Jump to content

Košarka - Tokio 2020


Recommended Posts

Kapiram da bi postovi i postovi pohvala bili ispisani o igracu koji nosi svoju reprezentaciju ovako protiv Amerikanaca, ali jbg, Rubio je to...

 

Svaka cast coveku kako se bori i pogadja ove suteve na drugom velikom turniru uzastopno, iako je i dalje osporavani i  prati ga nadimak kamenjar.

 

Samo su se 5 Spanaca upisala u listu strelaca. Tanko je to za neko iznenadjenje iako USA igra nista specijalno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kapiram da bi postovi i postovi pohvala bili ispisani o igracu koji nosi svoju reprezentaciju ovako protiv Amerikanaca, ali jbg, Rubio je to...
 
Svaka cast coveku kako se bori i pogadja ove suteve na drugom velikom turniru uzastopno, iako je i dalje osporavani i  prati ga nadimak kamenjar.
 
Samo su se 5 Spanaca upisala u listu strelaca. Tanko je to za neko iznenadjenje iako USA igra nista specijalno.
Šta bi im tek Teo radio...
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Ječmendo said:

U odnosu na duele ovih reprezentacija u Pekingu i Londonu basket druge, da ne kažem treće klase. Pomalo tužno na šta ovo liči. :classic_sad:

Dobro, sa tim utakmicama tesko da se nesto moze porediti. To su verovatno i dve najbolje utakmice nekih reprezentacija ikada. Za mene ona iz Pekinga i najbolja utakmica koju sam gledao u svom zivotu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:

Jbg teško je prevaliti preko usta te pohvale.. Liči na onu bradatu pobednicu Evrovizije. Ali jedan rispekt je zaslužio.

 

partija je vrhunska. u startu sam napisao da njegovo i ljuljovo ludilo drži špance u igri. imaće još jednu temu da prepriča unucima.

samo kažem da je neka njegova prosečna partija protiv slovenije vodila špance do potencijalnog finala.

 

i to nije odigrao loše jer nije ušla neka lopta niti nije imao sreće, već je odigrao nonšalantno i sa ubeđenjem da on treba sve da završi.

 

mislim, meni je super što je ovako ispalo. em sam gledao dobru 1/4finals tekmu, em slovenci idu u semis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju dosta tanka utakmica, nisu Španci mogli ni da naprave neku frku ovde. Rubio pokidao, Ćaćo i Vili solidni, ostali ipak skromni uz par igrača sa jednom nogom u sarkofagu. Ameri u trećoj brzini, dovoljno bilo da malo KD pojača i da se priključi povremeno neki od ovih trpača pilića i to je to. Mislim da bi Australija mogla da im bude gadniji protivnik. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Draymond i Adebayo su bas vrhunski defanzivni centri na ovom nivou, u pick igri ne stvaras visak zato sto ih ne mozes probiti. Da nije Riki poludeo spanci bukvalno ne bi postigli 10 poena u drugom poluvremenu. A kad kruzi lopta kod amera to je daleko najlepsi protok od svih ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je tu igrača za reprezentativnu penziju, pored braće Gasol svakako i Rudy i Llull. 

 

Kad pogledaš njihovo stanje i logično je što su se okrenuli Rubiu kao lideru, a drugi najbolji igrač im je takođe PG - Chacho. Vreme je da Hernangomezi i Garuba dobiju veće uloge, od Abrinesa nikad igrač, od Abaldea možda i bude, mudatiji je i agresivniji.

 

Zlato sa prethodnog SP iz ove perspektive deluje kao nestvarno dobar rezultat.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne bi oni ni igrali da imaju nekog drugog. I vec su odlazili svi, propustali takmicenja da bi izgradili nesto novo i dobili nove lidere, ali dzabe.

 

Za dve, tri godine ako se nesto drasticno ne promeni bice neki nivo Nemacke verovatno, daleko od favorita za medalju na EP.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...