Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

4 minutes ago, pavijan2 said:

qžSad sav video ovaj transparent protiv Piksija.

Kao da ga je pisala Vučićeva Vladanka.

Mozda nije pisala ali je odobrila sigurno, očekujem da ološ smeni Piksija pre SP

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Ja ne vidim sta Partizan moze da uradi dogodine, pa i one tamo, da nas bilo kako stignu. Nama je okosnica tima prakticno sastavljena od domacih igraca - Borjana, Rodica, Dragovica, Ivanica i Kataija, naravno tu su i Kanga i Ben, ali poenta je da bi Partizan morao 11 igraca maltene da dovede, da bi to bilo kako tako u rangu sa nama. Dodatni problem im je sto su njihovi domaci igraci iz inosranstva izduvani baloni sto se vide na slucaju Jojica i Markovica, pa i starca Fejse, a mi gledamo ka nekom Radonjicu, itd. Bukvalno su u krs situaciji sto se transfer politike tice i morao bi neki transfer guru da iskopa u istom letu - prajm Leonarda, prajm Djurdjevica, prajm Moreiru i prajm Zuku. 

Liga nam je toliko krs da cim neko sklopi iole pristojnu ekipu moze da udje u trku za titulu. Ovaj raspali tim Partizana je bio samo 2 boda iza nas sa skorom 30-3-0 (ili nesto slicno) ne racunajuci derbije. Tako da ne slazem se da ne mogu da nas stignu, ako mislis cisto rezultatski. Kvalitetom svakako ne mogu da nnam pariraju niti ce ni naredne sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Eraković je igrač utakmice. Momak je ovu sezonu generalno odlično odradio i stasao je u ozbiljnog štopera za naše uslove. Tip štopera koji nema klasične gabarite za tu poziciju, ali je zato brz i žilav, dobija duele na zemlji u velikom %. U skok igri možda nije elitan, ali jeste skroz koretkan. Volio bih da ostane na ljeto i da odigra kvalifikacije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja inace nisam pristalica mracenja na topicima kad se slave titule,ali bas me pogodise oni transparenti. Jebote,da mi je neko rekao da cu docekati onakve gadosti protiv Piksija na "Marakani",rekao bih mu da je lud.

To su sve odreda bednici..ti koji su to razvili,oni koji su im to dopustili i oni koji iza svega stoje. Licemerni sljam. Koliko jos mogu da mi se ogade?

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Perkos2 said:

Mozda nije pisala ali je odobrila sigurno, očekujem da ološ smeni Piksija pre SP

Па ако то ураде сравниће народ земљу целу хахахах. А и мислим да је Пикси у ок односу са савезом.

Link to comment
Share on other sites

1682270182_PiksiZvezda.thumb.jpg.9a66c6de4776a32ca0a3a2c50eefe27a.jpg  

 

Samo da porucim nesto severnoj tribini 


PIKSI JE NAS!  

 

 

 Ovu zastavu sam ja iskopao medju caletovim stvarima, kad sam bio jako mali. Pitao sam se sta je, rekao mi je da je to  Dragan Stojkovic Piksi, najbolji igrac Zvezde, madjionicar. Da je to nesto sto Zvezdu cine jedinstvemo, majstori a da je on bio ubedljivo najveci majstor. 

 

Nisam to shvatao tada, medjutim, kad sam malo porastao i vise se zainteresovao za sportove a u to vreme je dosao i internet. Nasao sam opet tu zastavu i bas ukucao ime PIKSI. Ostao sam zapanjen.. Secam se jos tad kako mi je vilica bila na podu. Gledao sam do tada kako su igrali Maradona, Bekam, Stiven Dzerard i mnogi. Ali nikad nisam video tako nesto, tako velicenstveno, kao da je lopta bila deo njega. Onda sam pozvao oca da ga opet pitam za Piksiju i tad sam prvi put video svog oca da prica o nekome ili necemu sa toliko divljenja. Opisivao mi ga je kao Boga.  

To me je navelo da pored hajlajtsa, trazim stare Zvezdine utakmice iz tih godina. I posle jedno 20-tak nasumicno izabranih, rekao sam njemu da je u pravu a sebi sam rekao 

 

PIKSI JE BOG FUDBALA! 

 

TAKO DA 

 

 

Piksi- Zvezda 

Zvezda-Piksi 

 

 

I da, kad ja budem imao dete, prva stvar koju cu mu pokloniti je ovo!

 

Edited by Redstar0356
  • Like 21
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Урош19 said:

Па ако то ураде сравниће народ земљу целу хахахах. А и мислим да је Пикси у ок односу са савезом.

 

Da, poznati smo kao narod koji svako malo izlazi na ulice, bas se to vidi u poslednjih 10 godina.

 

Ne postoji rec koju bih im uputio a da ne bude banovan.

