Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Da ne ulazimo u pricu o trenerskim kvalitetima, da li ih posjeduje ili ne, ali brate ovakvo ponasanje nije na nivou trenera Zvezde.

Ja znam da je generalno nivo naseg kluba srozan, ali ipak ponasanje trenera nije na nivou.

Na cemu je bratina i u kom je fazonu, sta ga voza, ja stvarno necu da ulazim u to, al ako je to uzrok ovakvog ponasanja, onda on nije za nasu klupu. 

Link to comment
Share on other sites

 

24 minutes ago, pavijan2 said:

Najvažnije da su najverniji zadovoljni 

 

Šta im je značio onaj transparent? Nešto o padanju testa na zvezdaštvo

 

23 minutes ago, Laki21 said:

Ovo je u principu bilo očekivano nakon retardiranih izjava o briljantnoj igri u Bragi.

 

 

 

😂

 

Ja prebacio posle prvog poluvremena

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, marko_pantelic said:

Svi mi volimo da se rotira i da dobiju svi šansu, ali ovo je previše.

Rotacija je jedno, loše i izmene u nevreme su drugo. Velja ti ne igra celu sezonu, ti ga ubacuješ kada je rezutat još aktivan, uparuješ ga sa Krstičićem koji od početka sezone ne igra ništa. Onda još dodaješ Falka, koji glavom više nije u Zvezdi, a izbacuješ igrače koji ti drže igru ceo meč.

Nelogične izmene u nevreme. Ovo je sve na Stankovićevu dušu.

Ako mu je neko rekao da Velja mora da igra, onda treba da se pokupi samo zato što je poslušao zajedno sa rim koji ga je savetovao. 

Tuga.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ja koliko se sećam bilo je podosta onih koji su mi zamerili upis o tome kako ovo nije ni blizu uspeha one generacije iz Barija i kako je Stanković previše teatralan i patetičan.

 

Naša igra je go kurac. Razlog pobeda su nekoliko dominantnih igrača za ovu ligu. Već u evropi ne prave razliku.

 

Deki ima više sreće nego pameti a čak ni naše klubove ne dobija ubedljivo već stalno neko mučenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

Ja koliko se sećam bilo je podosta onih koji su mi zamerili upis o tome kako ovo nije ni blizu uspeha one generacije iz Barija i kako je Stanković previše teatralan i patetičan.

 

Naša igra je go kurac. Razlog pobeda su nekoliko dominantnih igrača za ovu ligu. Već u evropi ne prave razliku.

 

Deki ima više sreće nego pameti a čak ni naše klubove ne dobija ubedljivo već stalno neko mučenje.

uvek se nađe neki zaštitnik terze i bande koja unistava Zvezdu ali nece nas sprečiti barem na ovom forumu da pišemo o toj bandi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, iamsho4sho said:

Smatrao sam ovu temu kao Zvezdasku,zato sam tako napisao ,po meni ova tema je vise Zvezdaska od tog sajta punog cenzure.

Vox92 ne mozes da poredis sa RSB cak ni u tim pojedinim temama. 

 

Da, ovde postoje teme u kojima se pise o Zvezdi, o Partizanu, o KK Buducnost, Borcu, i raznim drugim klubovima. I svako je dobrodosao u svakoj temi ako misli da vodi normalnu diskusiju i postuje pravila foruma. 

 

Postoje klupski obojeni forumi, postoje i kvazi-neutralni. Vox92 ne tezi ni ka jednom od ta dva modela, vec suprotno. Porediti Vox92 sa takvim mestima u smislu slicnosti, je vredjanje ovog foruma. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deki se udruzio sa djavolom, s tim da njegova osnovna odgovornost lezi u tome kako mu tim izgleda, prevashodno u jsl protiv onoliko losijih timova kakav je i Radnik.

Dosta toga je omasio u ovoj polusezoni i time doprineo prosipanju dobrih rezultata u jevropi i otvaranju vrata odlicnih mogucnosti u kvalif za Ls sledece sezone.

