Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Sad ce da dovedu neku mrcinu koja je vec povredjena, pa ce taj da se vuče tu mesecima. Jbt, onoliki hvalospevi o Ohiju, cekala se ta zima da dodje i sada ne valja. Eno ga Kaludjer, moze i on opet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Da,da..ovaj je igrao u PSV. A Sporar se vec dovodio u vezu sa nama,zar ne?

 

Mislim da je ovo treći prelazni rok da se pominje kao želja našeg sportskog sektora, rekao bih da sada već spada u onu kategoriju tradicionalnih meta... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Marokanac said:

Hvala kurcu, Šilja Pešić se našao uvrijeđenim i rekao da ne dolazi, kaže "nema kvalitet za SL". Ne znam koliko se sjećate ali par puta je pričao da ga je vrijeđalo to što i pored statistike koju je imao, ljudi su ga prozivali i govorili da je kanturina od igrača. Hvala Šiljo, drži se Turske i dobro svima.

 

https://mozzartsport.com/fudbal/vesti/aleksandar-pesic-za-mozzart-sport-nemam-ja-kvalitet-za-zvezdu/424573


Е да хоће и остали балвани да се увриједе…

Иначе гузати мистер је највећи кривац за стање у шпицу. Тотално пасивна игра у формацији са једним горе тј све нам се своди на индивидуална рјешења пар мајстора из средине. Охи сигурно може боље. Такође је крив и за чињеницу да Павков изгледа након оволико времена као најобичнија некретнина.

Али ето треба му још шпицева а бекови му не требају, како рече неки дан ту су и Срнић и Гобељић.🤮

Link to comment
Share on other sites

Срнић, Гобељић, Павков и сад још да вратимо и Шиљу, Гишку, Чауша и остале гардисте и да нас Бог види. Нек нас се сплавови поново плаше.

 

Тошић хтео бесплатно да игра пре пар година али то се уграђивачкој задрузи Терза и Мита не исплати. Боље продужити дунстере за превелику плату 50% нама а остало теби. 

 

Охи је Ван Бастен за Шиљу, Павкова и остале али јбг дочекан на нож од бурек новинара, тренера који не капира да човеку треба лопта у простор а не да игра позицију сидраша Војина Лазаревића из 70-тих. Што је најцрње сада и имамо играче који те лопте могу да поделе, и Сале и Мића и Канга и Кангва, али јбг гурај на страну Гобељи да центрира на север или на семафор. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je Ohi obican apgrejdovani Kaludjerovic. Igrac koji skuplja odbitke u 16, nicije lopte i slicno. Mislim da on ne moze puno bolje od ovoga. Ima solidnu visinu, a skok ispod proseka. Ima solidnu gradju, a ne moze da se zagradi ledjima, da sacuva loptu, odlozi na stranu... Za lopte u prostor nema brzinu. Kada primi loptu van 16 metara krece da luta po terenu i po pravilu zavrsava uz desnu aut liniju gde ili gubi loptu ili salje negde napamet.

 

Falcineli je bio daleko ozbiljniji napadac i od Ohija i od ostalih koji su dosli nakon Falcinelijevog odlaska. A ni on nije bio bas idealan. Nesposobni smo da nadjemo dobrog spica i to je to. Hvala Mrkeli.

Link to comment
Share on other sites

Фалћинели је био бољи у пољу али завршница баш лоша. Више је учествовао у игри. Охи има бољу реализацију али је избушен са свих страна. 

Да нам је сада један Боаћи али онај оригинал а не онај кинески.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Љуба said:

Фалћинели је био бољи у пољу али завршница баш лоша. Више је учествовао у игри. Охи има бољу реализацију али је избушен са свих страна. 

Да нам је сада један Боаћи али онај оригинал а не онај кинески.

Ohi je promasio silu cistih sansi, tako da se ne bih slozio za realizaciju.

Link to comment
Share on other sites

 Za svakog špic igrača treba da se napravi igra kako bi se iskoristile njegove vrednosti. Naš trener to nikad nije radio već se sve svodi na indiviudualne poteze koje mogu da urade Katai i Ivanić, i šta uradimo iz prekida  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tuzno je sto mi svakog centarfora stavimo na autopilot i nadamo se najboljem.

 

Ni jednog nismo iskoristili. 

 

Svaki se snalazi kako zna i ume, pored Kataija i Ivanica. Svi, realno, carine loptu, ali i umeju sa njom. 

 

Tako da ono, tu treba trenerski tim da se pozabavi time. Da smisle kako napasti da se iskoristi sve.

 

Ohi je dobar, zna fudbala. Kod nas izgleda kao boranija. Isto je bilo i sa Falcinelijem. 

 

Link to comment
Share on other sites

Bakajoko i Živković nisu registrovani za Super ligu.

Za Bakajoka je bilo očekivano, ali za Živkovića je, makar za mene, iznenađenje što ga nema na spisku.

 

Izgleda da je nešto silno zajebao, pa je došao u nemilost kod Stankovića, ili već ima drugi klub. Nema treće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Juan said:

Do 2024.

 

To ima Živković ...

Čini mi se da je bila priča za Bakajoka da mu je ugovor na godinu dana,nekakva "usluga" njegovom menadžeru ...

Sada,nisam nigde pročitao da mu je u medjuvremenu produžavan ugovor ...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mare80 said:

 

To ima Živković ...

Čini mi se da je bila priča za Bakajoka da mu je ugovor na godinu dana,nekakva "usluga" njegovom menadžeru ...

Sada,nisam nigde pročitao da mu je u medjuvremenu produžavan ugovor ...

Ima i Bakajoko.

Link to comment
Share on other sites

Pesiceva izjava je bila usmerena Dejanu koji je rekao da ovaj nije kvalitet Terzi i Mrkeli i da misli da nije za prvog spica. Jos pre godinu dana.

 

Takodje ni Zivkovica iz nekog razloga Stankovic ne gotivi, a sta, kako i zasto, pojma nemam. Moguce jer je malokrvan sav, nekako je lako coveku da ga nervira, mada posle ona dva gola je realno zasluzio sansu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, LeBron said:

a drugi "i nas i stranac"

 

Možda Andrija Novakovich, za njega smo se kao interesovali prošle godine ako se ne varam... Mada ne znam kakav mu je status u moćnom Frosinoneu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, pantelia said:

 

Tako se durio i kod nas kad je bio. Ustvari, kreator svega je bio njegov ćale. Budaletina jedna nevidjena, bejahu mu i kola palili....Kad je bio u Radničkom, pa kao neće kod nas, pa ode u Pirot, pa je igrao sa trećeligaša Car Konstantin, kod Drvceta (ko ne zna Drvceta nezna prilike u SL i fudbalu uopšte)....pa opet malo po Tiraspolju valjda beše, pa u Jagodinu....Ćale njegov je na sva usta penio kako će otići u Atletiko Madrid, jer se oni navodno raspituju za njega, stariji se sećaju....i onda završi u OFI-ju...U Pridnestrovlju je davao golove, kao i Zvezdi, Jagodini...znači za našu ligu...može.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...