Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Mister Deki ispada od Omonije i Merifa. Kakve trenerske bravure.

Mene samo zanima šta se radi na tim jebenim pripremama i treninzima kad su i rutinski kratki pasovi za naše komplikovana operacija, lipsavaju u 60-om minutu, a šutevi lete na tribine. 
Šta tek da se kaže na to što Deki iz kola u kolo “meša karte”. Znači čovek nije imao uigranih startnih 11 u najvažnijim mečevima sezone.

Treneru otkaz

Kapitenu klupa

Upravi zatvor

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Kad sam Slavoljuba Srnića vidio u prvih 11 znao sam odmah da od fudbala nema ništa. Na poluvremenu smo vidjeli tradicionalni ulazak Krstovića u igru, častio nas je opet Stanković da gledamo njegovu sizifovsku borbu sa loptom. Dovoljno je samo znati da su ta dva igrača večeras odigrala preko pola utakmice, i svakom je jasno da je nešto trulo sa tim klubom.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Imali smo sve vreme ovog sveta da dovedemo iole krštenog napadača a ovi uspeju da iskopaju jebenog Dionija koji ima uticaj na igru manji od mene. Čovek je nekretnina teška i ne može da odigra ni celo poluvreme. 

 

Krstovića neću da komentarišem, čovek je zločin prema fudbalu kao igri.

 

Mi nemamo 3 igrača koja mogu da odigraju 90 minuta u istom ritmu. Nemamo igrača koji zna da šutne i pogodi okvir gola. Svaki šut daleko iznad gola, "nebu pod oblake". Pa sunce vam jebem, profesionalni ste fudbaleri, od toga leba jedete.

 

Za celu utakmicu napravili smo jednu ozbiljniju šansu i tada se Mirko nejaki usrao u gaće te ćušnuo loptu golmanu u ruke.

 

Borjan kao pijan, ima debelog udela kod oba njihova gola.

 

Posle svega biće upitno i za LE a kako igramo i Radnik će biti nepremostiva prepreka za nas.

 

Sam poraz nije problem već kako je do njega došlo. Šta mu je prethodilo a bogami još veći će da bude ono što će da usledi posle ovoga.

Link to comment
Share on other sites

Kako slatko kad Mrkela, Terza i Stankela stradaju od svojih Bakajokoa, Nikolica, Srnica, KRSTOVICA...

Sad nek se misle kako da isplate Falka, kako da prodaju bilo koga, kako Masi da objasni da ove god nema novog automobila, kako motivisati Dragovica.

Stankovic ponovo prosipa Milojeve bodove😆 kakav je to odron pre svega ljudski.

Ja cestitam ekipi Serifa i treneru, pobedili su jer se zna red, isto kao prosle godine Kiprani.

Pravi navijaci Zvezde nece zaliti veceras, svako ko je ranije uvideo da bolujemo od kancera koji nas razjeda postepeno godina, mogao je da nasluti ovo. Nismo mi uopste svesni koliko je situacija alarmantna, koliko je klub posrnuo i koliko ce tek doci na naplatu ova blamaza. 

Fk Crvena zvezda jos nije isplatila La Paru, Causica, Petrovica, Pavkova...ne znam kako ide to sa procentima od prodaje, al Zvezda jedino moze prodati Ivanica.

Ne znam sta ce genijalci smisliti...ali ne bi me cudilo da se vrate Kasalica i slicni kalibri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo sto je trulo je trener. Ako vidis da ti kriminalci kroje tim, lagano se pokupis i odes, a ne da se blamiras, grljakas se sa igracima, lazno ih bodriš, guras igraca koji ne bi igrao u drugoj ligi da ga ti licno ne guras, a pod izgovorom da nema ko drugi.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Mogu da zamislim sastanak Mrkela -Terza veceras 😄 Ocigledno je da je ovako moralo da bi se neke stvari presekle. Koje? Budemo videli.

 

Ma kakvo presecanje. Giljaju dalje bez blama. Opravdanje u tri reči - ne može uvek - i ćao. 

 

Ne znam samo kome će da uvale ovu gomilu bukvi koje imaju na platnom spisku. A još i doveli par komada. Dragović je očigledno doveden da se zamažu oči, a dečko se iskreno žestoko zeznuo. Verujem da je tek sad svestan gde je došao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Krstovica voli grupa, zato on igra.

 

Kakva sramotna recenica nekada velikog igraca.

 

edit: a koliko ga "voli grupa", videlo se kad je ulazio. Katai zabezeknut sto mister pravi takvu izmenu 😄 

Edited by pantelia
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, PERICA!!! said:

Prvo sto je trulo je trener. Ako vidis da ti kriminalci kroje tim, lagano se pokupis i odes, a ne da se blamiras, grljakas se sa igracima, lazno ih bodriš, guras igraca koji ne bi igrao u drugoj ligi da ga ti licno ne guras, a pod izgovorom da nema ko drugi.

 

 

Nije lud da ode dok mu daju lokacije za gradnju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...