Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

8 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Nije nacionalna sramota poraz od Brage al je sramota da izadjes onako prvi put u istoriji u LS da izadjes spuštenih gaća i sa slabijim timom od prosle sezone iako si za to ucesce dobio i neki keš.Seljacka politika, ali ok mi smo narod koji uvek za sve ima opravdanje i uvek je ono čuveno "pa šta":)

A i ta Braga koliko je moćna baš kako se odjednom tretira u našoj javnosti pa ima i Portugalsko prvenstvo pa se moze pogledati protiv nekog tamo Famalika recimo

 

Da bi se suprostavili Bragi morali su da kupe 10 dobrih igrača a za to nema para, ove iz Uefa nisu još stigle a pozajmice se ne dobijaju lako a još teže vraćaju,pogotovo kad nema ko da otpiše dugove ili dopuni kasu.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Nije nacionalna sramota poraz od Brage al je sramota da izadjes onako prvi put u istoriji u LS da izadjes spuštenih gaća i sa slabijim timom od prosle sezone iako si za to ucesce dobio i neki keš.Seljacka politika, ali ok mi smo narod koji uvek za sve ima opravdanje i uvek je ono čuveno "pa šta":)

A i ta Braga koliko je moćna baš kako se odjednom tretira u našoj javnosti pa ima i Portugalsko prvenstvo pa se moze pogledati protiv nekog tamo Famalika recimo

 

Sad sam ih malo proguglao na Wikipediji.
Bili su 3. u Portugalu. Ispred Sportinga. Imaju 3 igrača sa 10+ golova u ligi. Jedan od njih, Ricardo Horta, ima 14 golova + 8 asistencija i nalazi se u momčadi sezone.. Goman im je bio 2. u prvenstvu po clean sheetovima. Trener im je u klubu od 2017. i prošao put: 1. mlađe kategorije 2. B momčad 3. A momčad. Vratio ih je u CL nakon 11 godina.
Nisu svemirski brod, ali su daleko bolji od TSC-a. U svakom pogledu. Vjerojatno im momčad vrijedi jedno 6x više. Tu negdje kolka je i gol razlika bila.
Btw, i PSV je razbio Sturm istim rezultatom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve se ovo gluposti pišu u štampi, da čovek ne poveruje. Naslov " Partizan spasao Srbiju" ...da ne veruješ ...

Prvo ni Zvezda ni Čukarički nisu igrali. Vojvodina je imala jakog protivnika baš kao i TSC, Ovu Bragu , pitanje da li bi i Zvezda prosla, t.j bila bi žestoka borba. Drugo Partizan je imao najslabiji tim od sva tri tima koja su do sada nastupala, i bila bi sramota da ovo nije prošao. Tako da je ovo bespotrebno duvanje, i dizanje u nebesa, te istorijski uspeh, te heroji i ostale gluposti,mogu da pišu onima koji ne vide širu sliku.

Sačekajmo , tek ima da se igra ...Zvezda, Tsc,Cuka, su u grupama vec, Partizan u plej ofu, tako da ja Srbiju ne bi otpisivao. Pisem ovo sa stanovišta koeficijenta. 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Брага је била трећа, али реално они су четврти клуб Португала. Спортинг је кикснуо па није успео да се домогне места са којег би се борили за ЛШ, Брага то добро искористила и свака им част на томе. Али ове сезоне ће се већ ствари вратити на "своје место".

Иначе имају они шансе за ЛШ против Грка, биће им теже нормално, али имају шансе. Ко зна можда падну евентуално поново са Звездом у групи :classic_biggrin: 

 

Партизан јесте некако прошао ову препреку али у следећој рунди ја им баш не дајем неке изгледне шансе. Нисам гледао Нордсјеланд никада, можда тамо оне сезоне кад заболи ЛШ и били у групи чини ми се са Челсијем? Ако су то они беше били тад сам их гледао био први и последњи пут, али ово што је Парртизан показао је лоше и ја не верујем да једна Данска екипа која избори место за борбу за Европу може бити тако лоша. Ајд видећемо...

