokaze, a bas je imao prostora. Navodno ga PSG hoce. 

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim penal situaciju za Njukastl… pa ono je lagano mogao i dva penala da dune ali izgleda da pijanim sudijama nije dovoljno bilo clear & obvious.

Sramotne su sudije u PL, svakim vikendom se sve vise i vise blamiraju a sto je najgore, nista se promeniti nece, iz sezone u sezonu su samo jos gore i zasticenije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Darth Steva said:

Sad vidim penal situaciju za Njukastl… pa ono je lagano mogao i dva penala da dune ali izgleda da pijanim sudijama nije dovoljno bilo clear & obvious.

Sramotne su sudije u PL, svakim vikendom se sve vise i vise blamiraju a sto je najgore, nista se promeniti nece, iz sezone u sezonu su samo jos gore i zasticenije.

 

Covek bi pomislio da ce uvodjenjem VAR situacija da se sredi, ali oni ni posle usporenog snimka ne mogu da donesu pravu odluku.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Miki na pobedi u derbiju. Spursi su ovim definitivno izgubili sve sanse za LS, a najverovatnije nece biti nista ni od Lige Evrope, posto je peto mesto takodje tesko dostizno + ispali iz FA kupa. Imali su srece prosle sezone da nekako dohvate kvalifikacije za LK, a i tu su ispusili. Presudio nam je mocni Ronaldo, koji je mogao dati i jos 1 gol, ali Lloris je odlicno reagovao. Jalov posed prilicno smo imali, gol iz penala (nakon igranja rukom) i autogol Megvajera dovoljno govori o tome. Odbrana kao i uvek uzas, Romera ocima ne mogu da gledam, kao ni Royala, Diera, tu mi jos najbolji Sanchez koji iz nekih razloga ne igra u zadnje vreme. Konte cekao da se primi i 3. gol pa da nesto menja. Nema spasa ovom nesrecnom klubu...

 

 I ja mislim da je ono bio cist penal za Njukasl. Vukao coveka sve vreme a loptu nije ni dodirnuo. Majstorija Haverca za pobedonosni gol, ali Svrake su definitivno ostecene.

 

 Jos jedan fejl Sitija i sada je sampionska trka dostigla vrhunac. Imao je De BrAjne (neverovatno da komentatoru niko nije javio bar na poluvremenu da se ne blamira vise jbt) stativu, Bernardo strasnu sansu kada je uklizavanjem iz dotrcavanja dotakao loptu, ali je fejlovao i poslao je u golaut i to je to. Kristalci tako otese 5 bodova Sitiju u dvomecu. Kao sto Miki rece, cela utakmica bez izmene a na zagrevanju izblejase Sterling, Gundogan, Hesus... Pep je totalno lud lik

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako je Liverpul ubedljivo pobedio,Arsenal nije igrao loše.Štaviše,mislim da Klop nije nadigrao Artetu,već su greške najboljih igrača ove sezone(Ramsdejla i Gabrijela)+iskustvo na strani Liverpula napravile razliku.

Tirni,Parti i Martineli odlični.

 

Čestitke Liverpulu.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobar Arsenal. U prova poluvremenu je Liverpul tesko dolazio do sanse uglavnom iz prekida (izuzev sanse Manea u poslednjim sekundama prvog dela). U drugom poluvremenu su oba tima krenula otvorenije i to je olaksalo stavranje sansi. Thiago zamalo usrao Liverpul. Ramsdale nije smeo primiti prvi gol, da je bio bolje postavljen (blize prvoj stativi) nema sanse da bi lopta usla unutar gola. Posle toga je posao Redsa bio olaksan i rutinski se tekma privela kraju. Bas par dobrih slaloma Martinelija, najveci protagonista kod Tobdzija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spursi ponovo sa Just When I Thought I Was Out, They Pull Me Back In pricicom 😄 

2 velike pobede, 0-2 u Brajtonu i 3-1 u graCkom derbiju protiv West Hama. 
Nisam gledao ni jedan ni drugi mec, u vreme Brajtona bila i LS i Liv-Ars na SK3 pa me mrzelo da kopam strim.

--Kad sam video da je Romero strelac prvog gola izneverovao sam, kad ono stvarno slucajno lik dao gol, sutnuo Dejan i lopta ga pogodila i skrenula putanju 😄 

Kejn je imao neverovatnu sansu, prazan gol nakon sto je golmanu oduzeo loptu, iskosa, nije bas macji kasalj al morao je ono dati. Drugi gol Bentancur lepo proigrava Harija, i ovog puta odlicna zavrsnica Kejna za osiguravanje pobede od 2-0.