 

Kad smo vec kod toga, jel banovan onaj veselnik "postenom se ne baca bomba u dvoriste"?

Link to comment
Share on other sites

Nisu oni bednici slučajno danas istakli one gadosti protiv Piksija, dobili su zeleno svetlo i sad kreće i medijska hajka na selektora. Ćutali su do danas po naredbi iz Sluzbe ali izgleda  Piksi ne pristaje na ucene pa se dosetili da na finalu kupa iznose poruke protiv njega.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Nisu oni bednici slučajno danas istakli one gadosti protiv Piksija, dobili su zeleno svetlo i sad kreće i medijska hajka na selektora. Ćutali su do danas po naredbi iz Sluzbe ali izgleda  Piksi ne pristaje na ucene pa se dosetili da na finalu kupa iznose poruke protiv njega.

Pa nije slucajno danas posto je danas prvi put dosao na Marakanu posle ko zna koliko godina. 

Link to comment
Share on other sites

Strvina, lešina nekada velikog kluba, kluba koji se poštovao. Slika i prilika zemlje, vlasti, naroda, svega...

Da ucinak na terenu bude najmanje bitan, da stoka skandira Gobeljicu i pljuje Piksija, da Deja psuju...

Sa kakvim pijetetom navijaci Uniteda govore o Vidi i Ajaksa o Tadicu. Jedna od prvih stvari koje kazu je da je to nas kapiten. Piksi je nas kapiten, Dejo takodje.

Jedno pseto sa poternice vas je kupilo i zbog licnog rata oko svog sina gulanfera pucate po nasem kapitenu.

Pravac Pirej, to je vasa kuća.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

Molim Erakovica da isprazni dzepove mozda se tu krije najbolji strelac Rikardo

Ali nesto najgluplje sto sam cuo je da su Katai i Rikardo podelili nagradu za najboljeg igraca lige.🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BojanaCZV said:

Ja se slazem sa tobom Berti, ali i ovde se malo malo moze procitati da se Stankovic drogira ili kako se to vec zove.

 

Ni to nije u redu.

 

Ma to ljudi vise u sali kazu, npr. kod mene na jugu ljude cesto kad imaju neku fiks ideju pitaju: "Ti drogiras li se?", eto i @berti moze da posvedoci. Niko to ovde zaista ne misli u vezi Stankovica, daleko bilo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

 

 

Lepo je sto se gomilaju trofeji i pravi razlika u odnosu na Partizan u medjusobnom skoru. Jednog dana nikoga nece biti briga da li smo igrali sa 3 ili 5 stopera, na kontre ili na posed, pamti se samo rezultat

Ooo ali gresis, pitaj navijace Borusie i Mancestera, njima je prva asocijaca na ta dva trofeja kako je Zvezda dobro igrala a tek onda njihov trofej.

Link to comment
Share on other sites

Nisu to navijači Zvezde, navijači ste vi ovde i oni koji gledaju u teren i kidaju živce kad ne ide. 

 

Problem je što sama Zvezda kao sportsko društvo nema tu snagu da se otkači od tog ološa. Problem je što Crvena Zvezda kao klub nema tu jačinu da se ogradi od nekih loših stvari koje proprate taj klub. Naravno, to ne može da se desi dok u upravama sede kriminalci ali baš je to problem što Zvezda nije toliko jak faktor da se to ne događa. Da se u upravi biraju neki časniji i zalužniji ljudi za ono što je Crvena Zvezda kroz istoriju i da se oni pitaju za budućnost. Ljudi greše, grešiće uvek, ali nije to poenta, jer kad bi ljudi videli da klub ima želju i snagu da protera ološ iz kluba istrpele bi se i greške. Ovako sve je to jedno vrzino kolo gde na kraju svega Crvena Zvezde ne može i neće biti pobednik.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Ma to ljudi vise u sali kazu, npr. kod mene na jugu ljude cesto kad imaju neku fiks ideju pitaju: "Ti drogiras li se?", eto i @berti moze da posvedoci. Niko to ovde zaista ne misli u vezi Stankovica, daleko bilo.

 

Ma znam ja za taj izraz, i kod nas iz Sumadije je uvek aktuelan 😁

 

Nego sam za Dekija i ja nesto tako nacula, ali eto, tesko mi bude kad procitam i ne zelim da poverujem u to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

нисам гледао.

пре купа сам био дојма, ако га освојима мистеру ће форсиранје дебила бити опроштено.

но сада сам става, по саставу и изменама, и поред освојеног купа да треба да иде.

но фазон је што би дошао само још већи полтрон и тупсон.

поред нјега треба и онај што је направио све ове свинјарије са трансферима цирке бачених 8 милки за играче на које се не рачуна да лети нагловачке.

малоумнике, дрогоше и мафијаше који себи дају за право да вређају једног пиксета, но комент.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...