Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

9 minutes ago, Misterija Organizma said:

Kluz nam je zadnja šansa da se nešto uhvati pozitivno, imaju 7 dana bez meča da se srede ako iole pameti i volje imaju. Liga Evrope je neko naše merilo gde ima jakih tekmi a opet te nece puniti kao Psz, i slični. Konferencija me nesto ne dojmi ali volim klub i bez lažnog besa naravno da cu gledati ako tamo završimo ali bas u neko ludilo teško da cu upasti. Terzić i Mrzela su veći krivci neko Stanković,  opet ponavljam Ilijev je u stanju da nađe špica, mi od Mrdje u grofovom mandatu nemamo takvog. Mozda je izgleda pogodio sa ovim Ohije., ubija tamo čovek a Norveška nije ništa slabija od Srpske lige, e sad sto ce vrv i on zaboraviti da igra fudbal kad dodje to je druga prica. Sto neke reče ovde bi I Mesi bio prosečan igrac.

Za 7 dana moze samo malo da zaladi napolju, mada po prognozama ni toga nece biti.

To glupo odlaganje domacih meceva je tek kretenizam svoje vrste, ovoj ekipi trebaju minuti i to u sastavu koji ce igrati u jevropi, a oni se satro psiholoski spremaju tako sto preskacu sledeci mec u ligi. 

Lazni mister je imao dopsta srece, ocigledno prosle sezone i coveka koji mu je iz senke vodio ekipu. On ponekad divljao, ponekad plakao nasmrkan posle meceva, sve u svemu ocekivao je isti scenario i ove god, al prc, nema reprize omiljene serije.

Ovo nista ne valja i tek nam sledi raspad sistema, kao sto sam vec i pisao, da ne ponavaljam.

Naravno, najveca odgovornost je na dvojcu jahaca apokalipse, al je i njima ovim izbijena kinta iz dzepova, pa ne verujem da su indiferentni na situaciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto se glava ohladila, ovako hladne glave da im je.em mater.. Uprava napolje! Vidim plaćenici Terze rošavog morali da porane jutros na aerodrom, ako, ako krvav je to dinar. Ima li još pravih ljudi kojima je Zvezda u srcu da oteraju govna sa stadiona protiv Kluža?!

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Blago rečeno katastrofa, posle onakvog prvog poluvremena, gde nisam video apsolutno ništa od CZ, došlo je drugo još gore poluvreme. 

Stanković nije uspeo ništa da promeni, igrači su bili neprepoznatljivi, sramotna utakmica, 5 pasova kao svet nisam video. 

Razočaran sam, ne zbog plasmana, nego zbog igre, igra je bila katastrofalna, suma sumaru je da CZ nema šta da traži u LŠ sa ovakvom igrom, mora mnogo ozbiljniji pristup ako uopšte želite da budete konkurenti u LE. Sa moje tačke gledišta, ostao mi je veoma gorak ukus, saosećao sam se sa navijačima sa kojima sam gledao i smatram ovo debaklom. 

 

Srećno dalje.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Константин said:

 

А ја добих screenshoot са РСБ како се синоћ привремено закључава тема о тренеру док се не охладе главе јер није у реду да се пљује таква величина.

То ће нас спасити.:classic_laugh:

 

Нисам изненађен, све смо већ најавили. Следи: "Када ако не сада? Сада је најбитнија подршка! Зар се не сећате како је било пре 10 година? итд"

Тако да предлажем да Дркела и Творза пошто немају више синова виде да довуку неког синовца или проберу по ујчевини. Треба се скупити.

Vidim da je rsb spremio pitanja stankovicu mrkeli i terzicu. Aha malo sutra ce smeti da ih pitaju sve ono. Cim ovu bagru i dalje brani sever branice ih i rsb.

Link to comment
Share on other sites

Vidim nasi mediji kao krivca stavljaju forsiranje Dionija(gle cuda stranac)...Jeste ni ja nisam zadovoljan njime al je makar davao golove....

