Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Prvo, Rajkovic kad je branio nismo igrali evropu, ne znam kakve cernomorece pominjes.

 

Drugo, zajebavas se ti, posto si napisao da se ne ide u Evropu sa klincima, a uspesniji klubovi od nas to rade. 

 

Trece, ja nigde nisam napisao nijedno ime, vec sam rekao ako imamo takvog talenta, kao sto je Rajkovic bio u trenutku kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Eto bas taj Sahtjor nas pobedi zahvaljujuci klincu na golu, pa i Evropu igraju sa njim. Okej jeste on talenat i bice vrhunski golman sto se vidi na prvu, ali ukoliko imamo priliku za slicnom pricom zasto da ne. Nek puste tog Marinkovica da brani neki slabiji mec, kup mec sledece sezone...

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Prvo, Rajkovic kad je branio nismo igrali evropu, ne znam kakve cernomorece pominjes.

 

Drugo, zajebavas se ti, posto si napisao da se ne ide u Evropu sa klincima, a uspesniji klubovi od nas to rade. 

 

Trece, ja nigde nisam napisao nijedno ime, vec sam rekao ako imamo takvog talenta, kao sto je Rajkovic bio u trenutku kod nas.

Koji bre ozbiljniji klubovi pustaju na gol klinca iz omladinske škole? Donaruma i Kurtoa su najveći svetski talenti na golmanskoj poziciji to je izuzetak !

 

U sezoni kad smo konačno ušli u grupnu fazu evropskih takmičenja kao golman je bio planiran Manojlović i valja je i branio prvu utakmicu koju smo igrali u kvalifikacijama, onda su ga prodali za džak krompira( danas nemam pojma gde brani) i sasvim slučajno angažovali tad slobodnog Borjana. Gde bi stigli sa Manojlovićem na golu te sezone valjda je svima jasno!  Marinkovića možemo poslati u neki klub u Srbiji da brani ovu polusezonu pa da vidimo kakav je i može li da prvog tima Zvezde.  

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

On 1/31/2022 at 5:35 PM, dzoneee said:

Ne pljujem ja nikog ja govorim iz perspektive navijaca reprezentacije, a ne Crvene Zvezde. 

 

 Pre par meseci je izasla bas o njemu neka vest da igra odlicno za Bayernov drugi tim na redditu, gde su se neki navijaci Bayerna bas raspisali, ono tipa bilo je 150 komentara, sto mi je privuklo paznju kad sam video da ima nase drzavljanstvo i da igra za nasu omladinsku reprezentaciju. PItao sam ih o njemu i da li ga stvarno vide kao nekog ko ima potencijala za Bayern. Odgovori su bili dosta pozitivni, da se nadaju da moze doci do prvog tima, da im deluje da ima dosta potencijala u njemu, da se nadaju da je vredan i da ima jak karakter jer fudbalsko znanje vidi se da ima.

 

Sa tog gledista malo mi je cudno da ga onda Bayern prodaje i to za realno malu cifru. Razumem da prihvati Zvezdu ako mu neko garantuje da ce igrati, ali mi nije jasno ako se radi o nekom talentu da ga Bayern tako lako pusta. Ne mislim da ga pusti da igra tamo, vec imaju oni raznih opcija kako da izvuku vece pare za njihove talente. Mislim ono Bayern su jbg.


Bajern ima prece pravo kupovine, tako da ako se razvije i ako ispadne dobar, njihov je igrac

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marokanac said:

Ima nesto novo oko Adua, vidim da ga svi racunaju da je nas a nisam siguran da je to bas tako?

a sta ce nam on? sta kao zamena za njegosa a lik nie ni igrao.. opet se gomilaju igraci na istim pozicijama.. umesto onog stofera arbeolde ili kako vec, oni oce jos jednog zadnjeg bezveznog..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

a sta ce nam on? sta kao zamena za njegosa a lik nie ni igrao.. opet se gomilaju igraci na istim pozicijama.. umesto onog stofera arbeolde ili kako vec, oni oce jos jednog zadnjeg bezveznog..

 

Класика, сваки пут исто јер су комбинације изнад свега.

3 десна бека од којих је један Гобељић мафијашки испрдак, па ваљда требају и 4 задња везна од којих је такође један Срнић мафијашки испрдак. А на лијевом беку само хоћенеће Родић. Најгоре је што нико не спомиње стање са финансијама када је прелазни рок. ЈОш прије неколико година када се правио тим ја сам рекао прогутаћу и Бакулу (класично домаће грло)  на задњем везном али да се доведе пристојан играч у офанзиви. Тако и сада, зна се за дугове и  умјесто да крпимо оно што је најпрече опет фамозни задњи везни, та опсесија српских тренера. Најгоре је што велики дио екипа по Европи више и не игра са 2 задња везна, тај дефанзивни 4-2-3-1 гдје су ова двојица само осигурачи за одбрану  је превазиђен у Европи, то чак може да изгледа добро али код озбиљних тренера гдје постоји транзиција и гдје ови нису безвезни већ играју у оба правца. Да не спомињем домаћицу у којој би било нормално да форсираш 3-5-2 самим тим дајеш шансу млађима и у нападу.

