Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Mogli smo i do 2 2 da je slucajno neko glavom zabio iz kornera u 94 min, doslovce je treneru Zenita dupe zvacalo gace u finisu, jerbo se utakmica svela na taj jedan korner , a kad je tako uvek je svasta moguce. Nisam uopste nezadovoljan ovim sto sam video, ocekivao sam ovako nesto, da izadjemo muski i visoko, to smo i uradili. 

Golove smo primali naivno, prvi jer je mozda bio faul na Kangom i sut iz veoma teske pozicije koji je nekako zavrsio u mrezi, koje su sanse da se to ponavlja protiv slabijih timova, takve suteve se realizuju u malom broju. 

 

Drugi gol je opet na cist kvalitet njihovog veznog reda, a to je kvalitet LS, i to bez preterivanja, koliko se secam, lani su bili u grupi sa Chelsijem i cini mi se da je bilo 3 3 , to je tim koji najjacim timova moze da spakuje par komada, kad je domacin, ozbiljan tim. 

Smesno mi je sad da prigovaram nasim defanzivcima sto su ispali kod tog drugog gola. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pavkov je grozan, bukvalno grozan. I treba nam spic, uprkos tome sto imamo Ohija. Trebaju nam Ohi i jos jedan igrac sposoban da da gol, dosta je bre vise krpljenja sa spicom. Zadnje dve godine ispadamo iz kvalifikacija LS jer nemamo spica ili jer ga kasno dovedemo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da rezimiramo

 

Katai, Ben, Bukari, Ibrahim, Motika, Radulovic, Lucic, Bakajoko-krila

 

Sanogo, Srnic, Krsticic, Nikolic, Stanic, Stankovic, Ivanic, Kanga, Kangva-sredina 

 

Levi bek je samo Rodic vec 4 sezone 

 

Desni bek je Pićini aka mrzi me da zivim i Gobeljic aka najodvratniji igrac Zvezde i najveca neznalica IKADA. 

 

O napaeacima da ne govorim

 

Evo ruka majstori

 

 

Edited by Redstar0356
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Markoss said:

Pavkov je grozan, bukvalno grozan. I treba nam spic, uprkos tome sto imamo Ohija. Trebaju nam Ohi i jos jedan igrac sposoban da da gol, dosta je bre vise krpljenja sa spicom. Zadnje dve godine ispadamo iz kvalifikacija LS jer nemamo spica ili jer ga kasno dovedemo. 

Ma mi se vec godinama u kvalifikacijama zajebavamo sa spicevima. Jos kod Milojevica kada smo prosli Salzburg igrali su nam napadace Stojiljlovic i Milic. Godinu dana kasnije Boaci za kojeg je tada bilo jasno da nije onaj stari, a cini mi se da je i Ben uleteo jednom kao spic u tim kvalifikacijama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Da rezimiramo

 

Katai, Ben, Bukari, Ibrahim, Motika, Radulovic, Lucic, Bakajoko-krila

 

Sanogo, Srnic, Krsticic, Nikolic, Stanic, Stankovic, Ivanic, Kanga, Kangva-sredina 

 

Levi bek je samo Rodic vec 4 sezone 

 

Desni bek je Pićini aka mrzi me da zivim i Gobeljic aka najodvratniji igrac Zvezde i najveca neznalica IKADA. 

 

O napaeacima da ne govorim

 

Evo ruka majstori

 

 

Nemam sta da dodam.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, MaxP said:

Nisam mislio da ću ovo ikad napisati ali Gobeljardo je za Picinija Kafu lično. Ovakvog amatera ne pamtim, sprdali su se s njim.

Ne pisi gluposti. Okej odigrao je ocajan mec. Ali gobeljic za mene nije kafu licno a ne za njega. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Treba proveriti Picinijevo godiste. Mirise da je kao oni africki igraci koji falsifikuju godinu rođenja.

Pavkov je nasa sudbina. Doterace se minimalno u red, svi koji kao treba da imaju prednost u spicu ce se ispovredjivati ili biti van forme i eto Pavkova kao prve opcije.

I taj sporazum sa Zenitom... Lici na one ranije besmislene sporazume koje smo kao imali sa klubovima koji se svode na to da na ćape mladog igraca pre svih ako žele.

