Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 hour ago, Don Radonja said:

Pa napisi delic toga.Nemoj ovako uopsteno.Ako vec pises...Onda pisi do kraja. :))

 

Evo, info da je Degenek busio dolazak Dragovica je novinarima pustio njegov saigrac. Skrinsotove navodne prepiske je poslao drugi. Onda su tog novinara zvali i smarali sto ne pusti to za Degeneka. 

 

Igracima je receno da plate nema, jer Degenek nece u Aziju. 

 

Mnogi igraci moraju da igraju, znate i koji, a mnogi igraci hoce da idu, ne trenira im se, uvredjeni su, povredjeni su - Ivanic, Pavkov, Gavric, Nikolic...

 

Kanga je vracen u tim po visim direktivama, iako ga je Stankovic na pripremama sklonio jer ga je ovaj opsovao na jednom treningu. 

 

Al ovo je delic, necu sve da pisem, bas da se ne bi neko od medija uhvatio i krenuo da truje po jacim osnovama. Mada me s druge strane i boli kurac, jer sam poprilicno razocaran razvojem situacije. 

Edited by Markoss
  • Like 8
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor028 said:

Darjan il lepo potkacio, prvi put da procitam ceo njegov tekst, pa i da se slozim sa vecinom.

Jos se ne oglasava bagra, kad li ce da dovedu spica da ih spasava.

 

Darjan pise sta mu kazu.

 

Spica bi doveli sutra da smo prosli Serif. Prekjuce je dogovoren, al je danas izgleda odgovoren. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor028 said:

Isti onaj koji je odobrio i Kanasa i Van LaParu i Zandera i Tomanea....

Košarkaški klub je upravo zbog toga odbio da potpiše Ali Traorea. Koji će ti moj igrač koji se raspadne nakon 2 treninga, nema logike. Ljudi su poslušali doktore i nakon medicinskih pregleda rekli da odustaju od dogovora. Izgleda da je Don Terza završio skraćeni kurs i ekspresno postao doktor medicine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Darjan pise sta mu kazu.

 

Spica bi doveli sutra da smo prosli Serif. Prekjuce je dogovoren, al je danas izgleda odgovoren. 

Ma to svakako da pise, ali sam ocekivao neki alibi tekst kako su igraci zakazali a uprava uradila sve sto je mogla.. ovde je i njih malo potkacio.

Zna li se ko je bio spic?

Link to comment
Share on other sites

Odakle je on iskocio odjednom, nisam ga ni pratio nesto, al kapiram da je bolji od Dionia svakako. Vidim davao golove i u Italiji i u Chempionshipu.

 

Bilo bi dobro da se otvori tema bivsi igraci i treneri, i da odjebemo za Milojem i slicnima... 

 

Krenulo je, Katai igrao povredjen, pauza od 2-3 nedelje sve izvesnija.. imamo jedan alibi za sad. Los teren niko jos nije pomenuo?

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

Znate kako, možemo mi ovde do sudnjeg dana da pričamo šta ne valja, ko je kriv, dal ovaj busi ovog ko je sve nezadovoljan itd, nista promeniti nećemo. Sećam se jednog poraza u plej ofu Golden Stejta i pitanje novinara za Karija šta nije valjalo i on kaže znate šta to je prošlo, za 3 dana je nova utakmica i mi sad samo o tome mislimo, sad da vraćamo film dal je ovaj trebao da igra, da šutira, da doda nebitno, sledi Kluz, novi izazov novi dan, naš je klub pa kakav da je, navijamo za Zvezdu ne za Terzu, Covica i ostale, i idem na meč sa Kluzom, pa da vidimo gore da me razocaraju ne mogu, bar se nadam da ne mogu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Misterija Organizma said:

Znate kako, možemo mi ovde do sudnjeg dana da pričamo šta ne valja, ko je kriv, dal ovaj busi ovog ko je sve nezadovoljan itd, nista promeniti nećemo. Sećam se jednog poraza u plej ofu Golden Stejta i pitanje novinara za Karija šta nije valjalo i on kaže znate šta to je prošlo, za 3 dana je nova utakmica i mi sad samo o tome mislimo, sad da vraćamo film dal je ovaj trebao da igra, da šutira, da doda nebitno, sledi Kluz, novi izazov novi dan, naš je klub pa kakav da je, navijamo za Zvezdu ne za Terzu, Covica i ostale, i idem na meč sa Kluzom, pa da vidimo gore da me razocaraju ne mogu, bar se nadam da ne mogu. 

