Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

ma aj sto prodaju gavrica za milion, nego sto uvek na takvu prodaju dovedu 2-3 balvana u rangu krstovica, srnica, gobeljica i svakog plate 300k+%, i onda ne da svakako nista ne zaradis i ne ustedis, nego u amanet ti ostaje sleper drvne gradje..

 

Link to comment
Share on other sites

Kad se setim - Jovelju prodaju Ajntrahtu, decka koji je top talenat, veci od svih ovih zajedno u prvom timu, a Terza prica, mislim cak u izjavi nekoj da je to rekao, ali interno je pricao - Ma koji Joveljic, pa doveli smo boljeg....mali Krstovic...strasan igrac. 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Kad se setim - Jovelju prodaju Ajntrahtu, decka koji je top talenat, veci od svih ovih zajedno u prvom timu, a Terza prica, mislim cak u izjavi nekoj da je to rekao, ali interno je pricao - Ma koji Joveljic, pa doveli smo boljeg....mali Krstovic...strasan igrac. 

 

Pa sta moze lopov da izjavi nego da baronise nesto?

 

@Manoly Ja se userem od smeha svaki puut kad cujem to "mister". Ja licno bih zabranio igracima da me tako zovu, da sam trener. A njemu pa jos i prija.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

Kad se setim - Jovelju prodaju Ajntrahtu, decka koji je top talenat, veci od svih ovih zajedno u prvom timu, a Terza prica, mislim cak u izjavi nekoj da je to rekao, ali interno je pricao - Ma koji Joveljic, pa doveli smo boljeg....mali Krstovic...strasan igrac. 

On ozbiljno misli da je Krstovic talentovaniji od Jovelje?

Link to comment
Share on other sites

nama se i ne isplati da ulazimo u le, tacnije overall gledano koji dinar vise bi uzeli u cipiripi kupu, posto bi nas ovo cekalo u le

Quote

 

U prvom šeširu su Lion, Napoli, Bajer Leverkuzen, Lacio, Monako...

Iz trećeg šešira vrebaju Marsej, Vest Hem, Real Sosijedad, Spartak Moskva...

Dok su u četvrtom Galatasaraj, Brendbi, Ferencvaroš...

 

 

Link to comment
Share on other sites

kakva sprdacina i jajaranje su ova odlaganja kola..

nisu prosle ni 3 utakmice u prvenstvu a i tu su izrotirali 25+ igraca, pa se vec "umorili".. serem ti se i na ligu koja to odobrava i na klub.

Edited by n4l1m
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakva bagra majko mila....

Mene ne bi iskreno začudilo da mi ovog Norvežanina prodamo na zimu,a i da ne obuče naš dres...

Pošto su Gavru uvaljali sada će Mesi iz Golubovaca startovati kao bonus,a Francuz i Pavkov će ulaziti u drugom kao zamene ....

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, n4l1m said:

nama se i ne isplati da ulazimo u le, tacnije overall gledano koji dinar vise bi uzeli u cipiripi kupu, posto bi nas ovo cekalo u le

 

Nama se i ne isplati da izlazimo iz groba...

Ona dzukela Van la prevara nas podjebavao na instagramu ili bese tviteru. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...