Jos jedna sezona sa poradjanjem golova i gobeljardo&srnaldo bravurama.

I da, mogli su Pankova ponuditi Rusima umesto Eraka.

Link to comment
Share on other sites

Picini toliko ispada i ostavlja tolike kratere iza sebe, da ce biti bas zajebano to da se pokrpi. Ako na to dodamo da ni Bukari ne deluje nesto ubedljivo u odbrani, imacemo ozbiljnih problema po toj strani.

 

Mislim da je iluzorno pricati o Ligi sampiona, Liga Evrope nam je taman. Svaka top ekipa iz prvog-drugog sesira ce nam samo na konto te desne strane strpati 5 komada.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne trebaš biti neki fudbalski znalac,stari lisac u skautingu ,dovoljno je da si odgledao par utakmica da skontaš ko zna,može i treba timu,

a ko je zalutao na teren i u klub koji gaji šampionske ambicije i puca na grupnu fazu LŠ.

 

Govorim konkretno o sinoćnem meču sa Zenitom u Šočiju,i pokazanom na terenu od strane naših igrača.

Rekoh,ne treba biti fudbalski znalac da ne primetiš da je Srnić dečko zalutao na teren,gde niko ne zna njegovu ulogu na terenu.

Takođe svi mi znamo i limite Gobeljića,šta od njega očekivati a šta ne,gde danas može biti odličan,a sutra napraviti neverovatne gluposti

koje će te koštati utamice i Evrope.

Ne treba neko oko sokolovo da vidiš,da je katai majstor,da je Ivanić odličan,da će Kangva biti baš dobro pojačanje,da od Bukarija možeš očekivati

dosta toga dobrog što nismo imali po boku ovih godina.Ne treba osećaj da vidiš da mali Erak izrasta u sjajnog štopera pored Dragovića...itd,itd.

 

Za kraj sam ostavio dva igrača za koje se zapitaš po njihovom stavu na terenu,odnosu prema igri,ekipi da li ih nazvati da su profesionalni fudbaleri?

Ako gledamo platu,jesu naravno,ako gledamo učinak i ponašanje na terenu,izgledaju kao rekreativci naspram ostalih.<ono što prikazuje Pavkov na ovim pripremama,

ono što je igrao sinoć može se nazvati svačim,samo izdanjem jednog profisionalnog fudbalera koji nosi dres FK CZ ne može nikako.Čovek je apsolutno inferioran u svakom,

segmentu fudbalske igre,ne doprinosi ničim na terenu,kao igrač manje je.Možda bi bio korisniji parking sat kao martinela za neki dupli pas.sazrelo je vreme da dečka

utopimo,ili poklonimo nekom.Hvala brate moj za sve golove i bitke ,pobede za koje si bio zaslužan,ali više ne ide ovako.

Drugi,još grđi ili čemerniji na terenu sinoć je bio interacionalac Pićini.Onakvu nemoć,nonšalanciju,sporost,tromost,pogubljenost na terenu nisam viđao ni na seoskim terenima ,

i nižim ligama.Ono šta je majstor sinoć radio je za svaku osudu,kritiku,kaznu šta god.Kontam da nema brzine,da nije na nivou na kojem je nekad igrao,da možda nije spreman,

ali majstore,Dragović uklizava bezbroj puta,skače,grebe,bori se a ti na balon loptu koja ide ka tebi i igraču Zenita koji stoji tik pored tebe,ne pada na pamet da skočiš,uđeš u duel,

nego sve to gledaš kao sa terase i ideš klaj-klaj u odbranu.Skandalozan meč dotičnog.

 

Na kraju da pitam premudrog Mitu,ko tebe majstore drži,ko ti daje platu i znaš li šta je posao sportskog direktora jednog fudbalskog kluba?Znam da si ikebana,fikus ,klimač glavom

Terzin ,ali  ljudi,pa mi u sezonu krećemo sa Gobeljom,Srnićem,Pavkovim i naravno Rodićem koji nema zamenu adekvatnu već koju sezonu za redom.Sezonu krećeš bez bekova,

bez špica.A nije da nas nisu koštali ti eksperimenti bez poštenog beka a naročito špica.

