Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

3 minutes ago, suptil said:

Ostali smo bez funkcionalne bonus opcije prodajom elmaestra Krstovica. Jos jedan mladi igrac nije dobio sansu. Miim da odmah treba da se ode na Cetinje, pravac "Obilica poljana" i da se sa najperspektivnijim igracem sa Lovcena vec sada potpise predugovor za sledecu sezonu. A sada ozbiljno...  Jel se zna gde ce Nikolic i kada? 

 

 

I obavezno da se ponese 300 tisuca jer Rajo ne prima ispod toga

Link to comment
Share on other sites

Bez zajebancije, to bukvalno nije igrac, to je obican covek/rekreativac po talentu kao svi mi ovde, koji samo ima telo i gradju, meni je neverovatno da je neko pomislio da ce uspeti nekom da ga uvali kao fudbalera, a jos neverovatnije da je to stvarno i uspelo. Bruka i mamu im svima.

Edited by imbaSpirit
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, PERICA!!! said:

Al da su govna gurali govedo prije Pavkova, samo zato sto ovaj nije produzio ugovor, to je stvarno kriminal.

 

Ispade da smo zrtvovali LS da bi ovoga prodali 400 hiljada sunce ti zarko.

Ne, drugi problemi su bili kod Pavkova. Rekao bih lične prirode.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Perkos2 said:

Nadas se da neće biti neki novi "krstovic" vec u toku zime?

Ne nadam se ničemu. Svi znamo koja govna sede u upravi Zvezde. Svi znamo ko ih je tamo postavio. Svi znamo zašto ih je tamo postavio.

 

Drago mi je da sam ovom zločinu protiv fudbala video leđa. Kada bih video leđa ovim govnima u upravi napio bih se. Kada bih video leđa ovim govnima koja su ih tu postavila napio bih se kao kad mi se rodio sin.

 

Da li manje volim Zvezdu zato što su sva ta govna tu? NE!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Knipex said:

Ne nadam se ničemu. Svi znamo koja govna sede u upravi Zvezde. Svi znamo ko ih je tamo postavio. Svi znamo zašto ih je tamo postavio.

 

Drago mi je da sam ovom zločinu protiv fudbala video leđa. Kada bih video leđa ovim govnima u upravi napio bih se. Kada bih video leđa ovim govnima koja su ih tu postavila napio bih se kao kad mi se rodio sin.

 

Da li manje volim Zvezdu zato što su sva ta govna tu? NE!

Tvoj izbor!  Ne volim ni ja Zvezdu ništa manje ali ne mogu samo da klimam glavom na to što su sva ta govna u Zvezdi. Za sad sam samo van stadiona, znam da njih to je zanima ali eto barem toliko mogu da ne sedim sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno ne vidim kako ce Stanković izbaciti nekoga u ovoj trojci iza špica Katai, Ben i Ivanic zbog Živkovića. Kakvo god da je ime i potencijal moraće sigurno da se dokaže pa da igra. Na to da se doda ima i Falko. Zbog svega toga mislim da Živkovića isključivo u klubu gledaju kao špica i da će tu deliti minute on i Pavkov. Svakako to mu nije nepoznata pozicija kao i krilo, pa se može reći da će Stanković biti na slatkim mukama koga ubaciti i ko će igrati. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, marchisioo said:

Ja iskreno ne vidim kako ce Stanković izbaciti nekoga u ovoj trojci iza špica Katai, Ben i Ivanic zbog Živkovića. Kakvo god da je ime i potencijal moraće sigurno da se dokaže pa da igra. Na to da se doda ima i Falko. 

Vrlo lako, neće ih izbacivati, igraće Živković špica :s_d:

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, marchisioo said:

Ja iskreno ne vidim kako ce Stanković izbaciti nekoga u ovoj trojci iza špica Katai, Ben i Ivanic zbog Živkovića. Kakvo god da je ime i potencijal moraće sigurno da se dokaže pa da igra. Na to da se doda ima i Falko. Zbog svega toga mislim da Živkovića isključivo u klubu gledaju kao špica i da će tu deliti minute on i Pavkov. Svakako to mu nije nepoznata pozicija kao i krilo, pa se može reći da će Stanković biti na slatkim mukama koga ubaciti i ko će igrati. 

 

 

Pa on i jeste prvenstveno špic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I meni se cini

 

 

Inace ima ove jeseni sasvim dovoljno utakmica. Uz to ne treba zaboraviti da je Katai od danas do sutra kad je zdravlje u pitanju.

 

Najveci problem je i dalje katastrofalno popunjena pozicija bonusa.

Link to comment
Share on other sites

 Najveci problem je i dalje katastrofalno popunjena pozicija bonusa.

Да имамо СД а не Миту уградњу па да смо продали Павкова могао је Лазетић да буде бонус у првенству. Овако морамо да бирамо Ераковића, Станића или Гордића на голу.

 

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...