Uostalom bagra se neće oterati iz fotelje nego zviždanjem i skandiranjem sa istoka i zapada. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Znate kako, možemo mi ovde do sudnjeg dana da pričamo šta ne valja, ko je kriv, dal ovaj busi ovog ko je sve nezadovoljan itd, nista promeniti nećemo. Sećam se jednog poraza u plej ofu Golden Stejta i pitanje novinara za Karija šta nije valjalo i on kaže znate šta to je prošlo, za 3 dana je nova utakmica i mi sad samo o tome mislimo, sad da vraćamo film dal je ovaj trebao da igra, da šutira, da doda nebitno, sledi Kluz, novi izazov novi dan, naš je klub pa kakav da je, navijamo za Zvezdu ne za Terzu, Covica i ostale, i idem na meč sa Kluzom, pa da vidimo gore da me razocaraju ne mogu, bar se nadam da ne mogu. 

Ne postoji klub,to je samo "firma" za pranje novca. Upali su preko noći i oteli ime kluba a sa klubom nemaju ništa zajedničko. Jednog dana davaće izjave kao tumbak o reprezentaciji Srbije što daje. Ali ako i pored svega mozes da ides i podrzavaš "krstoviće" neka ti je srećno!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Znate kako, možemo mi ovde do sudnjeg dana da pričamo šta ne valja, ko je kriv, dal ovaj busi ovog ko je sve nezadovoljan itd, nista promeniti nećemo. Sećam se jednog poraza u plej ofu Golden Stejta i pitanje novinara za Karija šta nije valjalo i on kaže znate šta to je prošlo, za 3 dana je nova utakmica i mi sad samo o tome mislimo, sad da vraćamo film dal je ovaj trebao da igra, da šutira, da doda nebitno, sledi Kluz, novi izazov novi dan, naš je klub pa kakav da je, navijamo za Zvezdu ne za Terzu, Covica i ostale, i idem na meč sa Kluzom, pa da vidimo gore da me razocaraju ne mogu, bar se nadam da ne mogu. 

Kako da navijam za Zvezdu u kojoj igraju Krstovic, Srnic, Krsticic, Gobeljic i ostale menadzerske kombinacije. To nije Zvezda, ja sam za Zvezdu poceo da navijam kad mi je cale pricao o Piksiju, tamo negde 2000-ih, potkacio sam generaciju Zigica, Pjanovica itd a navijao sam i za Kaludjerovica, Borhu i Piksija Kovacevica i sa zarom pratio svaku Jsl utakmicu. Za svoji 23 godine prvi put mi je mnogo drago sto smo izgubili bas zbog ovakvih igraca i ove lopovske uprave. Ne bude li Krstovic vracen na more da prodaje krofne a ostali vojnici kluba (kao da smo paravojna formacija a ne fudbalski klub) budu vraceni na sipku da navijaju i prestanu da primaju pare od kluba, navijacu za Kluz, navijacu ako treba i za Skendiju ali za ovu sramotu, necu! Nije problem neznanje, problem je guranje uprkos tome, da nema boljih, navijao bih svim srcem za Krstovica i kompaniju, posto boljih ima a ne igraju iz menadzerskih razloga, ja navijam protiv kluba za koji navijam!  I da, batalite Milojevica, ja taj antifudbal nisam mogao da gledam, gledao sam kako smo prolazili u evropu i mogu da kazem da to veze nema sa taktikom, nisu to kao u Kku krvava kolena, to je jajarski fudbal i velika sreca da Borjan vadi nemoguce zicere. Za te 4 godine apsolutno nikog nismo nadigrali. Sreca nam je sad okrenula ledja a mi nismo umeli da iskoristimo  period do sada da probamo da eliminisemo taj faktor srece i da igramo na suvi kvalitet, a mogli smo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Evo, info da je Degenek busio dolazak Dragovica je novinarima pustio njegov saigrac. Skrinsotove navodne prepiske je poslao drugi. Onda su tog novinara zvali i smarali sto ne pusti to za Degeneka. 