 

Јел Чукарички кад испадне од Олимпијакоса иде директно у групе Лиге Конференција, по истом принципу као ТСЦ у ЛЕ?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dzoneee said:

Нисам гледао Нордсјеланд никада, можда тамо оне сезоне кад заболи ЛШ и били у групи чини ми се са Челсијем?

 

Prošle sezone su se tukli sa Kopenhagenom za titulu praktično do poslednjeg kola ...

Na kraju regularnog dela su bili prvi ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Voleo  bih da nam Partizan podigne koeficijent, ako može, ali ne mogu da razumem ono ponašanje Natka. On je i protiv TSC-a  bio prvi koji je penio odmah i na gledanje Var- a za penal  i ponovo istrčavanje za drugi penal koji se ne može videti da li je bio pre VAR-a.

Tako je i sinoć uleteo i jebo mater sudiji što je svirao kod zadnjeg penala OPRAVDAN prestup.

Šta se sa tim čovekom dešava, nije mi jasno

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovog Sisoka iz Cuke, kakav nemac pojma jebote, a kontam da je slicno placen kao oni supersonicni Afrikanci iz Nordsjelanda.

 

Cukaricki ako prodje kao Partizan bice dobro... 

 

Pogresna tema, zaboravih da je ovo LE...

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

Rijeka se odlicno drzala u Lilu, izgubili golom posle kornera u 89-om minutu.

 

Meni je Rijeka najsimpaticnija ekipa kod komsija, i zao mi je sto je Jakirovic otisao u Dinamo, sjajan trener. Bilo bi super da prodju.

 

Od preostalih srpskih predstavnika, Balkani delju Serifa 😁

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Dinamo dobio laganu grupu.

A bili smo u prvom šeširu. Iz drugog šešira smo izbjegli mine iz Lige 5, iz trećeg smo dobili srednje jakog, a iz zadnjeg najslabijeg (s tim da u zadnjem šeširu postoje možda 2 ozbiljne ekipe. Najlakša bi po meni bila: 1. Dinamo 2. Slovan 3. Olimpija 4. Ballkani. Al mogli smo izvući i grupu koja bi i u EL bila teška: 1. Dinamo 2. Fiorentina 3. Besiktas 4. Nordsjaeland. Tako da, sve skupa, dobra grupa. Iskoristit ovo za berbu bodova i nadat se dobrom ždrijebu da se ode što dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne znam koliko će vam biti jak tim nakon pvih prodaja ali generalno može da se pojuri prvo mesto iz dosta bodova i fino proleće.

 

Podsetio si me da pogledam grupu Nordsjelanda, mislim da opušteno idu dalje - Fener, Ludogorec, Spartak Trnava.

Prodali smo nosioce ekipe, iz svake linije po jednog. Livaković, Šutalo, Ivanušec. Njih trojica su bii među 5 najboljih igrača Dinama. Bez još 2-3 pojačanja nećemo daleko. Sa pravim pojačanjima se tu može do polufinala (ako imaš malo sreće s protivnicima u KO fazi), minimum četvrtfinala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2023 at 3:08 PM, suptil said:

Imajuci u obzir sastav grupa za nase predstavanike ocekujem furiozni finis prelaznog roka i kapitalna pojacanja :lol_2: Partizan bez Evrope lagano ce biti drugi ove godine. A pametnjakovici TSC i Cukaricki pozelece da nikad vise ne igraju Evropu.

 

Pa oni su cetvrti sesir, da je FKP cetvrti isto bi prosao kao i oni, sa mozda jednim ili dva boda na svom kontu.

 

Partizan bez Evrope bi trebalo isto da ima i finansijskih problema pa se mozda raspadnu u zimskom prelaznom roku. Kako god, ne bih ja najavljivao njihovo sigurno 2. mesto.

 

Sto se tice ostalih timova, debitanti u grupama su Breidablik, Zrinjski, Klaksvik (kao prvi klubovi iz svojih zemalja koji igraju grupnu fazu nekog evropskog takmicenja), kao i Cukaricki i Olimpija. Pratice se koja od ovih ekipa ce uzeti najvise bodova u svojoj grupi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...