Nigde ne spominju(i ako spomenu to je neka blaga kritika) na forsiranje Rajovog pulena Krstovica..Kojeg Stankec trenercina forsira,

Uvek je prva izmena a u LingLongu starte bas umesto tog Dionija!

A kad cujem koliko ga ovaj iz Arene hvali tipa ovo nemamo kod Dionija sve mi je jasno.

Link to comment
Share on other sites

Krv smo propišali i muke Tantalove prošli da igramo kvalifikacije sa ovim egzotičnim timovima i oni to ovako profućkaju.. O milionima da ne pričam, to nama ništa ne znači.. A dugovi se gomilaju.
Mister da promeni nadimak u šerif.. Je.o ga šerif.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mister-no said:

Krv smo propišali i muke Tantalove prošli da igramo kvalifikacije sa ovim egzotičnim timovima i oni to ovako profućkaju.. O milionima da ne pričam, to nama ništa ne znači.. A dugovi se gomilaju.
Mister da promeni nadimak u šerif.. Je.o ga šerif.

Ako se plasiramo u Ligu Evrope nije ništa profućkano. Cenim da bi nas Dinamo rašrafio, pa bi razlika bila samo u parama od UEFA, a to me i ne tangira previše, jer znam da samo glavešinama ostaju manje puni džepovi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dragan Mićić said:

Vidim da je rsb spremio pitanja stankovicu mrkeli i terzicu. Aha malo sutra ce smeti da ih pitaju sve ono. Cim ovu bagru i dalje brani sever branice ih i rsb.

Небитан је РСБ као РСБ, генерално тачно се зна матрица пеглања пропасти.

Иначе у фудбалу је пуно пара а стање у медијима катастрофа па људи из медија имају ниску тарифу. Зато сада нема ниједног новинара да постави не незгодна пипава питања за финансије, већ једноставно само логична. Типа: "Зашто је доведен Диони ако није спреман?", "Зашто није плаћено обештећење за Охија у пуној форми  ако би се проласком Шерифа вишеструко исплатио?", "Како је то Крстовић опција сада када је најпотребније а прошле године га није било нигдје и којим то потезима се изборио за овај третман?", "Како је то Срнић од дошао мало да тренира догурао до џокера у нападу на ЛШ?" итд итд...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako se plasiramo u Ligu Evrope nije ništa profućkano. Cenim da bi nas Dinamo rašrafio, pa bi razlika bila samo u parama od UEFA, a to me i ne tangira previše, jer znam da samo glavešinama ostaju manje puni džepovi.
Pa završavaju i ovako u džepovima... Nemoj mi te spinove. Rekoh da je valjda i poenta da igramo i da se merimo sa jačima.. Kako drugačije da napredujemo, kako da budemo nalik na onu staru Zvezdu.. Nije Dejo postao genije na mečevima s nekim Valetama nego Mančesterima. Najbolje onda da ne igramo Evropu, igramo lepo sa Surdulicama, ne samo da neće da nas rašrafe, nego ćemo mi njih, dinara nećemo uzeti a Terza i njegov džep neće to ni da osete.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako se plasiramo u Ligu Evrope nije ništa profućkano. Cenim da bi nas Dinamo rašrafio, pa bi razlika bila samo u parama od UEFA, a to me i ne tangira previše, jer znam da samo glavešinama ostaju manje puni džepovi.

Znači dobro je što smo izgubili od Šerifa? Glavešine će dok im je ova vlast nalaziti načina kako da napune dzepove, jedino ako budu alavi i zavrnu podmićivanje političara i nekih grupa sa severa mogu da padnu. Za par dana tačno će ispinovati da smo ispali od Bajerna.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je sve proizvod uzasne atmosfere u svlacionici, gde su svi igraci nezadovoljni, gde svi spletkare jedni drugima i gde je Stankovic potpuno izgubio kontrolu nad tim, usled kombinatorike kojoj se prepustio. Kad bih krenuo da pisem, ne bi verovali, kao Zadruga. 