 

Igracima je receno da plate nema, jer Degenek nece u Aziju. 

 

Mnogi igraci moraju da igraju, znate i koji, a mnogi igraci hoce da idu, ne trenira im se, uvredjeni su, povredjeni su - Ivanic, Pavkov, Gavric, Nikolic...

 

Kanga je vracen u tim po visim direktivama, iako ga je Stankovic na pripremama sklonio jer ga je ovaj opsovao na jednom treningu. 

 

Al ovo je delic, necu sve da pisem, bas da se ne bi neko od medija uhvatio i krenuo da truje po jacim osnovama. Mada me s druge strane i boli kurac, jer sam poprilicno razocaran razvojem situacije. 

 

10 puta citam ovaj post. Ne moze se opisati bes koji osecam.

 

Ne znam koja su ta 2 govneta koja stoje iza smicalice o Degeneku, ali iskreno im zelim da im se karijera ugasi u roku od 2 godine.

 

Posle 50 miliona evra nagrada i drzavnih para, plata nema jer Degenek nece u Singapur?

 

Nikolic uvredjen??? Posle najvise odigranih utakmica u timu, nazadovao je na 50% igraca koji je startovao u februaru 2020 protiv Cukarickog. Doduse, stigao je da se istetovira i druzi sa Spidijem. Ostaje mu samo da kupi besan auto sa sabanskim tablama kao idol mu. A, da, ne moze zbog Degeneka.

 

I taj Pavkov nek se nosi u pizdu materinu vise. Placamo 2 gola protiv Liverpula 3 godine nizasta.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Naravno, svima vam je jasno da vam je pre svega problem u klubu a ne u timu. Tim ne bi bio ovako sklopljen da je sve kako treba u klubu.

 

Gledano sa strane, meni je to najveći poraz, za sve nas. Bukvalno ste primer svima u Srbiji da ni nekoliko sezona uspeha i priliva ogromnog novca za naše uslove ne moraju da znače da će se stvari unaprediti, nego upravo suprotno, ići će na dole. Ok, može još uvek da se izvuče sezona, da se našminka za sledeću itd, ali baš udara u glavu očigledan trend našeg fudbala ka druženju sa pominjanom OFK-om. Užas.

Da je 100 miliona uslo u klub tamo negde u maju, igracki kadar bi bio isti. Sada se vise i ne zamazuju oci, ovo je toliko drska pljacka da je zastrasujuce. Bukvalno preslikana drzava, od Milisevica pa do danas. Ogromno izvlacenje para iz kluba, mediji koji se bave nebitnim stvarima, postojanje brata blizanca u kome se isto krade i fingiraju kao sukobi i netrpeljivost izmedju dva kluba. Mentalitet prvi u selu kojim se zeli napraviti paravan uspeva kod balavurdije, vojnici su tu da disciplinuju i povike sumnje, a taman posla besne izlive nezadovoljstva ozbiljnih navijaca... I to je to, dovedu normalnog navijaca do togs da je i frustracija davno proslo vreme, da pozeli da pobegne, kako iz zemlje, tako iz ovog naseg jebenog fudbala. Za koga predjene desetine hiljada km, za koga prebijanje od strane policije, za koga dobijena štangla u glavu.. Za Drkelu bezmudog, Terzu lopova, Dekija nozdrvu. Dace Bog da se niti jedna legenda vise ne vrati u klub. Dosta je vise razocaranja u idole. Nisu svi Robert Prosinecki.

