Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

5 hours ago, Perkos2 said:

Ne znam koliko je to tačno ali je svaka prodaja igrača Dinama bila uspešna, ako izumemo Halilovića koji je lutao po klubovima uglavnom koji je kupio igrača iz Dinama nije pogrešio. Drugo isto vrlo bitno,posluje se po cistim pravilima, nema tajnih računa i mutnih provizija. Trenutno ako izuzmemo Dragovića Zvezda nema spremnog igrača za prvih pet liga a Dinamo ima ponude za barem 4-5 igrača i to višemilionske ( oršić, majer, livakovic, ivanušec) Nemojmo zato upoređivati ova dva kluba. Nazalost organizaciono i finansijski Dinamo je ispred Zvezde. Zato zelim da vidim šibicare u apsani a da klub vodi neko sposoban i sportski pismen.

 

Uz duzno postovanje, oni nisu bas tako daleko od nas. Evo igracki, ti imas reprezentativce Borjana, Degeneka, Bena, Kataia, Mirka Pixija, i solidne talente (bar su nekad bili dok ih  otekli nije unistio). Organizaciono, tacno da kamen na kamenu ne ostane od lopova iz borda, opet ce Zvezda biti veci magnet za publiku od Dinama, sto dalje vodi vecem prihodu, poseti i gledanosti. E sad, to sto svi oni na terenu izgledaju kao banda je pitanje struke i nadrkanog serifa na klupi. Uz prave poteze i prave ljude na pravim pozicijama, sadasnji tim bi bio bolji od sadasnjeg Dinama.

 

ono sto nam fali je covek koji ce pokrenuti  tim(kao Radonja kkcz), covek sa vizijom i definisanih startnih 11 a ne teletabis koji divlja na konferencijama kao ovaj danas. 

 

edit

i pored svih zamerki na racun madjije, on nikako ne moze da bude odogovoran za stanje na terenu

Edited by maXa88
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, maXa88 said:

 

edit

i pored svih zamerki na racun madjije, on nikako ne moze da bude odogovoran za stanje na terenu

Ako plate i sada kasne i te kako može da bude i jeste odgovoran.

 

edit- da ne pominjemo mešanje u sastav tima i ovu zajebanciju sa Degenekom

Edited by Tom Bombadil
Link to comment
Share on other sites

U Dinamu skoro da i ne znaju ko im je trener, eto sad je Krznar nakadasnji bek Dinama kome je to prvi klub koji samostalno vodi. Riba uvek smrdi od glave tako je i u FKCZ. Dakle kad budemo imali dobre čelnike onda će se i trener naći da valja. Bez toga ne bi nam ni najbolji svetskj treneri pomogli. Nije Krstovića izmislio Stanković nego mu je nametnut.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor028 said:

Jel samo mene sramota ove vesti da su nasi igraci i strucni stab bili na molitvi, za uspeh u takmkcenju koja nam slede? 

Malo zvuci bas jadno sta znam.

Ma dobro neka pokusavaju da se ujedine i pokrenu, mozda je bilo nekih nesporazuma pa eto da se sve prevaziđe. Lično sutra očekujem pobedu i uz solidnu igru ali revanš moze da bude zajeban,slabo igramo na gostovanjima pogotovo ako protivnik malo bude oštriji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam vala, verovatno je to ono sto ovi sa XXX-a najavljuju, ta velika promena je izgleda to sto krecemo da se molimo za pobedu. Verovatno ce i Gobelja da se krsti kad je rizicno kao nekad!

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Tom Bombadil said:

Ako plate i sada kasne i te kako može da bude i jeste odgovoran.

 

edit- da ne pominjemo mešanje u sastav tima i ovu zajebanciju sa Degenekom

 

Da se razumemo, uopste ne branim madjiju. Stvar je u vodjenju tima. Mi nemamo nikakav plan u napadu, nemamo prvi tim, nemamo plan B kad nam ne ide. Ustvari, nemamo ni plan A

Kad znas sta trazis, i insistiras na tome nema govora da bi krenuo u najvazniji deo sezone bez napadaca. Znaci,  niko laznog mistera nije opasao dinamitom i vezao za klupu nego je on pristao na krstovica, ostavio albino ramosa i podjebavao degeneka. Ne znam ciji je posao tempiranje i procena forme igraca. Svi smo bili protiv Milojevih blokova ali se kod njega znalo ko sta igra.

A ta prica o platama ne pije vodu iskreno. Ti kao trener treba da cuvas svlacionicu od bandita. Sta kao barsa nema dugovanja, pa im to ne smeta da rade i igraju dalje. To sa isplatama nije alibi za raspad od igre i ispadanje od prosecnog tima

Link to comment
Share on other sites

Kako napisa Perkos, riba uvek smrdi od glave, ne moze nista da abolira bagru za ono sto se desavalo tokom leta i prelaznog roka.