 

Očekujem naravno što pre jedno pojačanje u napadu,i jednog krštenog desnog beka,jer ovo što pokazuje Pićini teško da bi imao mesta i u mojoj ekipi veterana.

Edited by Siki
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovo što radi mrkela zajedno sa terzićem je baš bahati kriminal. Iz godine u godinu dovode neke poluigrače koji ili nisu spremi ili nisu dovoljno kvalitetni ili su povređeni ali pare se vrte i slivaju u lopovske džepove. Pićini nije fudbalska neznalica ali je fudbalski invalid koji zna da će lova da legne na račun trudio se ili ne a zna i da nema zamene na beku pa što da se trudi.  Imamo dva naša mlada igrača ali ne sad se neko setio da forsira Mustafu( naravno zbog prodaje). Na poziciji štopera imamo dva igrača od kjeg će jednog da pre ili kasnije prodaju pa če onda na brzinu da nam dovedu za masnu lovu neku mačku u džaku. I nikom ništa, domaćicu osvajamo lagano a u evropi samo da nas ne tresne neki Šerif a ispadanje od iole ozbiljne ekipe je realnost.  

 

Edited by Perkos2
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Sve ove godine mi smo imali jedno ili dva kola kvalifikacija do neke iole ozbiljne ekipe (Serif). Pravo je pitanje na sta cemo mi da licimo u prvoj evropskoj utakmici.

 

Sad je ta prva vec trece kolo i ta iole ozbiljna ekipa je odmah tu. Tako da nek nam je bog u pomoc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta je sa Falkom? Nadje li mučenik neki tim iz serije B da ga angažuje ili će nas častiti svojim prisustvom?

Bakajoko,njemu je isto  istekao ugovor ... Ne vidim vest da smo se pozdravili ?

Gde ćemo sa Spiridonom Kopculom i Kenijskom antilopom Odadom ... Još imaju važeće ugovore,kud sa njima?

I na kraju pitanje svih pitanja ... Šta se dešava sa Mrkelinim "novim Žigičem" ??? ... 😂

Link to comment
Share on other sites

Не знам какви су то уписи типа "питао бих Мркелу..."? Тај мутавац је познат по својим "дометима" и то не треба никога да чуди,  јасно је и да разне Терзе не гину свим домаћим клубовима као председници и директори. Питање свих питања је тренер. Зашто није успоставио игру са буљуком квалитетних играча? Зашто играмо досадан фудбал врло често чак и у јадној домаћици? Како није у стању да направи мјеста бар у домаћици за младе играче попут Станковића, Станића и Радуловића а он сам је добијао шансу још млађи? Како он неки дан ладно помиње Срнића и Гобељића као реалне опције? Да има нешто против наметања он би то барем прећутао али он њих жели! Исто као што их је желио и његов досадни претходник Милојевић. А обојица су се итекако питала код појачања!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pojedini mediji pustili vest da smo zainteresovani za Andraža Šporara ...

Ne znam koliko je to tačno obzirom da je pod ugovorom sa Sportingom do 2025 ...

Inače proteklu sezonu je odigrao na pozajmici u Midlsbrou ...

Link to comment
Share on other sites

Dakle krila - Katai, Motika, Ibrahim, Ben, Bakajoko, Bukari, Lučić.

Sedam igrača za dve pozicije.

Tri beka za dve pozicije, od toga je jedan Gobelja, a drugi -"nemam pojma šta da mislim" Pičini.

Planski rad na delu.

A da imamo tri centralna beka, jedan povređen, jednog prodaju, četvrti je klinac.

 

I ovo je planski.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Don Juan said:

Dakle krila - Katai, Motika, Ibrahim, Ben, Bakajoko, Bukari, Lučić.

Sedam igrača za dve pozicije.

Tri beka za dve pozicije, od toga je jedan Gobelja, a drugi -"nemam pojma šta da mislim" Pičini.

Planski rad na delu.

A da imamo tri centralna beka, jedan povređen, jednog prodaju, četvrti je klinac.

 

I ovo je planski.

Ovo bi komotno mogao da bude uvodni post na temi za ovu sezonu... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...