Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Pozdravljam vas sve. 

Ovde jos jedan forumas sa palog rsb-a. Dosao ovde jer sam cuo da je ovo mesto gde se, posle rsba, najvise okupljaju cigani, a jbg, naviko sam na takva mesta... Nadam se da cu vas brzo upoznati, a vidim tu su i stari drugari 🙂.

 

E sad, posto sam se predstavio i pozdravio vas, da kazem nesto povodom situacije. 

Koliko god Borjan bio dobar, znacajan za uspehe koje smo ostvarili i bio simbol tog nekog perioda, ja se nekako uopste nisam potreso sto ce da ide. Eto, ne znam sto, ali mi je potpuno svejedno. Dal sto mislim da je Pop u tom nekom rangu po kvalitetu, ili pak sto mi se Borjan kao licnost, karakter, intelekt uopste ne dopada.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MilanExclusiveBend said:

Pozdravljam vas sve. 

Ovde jos jedan forumas sa palog rsb-a. Dosao ovde jer sam cuo da je ovo mesto gde se, posle rsba, najvise okupljaju cigani, a jbg, naviko sam na takva mesta... Nadam se da cu vas brzo upoznati, a vidim tu su i stari drugari 🙂.

 

E sad, posto sam se predstavio i pozdravio vas, da kazem nesto povodom situacije. 

Koliko god Borjan bio dobar, znacajan za uspehe koje smo ostvarili i bio simbol tog nekog perioda, ja se nekako uopste nisam potreso sto ce da ide. Eto, ne znam sto, ali mi je potpuno svejedno. Dal sto mislim da je Pop u tom nekom rangu po kvalitetu, ili pak sto mi se Borjan kao licnost, karakter, intelekt uopste ne dopada.

giphy.gif

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Markoss said:

 

 

Dobro Popovic igra nogom. Odlicno asistirao Banjcu pre neki dan.

Jbg brate, ovo kao da kažeš - dobar je golman Borjan. Odlično je odbranio Natkov šut u derbiju, slobodnjak Šerifa i primio gol iz mrtvog ugla protiv Olimpijakosa. 

 

I Eraković je pravio gore kikseve, pa eto ga sad. 

 

Popović igra dobro nogom, ovaj jedan slučaj to neće poništiti. 

Generalno, čovek nema kontinuitet pa da ga ocenimo bolje. Neka veže 10 tekmi pa da ga vidimo. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Jbg brate, ovo kao da kažeš - dobar je golman Borjan. Odlično je odbranio Natkov šut u derbiju, slobodnjak Šerifa i primio gol iz mrtvog ugla protiv Olimpijakosa. 

 

I Eraković je pravio gore kikseve, pa eto ga sad. 

 

Popović igra dobro nogom, ovaj jedan slučaj to neće poništiti. 

Generalno, čovek nema kontinuitet pa da ga ocenimo bolje. Neka veže 10 tekmi pa da ga vidimo. 

 

Sprdam se malo.

 

Pop je solidan golman, bolji od Gordica svakako i generalno se slazem da treba da dobije sansu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Od kad je ta moderna istorija CZ ? Tesko da je bolji od Zvonka Milojevica. A i od Stojkovica tesko da je bolji. Mozda sam nekog zaboravio. Ali da je legendaran zbog onih penala u Kopenhagenu jeste, ali imao je u poslednje vreme bas teskih kikseva koji su nas kostali ulaska u PO LS.

Moderna istorija je ona posle Barija, to je moje misljenje i apsolutno nije uporediv sa npr Stojkovicem koji je branio citavu jednu sezonu u klubu.

Sa aspekta znacaja za tim, kao i rezultata koje je klub ostvario od kad je Borjan golman - nema mu ravnog.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Jbg brate, ovo kao da kažeš - dobar je golman Borjan. Odlično je odbranio Natkov šut u derbiju, slobodnjak Šerifa i primio gol iz mrtvog ugla protiv Olimpijakosa. 

 

I Eraković je pravio gore kikseve, pa eto ga sad. 

 

Popović igra dobro nogom, ovaj jedan slučaj to neće poništiti. 

Generalno, čovek nema kontinuitet pa da ga ocenimo bolje. Neka veže 10 tekmi pa da ga vidimo. 

 

I malete gol iz kornera protiv Omonije, al nas je spasio da ne primmimo 10 protiv PSZ :classic_tongue:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ako cemo sad drviti o sreci, imao je onda tako gledano i Stankovic sad u grupi. Nismo bas igrali atomski fudbal niti nadigrali protivnike, a bili smo prvi. Protiv Milana smo bili bolji u dvomecu pa nismo prosli. Ali eto, mozda preterujem jer mi je dosta unizavanja Milojevicevih rezultata od strane mnogih.

