Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

18 minutes ago, Perkos2 said:

Nece se nista promeniti u klubu ali drago mi je najvise zbog Dragovica i Borjana koji su i doneli ovaj bod.  Evo ga Deki-moralna veličina ovo upoređuje sa uspehom u Bariju😁😁😁

 

Ajde ne lupetaj gluposti, molim te. Ovo jeste najveći uspeh u post-Bari eri, i to je ono što je rekao. Ni u jednom trenutku nije poredio ovo sa Barijem. 

 

Žalosno je čitati neke komentare ovde. Neki ljudi ne umeju ni da se raduju. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Čovek daje intervju kao da smo osvojili ligu šampiona pobedivši man city 7-0 u finalu, a ne da smo noktima iskopali 1-1 sa Bragom u grupi lige evrope.

 

Mislim, jebote uspeh je ali iskuliraj malo teatralnost.

Brt, covek je emotivan. Voli Zvezdu vise nego mnogi, ja ga skroz razumem i trenutno ni sam nisam svestan kako je ovo uspeh. Da je bilo dobro nije, jel smo igrali dobro u Bariju? Pusti coveka, za ovo se zivi. 

 

Ova ekipa Brage je spakovala Mitjilandu 3, a ludoj sumi 4. Sjajna ekipa na domacem terenu i svakako su bili bolji od nas. Ali, to se vec sutra nece pamtiti, samo istorijski rezultat. 

 

Osmina finala?!! Zvezda! Ziveli Zvezdasi!!! 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Inače, ako može ovaj sudija da nam sudi svaku u Evropi. Koliko su mi se svidele odluke...bukvalno mi je to jedan od jačih utisaka tekme.

 

Možda je samo do mene : D 

Nije samo do tebe, odlično je svirao. Sve vidi i ima dobar osećaj za igru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sta je ovo cigani, kad smo to postali Barselona? Komentari da nije neki uspeh, nismo dominirali od starta i sta se koji moj raduje Deki za najveci uspeh u poslednjih 30 godina.

Sto se mene tice moze da se valja po terenu od srece, o nasim problemima drugom prilikom.

 

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

Ajde ne lupetaj gluposti, molim te. Ovo jeste najveći uspeh nakon Barija, i to je ono što je rekao. Ni u jednom trenutku nije poredio ovo sa Barijem. 

 

Žalosno je čitati neke komentate ovde. Neki ljudi ne umeju ni da se raduju. 

Prvo da te upozorim da budes pristojan, nije ti ovo rsb.  ovo nije najveci uspeh posle Barija makar to terziqi ponavljali 1000 puta svakog dana. Ko prati FKCZ to zna ne mora niko da ga bombarduje izjavama. 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cavani said:

Sta je ovo cigani, kad smo to postali Barselona? Komentari da nije neki uspeh, nismo dominirali od starta i sta se koji moj raduje Deki za najveci uspeh u poslednjih 30 godina.

Sto se mene tice moze da se valja po terenu od srece, o nasim problemima drugom prilikom.

 

To care, to je ljudski komentar!

 

Ovo je bre ljudi vasiona, pogotovo sa Srnicem, Gobeljicem, Gajicem... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dl91 said:

To care, to je ljudski komentar!

 

Ovo je bre ljudi vasiona, pogotovo sa Srnicem, Gobeljicem, Gajicem... 

Sta su oni doprineli ovom uspehu? I zasto su uopste bili deo ekipe u ovako značajnom meču. Jos samo ocekujem da na dočeku ekipe gobeljic bude glavni u proslavi sa navijačima koji ga nose na ramenima.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Perkos2 said:

Prvo da te upozorim da budes pristojan, nije ti ovo rsb.  ovo nije najveci uspeh posle Barija makar to terziqi ponavljali 1000 puta svakog dana. Ko prati FKCZ to zna ne mora niko da ga bombarduje izjavama. 

 

Kakav RSB, ne razumem? Ovo je de fakto najveći uspeh FKCZ nakon 92. Od tada nikad nismo igrali u osmini finala nekog Evropskog takmičenja. To su činjenice. Vi što "pratite FKCZ" se tu ništa ne pitate.

 

EDIT: Ok, od sezone nakon Barija. Znači, od Sampdorije. Eto, ipak si tehnički u pravu. 

 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tunji Awojobi said:

 

Kakav RSB, ne razumem? Ovo je de fakto najveći uspeh FKCZ nakon 92. Od tada nikad nismo igrali u osmini finala nekog Evropskog takmičenja. To su činjenice. Vi što "pratite FKCZ" se tu ništa ne pitate.

 

EDIT: Ok, od sezone nakon Barija. Znači, od Samprodrije. Eto, ipak si tehnički u pravu. 

 

Eto kad smireno pogledaš nije tesko da vidis da je izjava preterana. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

Sta su oni doprineli ovom uspehu? I zasto su uopste bili deo ekipe u ovako značajnom meču. Jos samo ocekujem da na dočeku ekipe gobeljic bude glavni u proslavi sa navijačima koji ga nose na ramenima.

E nemam zivaca sad i da se ubedjujem. Mislio sam uprkos takvim igracima. 

 

Cestitke od srca Dekiju pre svega!! 