 

п.с. иначе балерина пише бајке како се Творза сјетио и шта је све одрадио за Мотику. Видјећемо још за тог малог какав је али (по)најбољи играчи задњих година Марин, Драговић и Катаи су дошли/вратили се сами или стицајем околности, уз помоћ ђедова, жене, и ево сад оца, како ли је само тужно читати те бурек текстове о способности Звездиних челника на фудбалском тржишту...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Iker Kasiljas je kao klinac od 16 godina iz trećeg tima Real Madrida priključen prvom timu i samo dve godine kasnije je predvodio taj isti tim Reala do osvajanja LŠ. Na dan kada je odigrano finale protiv Valensije, koje je Real dobio 3:0, Kasiljas je imao 19 godina i 4 dana.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

 

Na primer CZ Zvonka Milojevica i Disljenkovica.

Zvonko je stao na gol zato što nismo imali nikog drugog da brani u revanšu protiv Kelna i izgubili smo tu utakmicu donekle i zbog njegovog neiskustva. Sledece sezone nije bio uopste u timu, rezerva Diki Stojanovicu su bili Jovanović i Kaluđerovic.  Golmanska pozicija ne trpi eksperimente. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

Zvonko je stao na gol zato što nismo imali nikog drugog da brani u revanšu protiv Kelna i izgubili smo tu utakmicu donekle i zbog njegovog neiskustva. Sledece sezone nije bio uopste u timu, rezerva Diki Stojanovicu su bili Jovanović i Kaluđerovic.  Golmanska pozicija ne trpi eksperimente. 

 

Koliko je imao godina u sezoni 91/92 ? Jel odbranio penal u Superkupu ? Kako je branio u Interkontinentalnom kupu ?

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Nepotrebna rasprava. Jasno je da ce Borjan biti i dalje prvi golman, sad da li ce to biti jos godinu-dve-tri to je druga prica.

 

Takodje je jasno da ne mozemo dovesti golmana stranca, a da nam je izbor domacih golmana vrlo suzen. Ima maksimum 4-5 potencijalnih resenja i to je to. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Placen je kako je Mocart objavio.

 

Ado se ceka, ali sve i da dodje nece biti licenciran za LE.

 

Djuric, Radulovic i Stankovic ostaju u prvom timu. Lucic ide u Kolubaru na pozajmicu, Mustafa u Radnicki KG, a Mituljikici u Graficar. 

 

Postoji mogucnost da nas Nikolic napusti, ali nesto mi ne deluje realno ta cela prica. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fudbaleri Crvene zvezde igraju prijateljski meč protiv Altaha ovog jutra od 10 sati, a trener Dejan Stanković odredio je postavu.

 

C. ZVEZDA: Gordić - Pićini, Đurić, Eraković, Bakajoko - Krstičić, Stanić, Stanković - Falko, Živković, Pavkov.

 

😳

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Markoss said:

Placen je kako je Mocart objavio.

 

Ado se ceka, ali sve i da dodje nece biti licenciran za LE.

 

Djuric, Radulovic i Stankovic ostaju u prvom timu. Lucic ide u Kolubaru na pozajmicu, Mustafa u Radnicki KG, a Mituljikici u Graficar. 

 

Postoji mogucnost da nas Nikolic napusti, ali nesto mi ne deluje realno ta cela prica. 

Dobra je stvar što su Lučić i Mustafa prekomandovani u SL, evidentno je da imaju kvalitet za to. Koliko se sećam, oko Mustafe se nismo složili te si rekao da je sa loptom na Vi. Gledao sam ga u dva navrata, a sticaj okolnosti i uživo protiv Grafičara. Pored naših klinaca je izgledao kao Sadio Mane, bukvalno je raido šta je hteo. Gledao sam i utakmicu protiv Mačve gde je dao dva odlična gola, kod jednog je loptu odmah na prvu dao sebi u for prebacivši loptom štopera koji je trčao ka njemu, fino je iskontrolisao loptu i poslao u dalji ugao od stativu u gol. Možda si ga češće gledao, ali se tokom 180 minuta vidi kad nekom konstantno beži lopta, a ja to nisam primetio.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nezvanična informacija je da nevakcinisani igrači neće moći da igraju u osmini finala Evro kupova.

 

U ogromnom smo problemu ako je ovo istina.

 

Navodno je Partizan dobio dopis, ne znam za naše, ne oglašavaju se.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Ja koliko znam kod nas su vakcinisni samo Kanga, Sanogo, Dragović i Gajić i pretpostavljam novi igrači Motika, Piccini i Ohi, tako da će biti veselo.

Drugi problem je što izgleda će biti problem i oko vrste vakcine. Šou.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...