 

Sve to ne prilici klubu kao sto je nas. 

  • Like 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mister-no said:
13 minutes ago, Dropkick Murphys said:
Ako se plasiramo u Ligu Evrope nije ništa profućkano. Cenim da bi nas Dinamo rašrafio, pa bi razlika bila samo u parama od UEFA, a to me i ne tangira previše, jer znam da samo glavešinama ostaju manje puni džepovi.

Pa završavaju i ovako u džepovima... Nemoj mi te spinove. Rekoh da je valjda i poenta da igramo i da se merimo sa jačima.. Kako drugačije da napredujemo, kako da budemo nalik na onu staru Zvezdu.. Nije Dejo postao genije na mečevima s nekim Valetama nego Mančesterima. Najbolje onda da ne igramo Evropu, igramo lepo sa Surdulicama, ne samo da neće da nas rašrafe, nego ćemo mi njih, dinara nećemo uzeti a Terza i njegov džep neće to ni da osete.

Ja sam i prethodnih sezona pisao da mi je draže da gledam LE gde smo konkurentni, nego punjenje do vrha u LŠ. Slažem se da preko LŠ samo možemo da napredujemo, ali to je teorija, koja se kod nas u praksi nije pokazala kao tačnom, a dok je ove Uprave...i neće.

 

Just now, Perkos2 said:

Znači dobro je što smo izgubili od Šerifa? Glavešine će dok im je ova vlast nalaziti načina kako da napune dzepove, jedino ako budu alavi i zavrnu podmićivanje političara i nekih grupa sa severa mogu da padnu. Za par dana tačno će ispinovati da smo ispali od Bajerna.

Nigde nisam rekao da je dobro što smo izgubili, već da ništa nije profućkano još uvek. Ako prođemo Kluž, neću reći da sam prezadovoljan, ali grupna faza LE je ni tamo, ni ovamo. Ni uspeh, ni neuspeh.

Link to comment
Share on other sites

Drope ne zajebavaj ako te izbaci 4 puta jeftiniji tim iz Moldavije, i skrati za minimum 10 miliona, kako to nije neuspeh.. To što imamo šansu za popravni i to protiv tima koji je daleko od nekog Krasnodara da ljube Miloja u guzicu pogotovo novopečeni fanovi Veleža i ovi žoga bonito prefinjeni fudbalski sladokusci.

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Ovo je sve proizvod uzasne atmosfere u svlacionici, gde su svi igraci nezadovoljni, gde svi spletkare jedni drugima i gde je Stankovic potpuno izgubio kontrolu nad tim, usled kombinatorike kojoj se prepustio. Kad bih krenuo da pisem, ne bi verovali, kao Zadruga. 

 

Sve to ne prilici klubu kao sto je nas. 

Pa napisi delic toga.Nemoj ovako uopsteno.Ako vec pises...Onda pisi do kraja. :))

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mister-no said:

Drope ne zajebavaj ako te izbaci 4 puta jeftiniji tim iz Moldavije, i skrati za minimum 10 miliona, kako to nije neuspeh.. To što imamo šansu za popravni i to protiv tima koji je daleko od nekog Krasnodara da ljube Miloja u guzicu pogotovo novopečeni fanovi Veleža i ovi žoga bonito prefinjeni fudbalski sladokusci.

 

 

 

 

Ovaj dvomeč je neuspeh, to ne mora niko da naglašava, vrlo je jasno. Pišem o nekoj konačnoj računici, gde bismo bili učesnik LE. To za mene nije neuspeh. Druga stvar je što ćemo i protiv Kluža ovakvom igrom teško proći.

 

I ja sam želeo da vidim Stankovića u LŠ, posle prošlogodišnjeg Milana, gde mi je izgledalo da ne bismo bili topovsko meso, ali eto, očigledno je da Deki Kvadrat loše igra kvalifikacije. I prošle godine smo očajno izgledali u ovom periodu.