 

-- Protiv WHU sam bio u vozu, i ispratio sam hajlajce kao i ovog meca ; Prvi gol Kejn cilja Sona, a Zuma pokusavsi da zastiti gol od naleta Korejanca smesta loptu u sopstvenu mrezu. Potom je Sonny promasio ogromnu sansu, nakon sto ga je Kulush proigrao, prakticno prazan gol u precku...  Potom kapiten salje odlicnu loptu Soniju, i ovaj je uputio neverovatno mocan udarac i savladao Fabijanskog. Zavrsnica je bila bas spektakularna, a nije bila zicer situacija. Nakon gola Benhrame posle kornera, Kejn nije iskoristio vrhunsko proigravanje Rodriga, imao je 1v1 situaciju, ali lopta mu je presla preko noge... Bilo je opasno, Antonio je mogao da izjednaci na 2-2, ali onda u kontri Kejn salje header Soniju u prazan prostor Pavkov stajl, Sonny ubrzava i realizuje za konacnih 3-1 ! 

 

Velike pobede imajuci u vidu u vidu klanje za evropske pozicije. Arsenal ima 3 boda vise i mec manje, ali ostaje medjusobni mec na Vajt Hart Lejnu i nista nije izgubljeno ni za LS, mada ipak i pored ovog zamaha ne verujem da ce se to ostvariti. Samo bod vise od UTD-a i situacija prema WHU-u kao Arsenal prema nama (pobeda vise i mec manje). Bar zauzeti peto mesto koje vodi u LE a to je ipak neka Evropa, posebno sto je jos jedna karta za LS (na koju sada i WHU ozbiljno puca) ==> prosle godine svi znamo sta se desilo u 1/4 koja bruka i koji podvig Dinama za to polufinale...  

 

Son je sa nova 2 gola izbio na 13 golova i izjednacio se na 2. mestu liste strelaca sa Jotom, dok Kane, Cr7 i Mane imaju po 12. Kejn sa nove 2 asistencije sada sakupio 5, isti broj ima i Son. Salah naravno apsolutni vladar ove sezone i MVP lige, 20+10, ozbiljan dabl dabl

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chelsea i United.:classic_ninja:

Za Chelsea mi je jos razumljivo, situacja oko buducnosti kluba mora da ostavi uticaj na igrace, ali United...

Ekipa koja je bukvalno nezainteresovana da igra, vise hodaju nego sto trce, mogao sam ladno i ja da igram u prvom poluvremenu, garant bi istrcao vise nego Pogba. Ko ce da ih preuzme sledece sezone nemam pojma, ali taj tim trazi ne nove igrace vec nokog ko ce da ih natera barem da trce na terenu. Nekada je mladinic govorio za reprezentaciju, Helmut Schoen izadje na teren i samo baci loptu , a oni sami treniraju, Ja sa nasima moram da se svadjam da bi uopste izasli na teren. Unitedu treba Schoen.

Edited by DJORDJE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spursi vezali 3 pobede, ocekujte sneg u aprilu. Prvo da se poserem na jebeni Sport Klub koji dok traje mec Spursa i Svraka prenose na jednom od kanala zensko sumo-rvanje, na jednom trke (na kecu je valjda isto bio neki fudbal) a prenos ovog meca ide na SK6 koji mora dodatno da se doplati 🤮 bednici bedni. Ispratio sam utakmicu na strimu.. Uplasio sam se kad smo primili gol, reko "Neee opet" , srecom brzo smo izjednacili, do kraja poluvremena...  U drugom vec totalna dominacija koja je krunisana sa 4 nova gola, Royal je opet slucajno dao gol, mada ovog puta je to bilo "manje slucajno" 😄  Kejnova asistencija je bila namenjena Sonu, ali posto on nije uspeo da sutne -> Doherty je to vesto iskoristio. Na kraju je i Moura lepo isprobijao i ostavio Bergvajnu loptu da se i on upise, a Kulush je majstorski probio i nasao Sona.

 

 Kristalci su nam zesce pomogli tako sto su dobili Arsenal i sada ponovo rastu apetiti i sanse za 4th. Imamo tu tekmu na WHL protiv Arsenala, ali bice veliki pritisak na igracima u svakom mecu... Gostovanje Aston Villi deluje kao bas tezak zadatak... 

Link to comment
Share on other sites

Brentford mi je nekako izrastao u gotivnu ekipu ove sezone PL. Inace,do nedavno pojma nisam imao da im je Den Tana dugogodisnji clan uprave (tipa:dvadeset godina),a da je jedno kratko vreme bio cak i predsednik kluba.

Momci oshure Celzcija proslog vikenda,pa opusteno cekaju taxi da se vrate kucama..
 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...