Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Pavkov nije ni pipnuo loptu 60 min.. ludilo , mucicemo se sa golovima ove godine samo tako..

 

Sramota uprave,velika sramota, bas ove godine kada se mora uzeti titula..

 

Celo leto ladili jajca i nisu mogli da nadju napadaca i levog ,desnog beka... Kakvi neradnici!! Bice najureni iz kluba !


Sta je sa Benom?

Edited by iamsho4sho
Link to comment
Share on other sites

Zaključak se sam nameće: još jedan odlično odrađen prelazni rok! Mrkela prešao igricu, obavlja funkciju za koju nije imao nijedan dobar posao već koliko godina i još dobija dobre pare za to... ako to nije eurojackpot, ne znam šta jeste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovakav spic nam treba, kao Kasijera. Da ucestvuje u igri i gradjenju napada. Mi imamo dva target mena, sto mozda i ne bi bilo toliko lose da su bar efikasni, ali ni to.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moji utisci nakon generalne probe:

 

-Pozicija spica nam gori. Imamo tacno 0 upotrebljivih igraca u spicu. Mozemo komotno da izadjemo sa 10 igraca na teren, ne bi se primetila neka razlika. Spic hitno! Neki dobar ako moze.

-Erakovic vredi svaki evro, koliko god da ga plate. Steta sto ide.

-Gobeljic na trenutke zalicio na profesionalnog fudbalera.

-Bukari slab.

-Mustafa prilicno dobar, ali dzabe mu svi prodori i sve korisno sto uradi kad sve prospe u zavrsnici. Mora da radi na tome, ali okej igrac skroz.

-Sad mi je jos vise zao sto nismo doveli Kasijeru. Dobar igrac.

Link to comment
Share on other sites

Nismo doveli Kasijeru jer vredi skoro 5 miliona, ali opet, dali smo 5 miliona za Motiku i Bukarija, a sve to isto mogu da isporuce Lucic i Mustafa, genijalci iz uprave.

Naravno, i dalje mislim da Motika i Bukari mogu  MNOGO bolje od ovoga sto smo videli, tako da polako sa ocenjivanjem, ali kad pljunes 5 miliona ocekujes da se vidi osetniji kvalitet nego sto si ranije imao u timu. 

 

Gobeljic odigrao vise nego za citavu polusezonu, to govori o viziji tima. Sa druge strane, bilo je dosta dobrih stvari, posebno u 1/2, ovaj Zenit je tip ekipe sa kojom bi smo se klali za poziciju 3 u LS, ako se slucajno udje tamo i pokazali su nam da smo i dalje nezreli za LS, ali ipak smo bolji nego ranije, sto je valjda i jedino bitno za klub, da se bude bolji konstantno nego sto si bio ranije. 

 

Spic je goruci problem, ovo je vec sada bezobrazluk sta uprava radi sa ovom pozicijom. 

 

Bice ovo ok, ali Liga Evrope je i dalje po meri i realnost za ovaj klub, da se ne zanose LS , tamo bi imali 0 1 5 , mozda 1 0 5 , a ne znam kome se gleda netakmicarski fudbal, ma koliko para dobio, neke stvari se ne kupuju novcem. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...