Mogu sto sojeva korone da nagrnu i uticu na culo mirisa najjace, ali smrad lešine nekada velikog kluba se oseca sve jače i jače. Bednici!

 

Edited by berti
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor028 said:

Eo krenula serija, navodno ce Deki danas da ponudi ostavku upravi, koja naravno to nece da prihvati.. 

I to sa suzama u ocima, njega koks bas fura na suze, verovatno ostetio covek sluzokozu, pa postao preosetljiv😔

Sad ce patetika Dekija, terzica, Delija izaci na max. Ne znam kako nema Gobelje sa nekim motivacionim govorom.

Seljaci nam vode klub, seljaci su nam igraci i seljober nam je trener. 

Ko je u mogucnosti, neka pokaze na sledecoj utakmici na stadionu svoj stav o radu uprave i trenera.

Ovako preko foruma nas glas se ne cuje. Ne ocwkujem promene, ali bi bilo lepo da odvojimo zito od kukolja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

Evo, info da je Degenek busio dolazak Dragovica je novinarima pustio njegov saigrac. Skrinsotove navodne prepiske je poslao drugi. Onda su tog novinara zvali i smarali sto ne pusti to za Degeneka. 

 

Igracima je receno da plate nema, jer Degenek nece u Aziju. 

 

Mnogi igraci moraju da igraju, znate i koji, a mnogi igraci hoce da idu, ne trenira im se, uvredjeni su, povredjeni su - Ivanic, Pavkov, Gavric, Nikolic...

 

Kanga je vracen u tim po visim direktivama, iako ga je Stankovic na pripremama sklonio jer ga je ovaj opsovao na jednom treningu. 

 

Al ovo je delic, necu sve da pisem, bas da se ne bi neko od medija uhvatio i krenuo da truje po jacim osnovama. Mada me s druge strane i boli kurac, jer sam poprilicno razocaran razvojem situacije. 

Necu reci da sam iznenadjen, jer nisam.A nisam zato sto je ova sutuacija aktuelna u klubu bas dugo, samo se uprave smenjuju.Ovi sada su napravili brljotinu za koju je samo bilo pitanje kada ce eksplodirati na terenu.

Ono sto najvise boli je cinjenica da je ovo sada najtezi oblik bolesti od koje klub ne moze da se izleci od kada pamtim, a pamtim prilicno.Pravi opis je taj, firma za pranje para.I ne vidim nacin da se to promeni.

Jedini nacin bi mozda bila kompletna cistka i dolazak ljudi sa zdravom idejom koji ce konacno predstavnike navijaca da stave na odredjenu distancu od funkcionisanja samog kluba.

Jer oni su ozbiljan problem koji recimo trenutno daje ogromnu podrsku ljudima na celu.Mada pre svega tu je i interes drzave,koji svi poznajemo vrlo dobro.

 

Kada interes FK Crvena Zvezda bude ispred svega, tada ce biti bolje.

Link to comment
Share on other sites

Hvala momcima sto su izgubili sinoc....Da negledam kako ih Dinamo uci fudbalu...

Ekipa tanka ...Neki igraci nisu ni za trecu ligu..Krstovic pogotovu.Nijednu loptu nije uspeo da ustopa...

 

Menadzeri su posebna prica...

Ko moze da da milione za Van La Paru,koji se danas oglasava...

Falco isto tako.

Napad nam je mnogo fizicki nezan i spor....Dva glavna igraca Katai i Ivanic nemogu da odigraju utakmicu po 70 minuta.

 

Ovim porazom Terza neminovno ostaje u vrhu kluba.

Od Dinama bi sigurno izgubili pa bi bilo posle skanduranja i teranja uprave napolje.

Stankovic je isto posebna prica....Lepo se bas isprica na konferencijama ali fudbalskog znanja da vodi ekipu on nema.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...