Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

2 hours ago, stray_cat said:

I'm goin' to treat that match like it is the last match of my career.

 

Priznajem da sam se štrecnuo a onda se setio da je Noksa budalica kome će zadnji meč da bude na OI u Parizu😃

On to nije rekao, on je samo rekao da ce igrati OI u Parizu, znaci pre toga nece da obesi reket o klin a za posle ce da vidi - u prevodu: sta ako u Parizu osvoji naprimer srebrnu medalju? Onda mora da igra i OI 2028 zar ne? imace jedva 4 banke, kao da je to neki problem :smiley2:

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTIme said:

Skoro je neko na jednom od topika okačio nečiji tvit, da se i Rodžer i Rafa i Nole takmiče sa vremenom,  i da će sva trojica u jednom trenutku izgubiti tu bitku. Chills, everytime... Velika istina.

To sam bila ja pametnica, a tvit je napisao BIG3 :bravo:

31 minutes ago, svi pjevaju said:

 

Meni baš pade na pamet u toku meča - pa šta mu to treba, ne daj Bože da mu se nešto zaista dogodi za vrijeme meča, kako bi to loše bilo - kako god okreneš.

Pogledaj, na 7.secc je... :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Boxy said:

 

A i da je u penziji, sta je tu smesno? :classic_rolleyes:

Svi ce oni jednom otici u penziju, prirodan tok stvari 

Smesno je to sto se u ovom divnom danu Mek setio Feda i pokusava sirenjem svojih smesnih "peskira" da obezvredi Novakov uspeh. 

U penziju cemo jednog dana svi, neko s tugom, a neko sa zadovoljstvom :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Smesno je to sto se u ovom divnom danu Mek setio Feda i pokusava sirenjem svojih smesnih "peskira" da obezvredi Novakov uspeh. 
U penziju cemo jednog dana svi, neko s tugom, a neko sa zadovoljstvom :classic_smile:
Kakav spin, Mek je pricao o Federeru, a ti se smejes cinjenici da je Federer povredjen, da je morao na jos jednu operaciju i da ce zbog toga mozda u penziju.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ciao said:

On to nije rekao, on je samo rekao da ce igrati OI u Parizu, znaci pre toga nece da obesi reket o klin a za posle ce da vidi - u prevodu: sta ako u Parizu osvoji naprimer srebrnu medalju? Onda mora da igra i OI 2028 zar ne? imace jedva 4 banke, kao da je to neki problem :smiley2:

To samo u slučaju ako ne bude bilo nikakvih povreda. Kada sada Federer gaji veliku nadu da se može vratiti na teren i igrati na visokom nivou sa 41. godinu posle svih operacija i problema, onda ne znam zašto ne bi i Novak imao taj nivo entuzijazma. Pogotovo što je Novak neko koji uživa u svojoj slavi i pažnji koja mu se daje, pa čak do te mere da šalje srca publici maltene posle svakog meča.

 

Završiće oni karijere, jednom, to je sigurno, ali ja ne mislim da će to biti uskoro. Računajte i na to da niko nije alergičan na novac od sponzora.

Link to comment
Share on other sites

Kako se lose provlaci ta prica da Novak tek osvajanjem ovog kalendarskog slema postaje vodeci u toj trci za Goata. Po nekima cak ni tada. 

 

Kao da vec nije vodeci u toj trci sa brojem nedelja,  h2h i osvajanjem svakog slema i mastersa po dva puta. 

 

Al dobro moras jos da se dokazuješ Novače, nije to dovoljno za Pjetrandjelija i Gasqueta. Kako ljudi ne mogu da odvoje činjenično stanje od onoga sto preferiraju i vole. 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Indig0 said:

Kako se lose provlaci ta prica da Novak tek osvajanjem ovog kalendarskog slema postaje vodeci u toj trci za Goata. Po nekima cak ni tada. 

 

Kao da vec nije vodeci u toj trci sa brojem nedelja,  h2h i osvajanjem svakog slema i mastersa po dva puta. 

 

Al dobro moras jos da se dokazuješ Novače, nije to dovoljno za Pjetrandjelija i Gasqueta. Kako ljudi ne mogu da odvoje činjenično stanje od onoga sto preferiraju i vole. 

 

 

evo sta Rojters pise:

 

E_Au_5HXIAMrXak?format=jpg&name=medium

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Pa i jeste tacno ovo, ali koga zabole ona stvar. Najuspesniji teniser ikada vec jeste, ali sutra je zvanicna potvrda. Objektivni parametri su uvek bitniji od subjektivnih

Taj narativ ide vec od 2018,u turbo brzini od prosle godine,realno nema vise ni svrhe ovako nesto kaciti,izvestavanje smeca zvani danasnji novinari posle njegove izjave kad je Osaka prvi put izasla sa svojim problemima je slag na tortu onoga sto su delimicno uspeli da urade,da razvodne pricu oko njega i druge dvojice,od vecito standardnog stanja ko ima najvise GS taj je na vrhu,do toga koga vise vole i ko ima lepsi forhend ili bekend itd.Pri tom ako gledas ceo svet po fanovima Novak super stoji osim kod onih koji se zovu zapadna civilizacija,ko bi rekao.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

Odličan je znak kad se pojave ovakvi naslovi, oni prate svaki njegov veliki uspeh. Nemam ništa protiv da nastave ad libitum, po logici autora niko od fanova kakvi se tu pominju nema razloga ni da gleda tenis uopšte u drugoj polovini godine, tako da ne bi trebalo da ih bude mnogo na Novakovim mečevima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...