 

I da, igrali smo 96/97 sa Barsom u osmini finala kupa kupova. A 92 smo bili medju 4 u Evropi. 

 

Da nam cestitam i 30 godina od svetske titule u Tokiju!

Link to comment
Share on other sites

Ovo ne moze ni u isti tekst sa uspehom iz Barija. A kamo li u istu recenicu.

 

Ne smetaju meni emotivni ljudi. Smetaju mi teatralni ljudi i hvalisavci. Mozda sam ja samo skroman po karakteru, mozda nisam kao Dejan Stankovic mentalno. Sve ja to postujem. Uspeh jeste, gradimo ponovo svoje ime u evropi. Ali ovolika teatralnost, kao da slusam Trinkijerija.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Satan said:

zasto bi ovo bio veci uspeh od plasmana u lš ako u ovom takmičenju po difoltu učestvuju ekipe koje ne mogu da dohvate lš? 

 

Pa, po istoj logici, ekipa koja je četvrta u LŠ ispada iz Evrope, treća igra doigravanje za osminu finala LE. Uostalom, pogledaj po koeficijentu šta je bio najveći uspeh. 

 

5 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Ovo ne moze ni u isti tekst sa uspehom iz Barija. A kamo li u istu recenicu.

 

Bukvalno niko nikad nije uporedio ovaj uspeh sa Barijem. Baš ste smorili s tim. To je bilo pre 30 godina jbt. Get over it. 

 

Ovo jeste ogroman uspeh. Dobili smo večeras ŠEST dodatnih bodova za klupski. Možemo da budemo nosioci u plej ofu za LŠ. Srbija je izbila na 11 mesto!!! I imamo šansu da prvak ide direktno u LŠ od 2023/24. A mi ovde seciramo izjavu trenera po nijansama. LOL

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uspeh je nesporan, ali jasno je zasto ljudi pisu o jbenom Gobeljicu koji je bio blizu da nas ponovo odvede direkt u propast, a kasnije slavi sa navijacima isti taj uspeh...

Za 1/8 finala i koeficijent koji daje opcije cak u napacenom srpakom fudbalu nema sta da se sere, al realnost i pracenje igre ipak nalaze da se opljune ono sto smrdi, a sto dugo traje u Zvezdi u igrackom kadru. O upravi ovde ne pricam, zna se odakle riba smrdi, oni su najodgovorniji.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, goldberg said:

Sutra ne znam sta da mislim - nekako se parola "sa stitom ili na njemu" sama namece.

 

Drugo mesto i razigravanje sa Barcelonom, Borussiom, Zenitom, Portom, RB Leipzigom, buducim sampionom Sevillom - neka hvala.

 

LK moze biti sansa da se ode daleko i pojuri cak i polufinale. Sa druge strane, LE sa prvog mesta u grupi deluje kao najbolja varijanta.

 

Na kraju idealno da idealnije ne moze!

 

1/8 finala LE je ubedljivo najveci uspeh kluba u ovom veku.

 

Cestitke strucnom stabu i igracima, pa neka nas i sreca pogleda u zrebu i da odemo i korak dalje - sto da ne?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Bukvalno niko nikad nije uporedio ovaj uspeh sa Barijem. Baš ste smorili s tim. To je bilo pre 30 godina jbt. Get over it. 

 

Pa nije ni za posle Barija. Igrali smo ligu šampiona dva puta. To takmičenje je vasionski brod za ligu evrope. Osim što su najbolji klubovi evrope, u ligi šampiona i svi zapinju da pobede.

U ligi evrope timovi iz jakih liga igraju preko kurca.

 

Jebote kao da je pobedio Real a odigrao 1-1. Sa Bragom.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

U porazu se ne ponizi u uspehu se ne ponesi!   Ovo je svako uspeh i čestitke vecini igračima koji su uprkos raznim kombinacijama klupskog rukovodstva uspeli da se izbore za prvo mesto. Da se ne ponavljam znamo svi ko nema mesto u Crvenoj Zvezdi. Stankovic je mogao da u svojoj izjavi kaze da ee vracamo na pozocije koje nam pripadaju kao evropskom i svetskom prvaku i da tezimo da vremenom budemo evropski vrh. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dl91 said:

Brt, covek je emotivan. Voli Zvezdu vise nego mnogi

Tu ljubav je trebalo da pokaze npr 2011 i da kaze ,,E super je to sve osvojio sam svasta, odoh da provedem 2 poslednje godine u klubu koji volim''.  Super je on voli, napravili smo igraca od njega a sad je dosao da pravimo trenera od njega, za igraca je imao super predispozicije dok za trenera bas i ne al' nemojte da sumnjate da ce otici cim bude imao lepu ponudu iz Italije. I ako se spletom ludih okolnosti dogodi da postane veliki trener kao sto je bio veliki igrac a mi opet upadnemo u los period, ja vam garantujem da ni tad nece pokaziti ,,ljubav''. Pricao sam i kad je dosao i sad posle losih igara i dok smo igrali protiv Milana, ljubav se dokazuje kao sto su je dokazali Ninkovic, Dragovic, Kalinic.. Deki je voli prosecno, kao i svi mnogi, nista posebno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...