Jump to content

Košarka - Tokio 2020


Recommended Posts

Hahahahaha kakvo urnisanje Brikija jbt.

 

Ja ne znam kako se ta prevara provlaci tolike godine, koliko je to odvratan igrac i kosarkas.

 

Da ga koristis kao mi nekad Stefana Markovica i da ne gleda na kos pa je i podnosljiv, ali deckonja umislio da je on neki lider, on resava utakmicu.... stravicno.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Toliko o tome da je Slovenija u nekom podredjenom polozaju u odnosu na ESP, FRA, AUS...cak su i po kladionici bili favoriti danas. A videli smo i da Luka ne mora da ubaci 50 da bi dobili, stavise dobise Spaniju sa njegovih 12 poena (uz ogroman uticaj na terenu naravno).

 

Potpuno legitimni kandidati za finale, ja tipujem da ce zavrsiti tamo ako ih zreb razdvoji od USA. Ova kolicina samopouzdanja ne postoji ni kod jedne reprezentacije. Jedan Cancar kao nebitan NBA igrac se pretvara u vrhunsko krilo i stanca trojke, dok se kod nas neki vrhunski igraci pretvaraju u (ispod)prosecne iz vise razloga. Tobey kao jedan pristojan EL centar postaje zver, Ziga Dimec maltretira Gasola...i to je reprezentativna kosarka, miljama daleko od klupske. 

 

U polufinalu su jednom nogom, igrace protiv Nemacke ili Italije u QF.

Edited by Del Piero
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Inace, ako Slovenija ovde dodje do finala sa Amerima, Doncara vec sad ulazi u pricu oko evropskog GOATa bez ikakvih problema.

1 minute ago, Del Piero said:

Toliko o tome da je Slovenija u nekom podredjenom polozaju u odnosu na ESP, FRA, AUS...cak su i po kladionici bili favoriti danas. A videli smo i da Luka ne mora da ubaci 50 da bi dobili, stavise dobise Spaniju sa njegovih 12 poena (uz ogroman uticaj na terenu naravno).

 

Potpuno legitimni kandidati za finale, ja tipujem da ce zavrsiti tamo ako ih zreb razdvoji od USA. Ova kolicina samopouzdanja ne postoji ni kod jedne reprezentacije. Jedan Cancar kao nebitan NBA igrac se pretvara u vrhunsko krilo i stanca trojke, dok se kod nas neki vrhunski igraci pretvaraju u (ispod)prosecne iz vise razloga. Tobey kao jedan pristojan EL centar postaje zver, Ziga Dimec maltretira Gasola...i to je reprezentativna kosarka, miljama daleko od klupske. 

 

U polufinalu su jednom nogom, igrace protiv Nemacke ili Italije u QF.

 

I Klemen Prepelic koji se pretvara u neku unapredjenu verziju Redzija Milera.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Previse je izasao iz svojih opanaka, on nikada nije bio vrhunski strelac a ni prva opcija.
Ova Spanija ima prosek od 120 godina pa mora da bude 1 opcija

 

Upravo, pre ova dva promasaja Rubio davao kljucne poene, stariji Gasol malo pre toga dao trojku pa promasio. Nije uopste pogresno sto je lopta isla na njega jednom i promasio, ali nije trebalo dva vezana napada.

 

Abalde je isto imao jedan promasaj, mada ovako su lose rasporedjeni sutevi i tako su sebe lisili vise opcija u zavrsnici. Rubio pre toga uzima previse lopti, a ne znam da li je iko drugi uzeo 10 suteva.

 

Ostali Spanci bez goriva u zavrsnici. Ako izbegnu Amere, siguran sam da ce igrati polufinale.

Edited by Ta'veren
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...