Dr Deki je tu samo pile u kucini, naravno i sam odgovoran sto sa takvima sadi tikve, al tzv sportski sektor imao je svo vreme sveta da pripremi teren za ovu sezonu i dovede pojacanja koja su bila neophodna. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Igor028 said:

Jel samo mene sramota ove vesti da su nasi igraci i strucni stab bili na molitvi, za uspeh u takmkcenju koja nam slede? 

Malo zvuci bas jadno sta znam.

Ne razumem kako molitva može biti nešto loše.

Ako nisi izvršni sekretar za verska pitanja Saveza komunista Srbije u doba Latinke Perović.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, maXa88 said:

 

Da se razumemo, uopste ne branim madjiju. Stvar je u vodjenju tima. Mi nemamo nikakav plan u napadu, nemamo prvi tim, nemamo plan B kad nam ne ide. Ustvari, nemamo ni plan A

Kad znas sta trazis, i insistiras na tome nema govora da bi krenuo u najvazniji deo sezone bez napadaca. Znaci,  niko laznog mistera nije opasao dinamitom i vezao za klupu nego je on pristao na krstovica, ostavio albino ramosa i podjebavao degeneka. Ne znam ciji je posao tempiranje i procena forme igraca. Svi smo bili protiv Milojevih blokova ali se kod njega znalo ko sta igra.

A ta prica o platama ne pije vodu iskreno. Ti kao trener treba da cuvas svlacionicu od bandita. Sta kao barsa nema dugovanja, pa im to ne smeta da rade i igraju dalje. To sa isplatama nije alibi za raspad od igre i ispadanje od prosecnog tima

Napisah vec, Zvezda nije upotediva sa Dinamom a o Barsi tek stvarno ne treba trositi tastaturu. Uzasno se vodi klub, rezultati na terenu su čak i najmanji problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekoh pre revansa sa Serifom da su nam sanse male bez Kange.

 

Mada je i klub zasluzio ispadanje onim blamiranjem sa uvlacenjem RSBovcima sa "neregularnim golom iz slobodnjaka" iako je jasno da Kanga nije bio deo zivog zida.

 

Danas sam optimista i ocekujem pobedu, ako nista drugo jer Kanga igra. Njega je teze zameniti od Kataija.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, maXa88 said:

 

Uz duzno postovanje, oni nisu bas tako daleko od nas. Evo igracki, ti imas reprezentativce Borjana, Degeneka, Bena, Kataia, Mirka Pixija, i solidne talente (bar su nekad bili dok ih  otekli nije unistio). Organizaciono, tacno da kamen na kamenu ne ostane od lopova iz borda, opet ce Zvezda biti veci magnet za publiku od Dinama, sto dalje vodi vecem prihodu, poseti i gledanosti. E sad, to sto svi oni na terenu izgledaju kao banda je pitanje struke i nadrkanog serifa na klupi. Uz prave poteze i prave ljude na pravim pozicijama, sadasnji tim bi bio bolji od sadasnjeg Dinama.

 

ono sto nam fali je covek koji ce pokrenuti  tim(kao Radonja kkcz), covek sa vizijom i definisanih startnih 11 a ne teletabis koji divlja na konferencijama kao ovaj danas. 

 

edit

i pored svih zamerki na racun madjije, on nikako ne moze da bude odogovoran za stanje na terenu

Uz duzno postovanje,svidjalo se to nama ili ne,Dinamo je od raspada SFRJ klub iz velike cetvorke sa najvise uspeha u Evropi.Hajde da kazemo da su Zvezdu i Partizan unistile i sankcije.Ali je jedna stvar kod Dinama veoma bitna.Jedini klub od velike cetvorke koji nije dozvolio da mu se u poslovanje mesaju "navijaci".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, maXa88 said:

 

Da se razumemo, uopste ne branim madjiju. Stvar je u vodjenju tima. Mi nemamo nikakav plan u napadu, nemamo prvi tim, nemamo plan B kad nam ne ide. Ustvari, nemamo ni plan A

Kad znas sta trazis, i insistiras na tome nema govora da bi krenuo u najvazniji deo sezone bez napadaca. Znaci,  niko laznog mistera nije opasao dinamitom i vezao za klupu nego je on pristao na krstovica, ostavio albino ramosa i podjebavao degeneka. Ne znam ciji je posao tempiranje i procena forme igraca. Svi smo bili protiv Milojevih blokova ali se kod njega znalo ko sta igra.

A ta prica o platama ne pije vodu iskreno. Ti kao trener treba da cuvas svlacionicu od bandita. Sta kao barsa nema dugovanja, pa im to ne smeta da rade i igraju dalje. To sa isplatama nije alibi za raspad od igre i ispadanje od prosecnog tima

 

Makso sta ti radis na ovom topiku :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...