Nisi pazljivo procitao post, rekao sam da srecu treba zasluziti. 

Vladan je pokrenuo ovaj tocak dobrih rezultata, ali posle tih 3g mi (navijaci) smo trazili iskorak.

Sad nzm dal ce neko da se slozi sa mnom, ali realno Deki ima vise rupa u timu od Milojevica. 

Da je skauting zajedno sa onim nesrecnim Mrkelom ubo dobrog napadaca i desnog beka, tim bi sasvim drugacije izgledao

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije Popović taj nivo sigurno, ali je mnogo bliži trenutnom Borjanu nego onom pre npr 3 sezone.

 

Jbg, nama je i ovakav Borjan generalno vršio posao jer baš dosta zavisimo od golmana i, kao što rekoh, za uspehe prethodnih godina mi je u hijerarhiji iznad obojice trenera.

Sad nek nam je Bog u pomoći ako Pop ne bude mogao da iznese tu ulogu, pa Mita počne da čačka po youtube.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Jbg brate, ovo kao da kažeš - dobar je golman Borjan. Odlično je odbranio Natkov šut u derbiju, slobodnjak Šerifa i primio gol iz mrtvog ugla protiv Olimpijakosa. 

 

I Eraković je pravio gore kikseve, pa eto ga sad. 

 

Popović igra dobro nogom, ovaj jedan slučaj to neće poništiti. 

Generalno, čovek nema kontinuitet pa da ga ocenimo bolje. Neka veže 10 tekmi pa da ga vidimo. 

Usud golmana je da im ljudi uvek pamte kikseve, cak i ako su standardni i pouzdani 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja Popa cenim kao solidnu rezervu,ali mislim da u Borjanove kopacke (cak i ove koje pominje Drop - tri godine iznosene) ne moze da udje. Protiv Ludogoreca je imao par izleta u nekoseno gde samo pukom srecom i nespretnoscu igraca bugarskog tima,nismo popili gol ili dva.

I tako..umesto da magacin praznimo od drvne gradje,ona izgleda ostaje tu i za narednu zimu (po principu 'nece da se baci'), mi se rastajemo od najvaznijeg srafa naseg velikog uzleta u ovih pet godina..Borjan jeste postao malo zardjao,ali sigurno jos uvek nije za staro gvozdje.

A ova baljezganja o tome da je on ustvari "partizanovac/konvertit",karakterna nula i sponzor zene-instagramke,zaista ne bih komentarisao..
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja Popa cenim kao solidnu rezervu,ali mislim da u Borjanove kopacke (cak i ove koje pominje Drop - tri godine iznosene) ne moze da udje. Protiv Ludogoreca je imao par izleta u nekoseno gde samo pukom srecom i nespretnoscu igraca bugarskog tima,nismo popili gol ili dva.

I tako..umesto da magacin praznimo od drvne gradje,ona izgleda ostaje tu i za narednu zimu (po principu 'nece da se baci'), mi se rastajemo od najvaznijeg srafa naseg velikog uzleta u ovih pet godina..Borjan jeste postao malo zardjao,ali sigurno jos uvek nije za staro gvozdje.

A ova baljezganja o tome da je on ustvari "partizanovac/konvertit",karakterna nula i sponzor zene-instagramke,zaista ne bih komentarisao..
 

Ove situacije mogu biti posledica branjenja na svakoj 10. tekmi. Dok ih ne veže bar toliko, možemo samo da nagađamo da li je do toga ili Popovićevog limitiranog kvaliteta.

Jbg, nije bilo ni realno da nam na klupi sedi pouzdaniji golman, koji može savršeno da brani čim dobije šansu. 

 

S druge strane, iako je Borjan zatražio raskid, nije nemoguće da posle odmora, kad se malo smire strasti, promeni odluku. Nije još ništa izvesno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

S druge strane, iako je Borjan zatražio raskid, nije nemoguće da posle odmora, kad se malo smire strasti, promeni odluku. Nije još ništa izvesno.

 

To sam i mislio kad napisah da do 1/8 LE ima još dosta vremena. Imam neki dobar osećaj da će to da legne u narednih par meseci. Štaviše, pre će da ode Stanković nego Borjan, ako mene pitate za prognozu.

 

25 minutes ago, Dzistrou said:

Ahahaha, sad ni Borjan ne valja. 

