Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

malo mi se kenja od ovih idolopoklonskih hvalospeva za dragovica, kaze covek najbolji igrac zvezde na ovom mecu a mec je odlucilo pocetnicko ispadanje oba stopera + glupa odluka degeneka. jos on ima da rilja do impakta jednog milunovica a tog coveka vise niko ne spominje kao da je igrao u zvezdi pre 40 godina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Satan said:

malo mi se kenja od ovih idolopoklonskih hvalospeva za dragovica, kaze covek najbolji igrac zvezde na ovom mecu a mec je odlucilo pocetnicko ispadanje oba stopera + glupa odluka degeneka. jos on ima da rilja do impakta jednog milunovica a tog coveka vise niko ne spominje kao da je igrao u zvezdi pre 40 godina. 

Milunovic je za Dragovica nuletina i to prekrizena.

Taj Milunovic nas je umalo kostao protiv Kopenhagena.

Dva derbija je kiksnuo itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Jesu bolji kad igraju 11 na 10. 

Za malo - Kangino kacenje lopte, autogol. Za malo... evo i Pankov glavom na 5m masi gol... za malo svasta nesto za malo. 

Pa igraju 11 na 10 kad je njihov igrac pobegao i zaradio crveni. Bili su bolji i u prvom mecu sa 11 na 11, mi bas nista nismo pokazali u dvomecu. Ovde jedino moze da nas ukenja Pavkov glavom posle prekida.

Nema ovde ni za cim da se zali.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Pa igraju 11 na 10 kad je njihov igrac pobegao i zaradio crveni. Bili su bolji i u prvom mecu sa 11 na 11, mi bas nista nismo pokazali u dvomecu. Ovde jedino moze da nas ukenja Pavkov glavom posle prekida.

Ma zasluzen crveni, samo nema smisla reci ko je bolji kad nije 11 na 11. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...