 

Što se tiče Miloja, da se ne vraćam na stare diskusije, da je on imao ovakvog Borjana, ne bismo ni taj Krasnodar prošli, kad je talentovani Račić sapleo sam sebe na kraju, a Borjan odbranio zicer.

Miloje bi ovaj Šerif prošao sa 1:0. Ne bi bilo oba ova kiksa Borjana...i otišli bismo dalje onim golom Dionija : D 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mister-no said:

Pa završavaju i ovako u džepovima... Nemoj mi te spinove. Rekoh da je valjda i poenta da igramo i da se merimo sa jačima.. Kako drugačije da napredujemo, kako da budemo nalik na onu staru Zvezdu.. Nije Dejo postao genije na mečevima s nekim Valetama nego Mančesterima. Najbolje onda da ne igramo Evropu, igramo lepo sa Surdulicama, ne samo da neće da nas rašrafe, nego ćemo mi njih, dinara nećemo uzeti a Terza i njegov džep neće to ni da osete.

Krenuo si od sredine. Da bi se napredovalo prvo treba da u klubu i timu budu oni koji mogu da napreduju (pomenuti Dejo, npr.). Nekim igračima je svejedno protiv koga igraju, neće se pomeriti ni za milimetar.

 

Druga stvar, naravno da je bolje stremiti ka većem i jeste ovo veliki neuspeh, ali je poprilično bahat i nerealan stav da kad već nema LŠ, onda su za vas ostala takmičenja Miki Maus. Vaš klub je nekoliko godina sjajnih uspeha iskoristio za nazadovanje i bolje od mene znate ko je kriv za to, ali to nekima od vas ne smeta da polete do te mere da im je ispod časti igranje sa timovima tipa Roma, Totenhem, Bazel, Fejenord...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi bismo imali isti tim.iduce godine sve i da smo usli u ligu sampiona. Pare bi otisle, doveli bi se novi Zanderi, vratio bi se Spiridon, mozda jos neki biser za koga smo zaboravili da je na pozajmici negde. Dug bi rastao, zaduzivali bismo se, a zaradjene pare bi nestajale...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta je sledeći potez... Odložiti barem još tri, četiri utakmice u prvenstvu, jer se odmah videlo koliko im je značilo što znaju da za vikend neće morati u Surdulicu... A kad ispadnu iz svih mogućih kvalifikacija onda u vreme kada se igra grupna faza igraju LLSL... Na taj način ne bi bio izgubljen kontinuitet, a i uvek bi mogli za poraze da okrive gust raspored.... 

Link to comment
Share on other sites

U pravu si brbljivče, ali nije samo stvar u Geniju, ceo klub mora da se pomera kad se organizuju takvi mečevi.. Mi imamo sad neke lože, neki toaleti gde si morao da ideš čamcem moraju da se sređuju i milion nekih mali stvari, do zarade, pa onda selekcije i napretka igrača itd. I do te LE je teško doći kada fućkaš ovakve zicere. Mi bismo LE imali u džepu da smo ove prošli, ovako je i to u pitanju..

Link to comment
Share on other sites

Naravno, svima vam je jasno da vam je pre svega problem u klubu a ne u timu. Tim ne bi bio ovako sklopljen da je sve kako treba u klubu.

 

Gledano sa strane, meni je to najveći poraz, za sve nas. Bukvalno ste primer svima u Srbiji da ni nekoliko sezona uspeha i priliva ogromnog novca za naše uslove ne moraju da znače da će se stvari unaprediti, nego upravo suprotno, ići će na dole. Ok, može još uvek da se izvuče sezona, da se našminka za sledeću itd, ali baš udara u glavu očigledan trend našeg fudbala ka druženju sa pominjanom OFK-om. Užas.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Markoss said:

Ovo je sve proizvod uzasne atmosfere u svlacionici, gde su svi igraci nezadovoljni, gde svi spletkare jedni drugima i gde je Stankovic potpuno izgubio kontrolu nad tim, usled kombinatorike kojoj se prepustio. Kad bih krenuo da pisem, ne bi verovali, kao Zadruga. 