 

Ne mogu da ne primetim isto - kako je malo potrebno da od nezamenljivog postaneš fukara najgora. Neverovatan je taj čuveni kretenski mentalitet ovog naroda.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

Borjan ima samo jednu želju, a Bufonu poručuje: "Vrata su mu otvorena"

Quote

 

Tokom današnjeg dana pojavila se informacija, o kojoj smo pisali, da je Đanluiđi Bufon bio u kontaktu sa Crvenom zvezdom i mnogim drugim klubovima, no izabrao je Parmu. Borjanu njegov dolazak ne bi smetao.

"Da li je istinita ili nije ne znam. Ako je istina vrata Zvezde su svima otvorena, prija da imam dobru konkurenciju kao što imam sa Popovićem, Gordićem i Ćopićem, tako da dobrodošao je", istakao je Borjan uz osmeh.

 

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Sto se Borjana tice, ja iskreno mislim da je dobro da ode. Svakako je puno pruzio u Zvezdi, ali nasa liga, koliko god mi postizali uspehe i u Evropi, mislim da ne moze nikog da motivise vise od dve sezone. Tako da, ne vezano za sve ostalo mislim da je vreme da ide.

Link to comment
Share on other sites

nachi fakat je da imamo nezadovoljnog igraca, koji je resio po svaku cenu da ode..

i imamo upravu koja po svaku cenu ne zeli da ga pusti..

 

fakat je i da mu ni plata nije mala, i da je  pre  bilo za ocekivati da je uprava ta koja zeli da ga se resi, no ipak on je taj koji vise zeli da ide..

lm, kad su vec usli u seljacenje i ako su problem pare, nema tu puno mistifikacije, ako mu kasne 3 plate nek tuzi klub..

 

i onda nek ceo svet zna kakvi sibicari i kvazi mafijasi nam vode klub, umesto da kao sto je neko vec napisao, puste ga da ode gde hoce, zaostale zarada mu prebiju za transfer, a za javnost puste price da je dobio ponudu koja se ne odbija da ostavlja mesto mladjima i bla bla..

no kad je stoka u upravi a mafijasi na tribinama, ne moze drugacije nego da bude ko u cirkusu..

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Borjanu veliko hvala, koliko nas je samo spašavao. Možda ga i Popović dostojno zameni ali... 

Nije jedino problem što ode Borjan već što odjednom ide, ko ga je toliko zeza da želi da ode. 

Dok imamo boga pitaj koliko promašenih pojačanja koja nisu ni za Voždovac a kamoli za Zvezdu tera se jedan Borjan. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Ove situacije mogu biti posledica branjenja na svakoj 10. tekmi. Dok ih ne veže bar toliko, možemo samo da nagađamo da li je do toga ili Popovićevog limitiranog kvaliteta.

Jbg, nije bilo ni realno da nam na klupi sedi pouzdaniji golman, koji može savršeno da brani čim dobije šansu. 

No frks,u principu se slazem(o)..ne mogu ni da zamislim bolju opciju od Popovica na klupi,a da nije neki daroviti klinac. Nemam problem sa njim kao novim brojem '1',koliko sa cinjenicom da je Borjan,preko noci,postao drzavni klupski neprijatelj broj '1'. Iako,sasvim je moguce da ni on ovde nije ispao cvecka..

Kao sto kazes - videcemo (i Barakuda je to rekao)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

da kazem i ja koju za dnevnik apropo rsb-a..

missim nie da sam ih sad redovno citao, a pisao sam jos manje, tacnije  2-3 puta sam se registrovao, al ne bih potrajao duze od 5 postova, sto dovoljno govori o nekim stvarima, jelte...

no, 90% clanova su mahom normalni, kao i vecina moderatora, koji su ipak pod kontrolom bolesnih maloumnika i mafijasa sa sipke..

 

lm, gasenje foruma kao foruma djene djene, al stvari su mnogo ozbiljnije nego sto je postojanje bilo kog foruma..

pricamo o degenericima koji su u stanju da ugase klub a kamoli jedan forum..

 

da stvar bude jos dijabolicnija, o sudbini danas foruma, a sutra kluba pitaju se oni koji stoje iza slogana zvezda iznad svega, a prete i hoce da biju one koji zvizde na povike oliju u mecu izmedju zvezde i olija...

sto dovoljno govori o kakvoj skupini malo je reci ludaka se radi.. 

naravno ne bi oni nista mogli da nemaju iza ledja vlast, koja ih je tu postavila a zauvrat ih koristi za pljave poslove, dok im trebaju i dok ne polete previse, jelte..

 

e sad ne znam zasto sam ovo napisao, al u svakom slucaju neskodi a cim ne skodi, znaci da koristi..

by the way, ovaj post je no reply :coffee:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...