Prakticno predaje titulu onakvom Partizanu, koji je za razliku od proslih god dobijao male meceve...

Bagra u Zvezdi snosi mnogo vecu odgovornost, toga je svaki objektivan navijac svestan, toliko losih poteza bez bilo kakvih posledica uz masne nagrade koje skupljaju na ovoj ili onoj strani.

Zato cemo iako imamo najbolju ekipu u skorijoj istoriji, da nastavimo sa batrganjem u blatu i prosipanjem svega dobrog sto je rezultatski uradjeno ovih godina...

Naravno, kao cigana koji decenijama prati svoj klub, ova situacija me bas stresira, iako znam da ne bi trebalo obzirom na okolnosti.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MetalHead said:

Vox92 ne mozes da poredis sa RSB cak ni u tim pojedinim temama. 

 

Da, ovde postoje teme u kojima se pise o Zvezdi, o Partizanu, o KK Buducnost, Borcu, i raznim drugim klubovima. I svako je dobrodosao u svakoj temi ako misli da vodi normalnu diskusiju i postuje pravila foruma. 

 

Postoje klupski obojeni forumi, postoje i kvazi-neutralni. Vox92 ne tezi ni ka jednom od ta dva modela, vec suprotno. Porediti Vox92 sa takvim mestima u smislu slicnosti, je vredjanje ovog foruma. 

To mi sigurno nije bila namera, vec pohvala za vas , ali u redu, ja se izvinjavam na gresci.

Link to comment
Share on other sites

Provocirao srecu, flerotovao sa kiksom i uspeo je da smuva taj cuveni kiksic, 1 1 , slatko. 

Vadi nosioce u 70 min, jebote kako da nije strah bilo , citavu utakmicu je jasno bilo da ovi znaju i mogu da naude, ali dzaba, jednostavno je ili glup ili ludo hrabar, treceg nema, ili bezobrazan. 

 

Penal nema veze sa ovim, desava se to kad udjes bezobrazno u utakmicu kao Kataia, koji je mislima bio total van utakmice, govor tela ga izdao, sem Kange i Ivanica, mozda Bena, svi ostali u veznom redu i napadu su bili ocajni, totalna odsutnost, tako nesto necete da vidite kod Ser Stanoja, ma koliko da je on neznalica i da mu je igracki kadar slabij, ali ovakav pristup utakmicama cete tesko naci sa one strane brda. Ovako igraju svaku utakmicu kod kuce, na strani je vec drugacije, verovatno ce da dobiju sa 3 0 TSC jer ce uci max angazovani, ali ovo sto rade kuci je sramotno.

-5 je jos i malo, koliko je bilo ovakvih utakmica, pa i ona sa Vozdovcem je bila krsh, zamalo i tamo da bude penal na 1 0 za Vozdovac. 

 

Morace ovde da se radi ozbiljna doselekcija, mada ne vidim kako mogu da dobija derby 2x u roku od mesec dana, od toga jedan u gostima. Pisi propalo, osim ukoliko i oni kiksnu par puta na prolece, inace pravac Liga Evrope ili Liga Konferencija. Pa za onu tamo sezonu kad je ulog LS, verovatno, da se krene sa boljim timom od ovoga. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, iamsho4sho said:

To mi sigurno nije bila namera, vec pohvala za vas , ali u redu, ja se izvinjavam na gresci.

Nije samo tebi upuceno. Generalno svima, da ne pada ljudima na pamet da etiketiraju i teraju ljude sa tema. Tvoj post sam iskoristio kao priliku da na to skrenem paznju svima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, nije ni realno da dobijemo svaki mec.

 

Sasvim je normalno da svaka ekipa u nasoj ligi sanja bod ili pobedu protiv FKCZ. Desi se los dan i eto.

 

Ono sto mene nervira u nasoj ligi je sto obicno sampion ne moze bukvalno ni protiv koga da izgubi bodove kad je bitno. Tako je bilo i kad je FKCZ bila sampion, tako je bilo i kad je FKP bio sampion.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...