 

Sve to ne prilici klubu kao sto je nas. 

Dovoljno je videti kakav odnos prema saigračima ima krstovic 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Azazelkg said:

Šta je sledeći potez... Odložiti barem još tri, četiri utakmice u prvenstvu, jer se odmah videlo koliko im je značilo što znaju da za vikend neće morati u Surdulicu... A kad ispadnu iz svih mogućih kvalifikacija onda u vreme kada se igra grupna faza igraju LLSL... Na taj način ne bi bio izgubljen kontinuitet, a i uvek bi mogli za poraze da okrive gust raspored.... 

Nama treba da neko pritisne reset dugme dok nije kasno. Nije problem što smo ispali, i prošle sezone smo istali u istom kolu kvalifikacija pa smo imali dobru sezonu. Problem je što je od prvog kola bilo jasno da stvari nisu dobre. Ja jednostavno ne vidim izlaz iz ove situacije, ako ekipa igra kako igra, a nekog napretka ne vidim. Naravno, glavna krivicia ide od vrha do dole. Dakle prvo Terzić, pa Mrkela, pa Stanković, pa tek onda igrači.

E kada se reše prva dva koraka, a to je po meni najbitnije u ovom trenutku, treba da se uradi rekonstrukcija tima, ali potpuna rekonsturkcija. Nije normalno da igrači koji više nemaju šta da pruže (Srnić), i igrači koji nemaju ni zrno kvaliteta za Zvezdu (Krstović), imaju prednost u odnosu na igrače koji se šalju na kaljenje u Grafičar ili greju klupu. Treba početi odatle, a onda polako raditi plansku rekonstrukciju, pa makar i ova sezona bila žrtvovana. Ako se tako nešto ne desi, mi ćemo samo da tonemo sve dublje i dublje, a takav scenario smo već viđali, tako da ne bude da nismo znali.

Ovo što piše Markos je takođe zabrinjavajuće, a razlog za to je, po meni, nesposobna uprava i neisplaćene obaveze prema igračima. U svakom slučaju, ako se to zaista zahvatilo u tom obimu, onda je razlog za reset i te kako jak.

 

Glavu gore, preživela se Zvezda i gore, pa preživeće i Terzića.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi moji Dioni je toliko nespreman da mu se nakon 300 minuta fudbala pojavila mlečna kiselina u mišićima! Aloooo, šta će biti u novembru ili u aprilu? Šta rade naši debili na tim medicinskim pregledima? Ne posotji ni najmanji procenat da to lekari nisu primetili prilikom testa opterećenja, tako da se postalvja pitanje ko je odobrio dolazak fizički nespremnog igrača i došao do zaključka da takav fudbaler može biti prvi napadač. Pri tom, radi se o igraču koji sve radi na snagu i nije neki znalac koji će tehnikom nadoknaditi nedostatak fizike.

Edited by Liska Manjina
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Liska Manjina said:

Ljudi moji Dioni je toliko nespreman da mu se nakon 300 minuta fudbala pojavila mlečna kiselina u mišićima! Aloooo, šta će biti u novembru ili u aprilu? Šta rade naši debili na tim medicinskim pregledima? Ne posotji ni najmanji procenat da to lekari nisu primetili prilikom testa opterećenja, tako da se postalvja pitanje ko je odobrio dolazak fizički nespremnog igrača i došao do zaključka da takav fudbaler može biti prvi napadač. Pri tom, radi se o igraču koji sve radi na snagu i nije neki znalac koji će tehnikom nadoknaditi nedostatak fizike.

Isti onaj koji je odobrio i Kanasa i Van LaParu i Zandera i Tomanea....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...