Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Haha, bolje mi da igramo svaku tekmu na krv i nož sa evropskom elitom nego da nabijamo ekipe kod kojih nisam čuo ni za jednog igrača (konkretno kod Hamburgera znam samo Ray McCalluma čija je karijera već duže vreme u slobodnom padu). Videćemo taj Partizan kad izađu pred evroligašku odbranu.

 

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Šarac said:

Naravno da NE.

Znaci i dalje ostaje 80% da neko dolazi i 100% da ne dolazi?

 

14 minutes ago, Гио94 said:

 

 

Цирби продужује до краја фебруара. 😎

Majk je nase tajno oruzje da zeksu skine ribu pred finalnu seriju

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Borca said:

 

Istekao je rok za EL -> EL transfere, ako bi dosao neki igrac iz EL kluba mogao bi da igra ABA, Kup i KLS. Sto se tice Petruseva on je izgleda izgubio minute u Efesu, a pre neki dan je Efes doveo domaceg centra iz Bursaspora tako da je konkurencija jos veca sada. Inace gde si video glasine oko njega opet?

Dezinformacija od drugara "poznavaoca". Ignorisi🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za sve, pa molim za pomoc. Imam 2 karte za belu lozu za utakmicu sa Realom, medjutim novi termin mi ne odgovara, da li je moguce zameniti kartu za neku drugu utakmicu? Ili ako neko zna gde se moze dobiti informacija, zvao sam KK, medjutim rekli su mi da odem do Pionira i da ne postoji broj telefona na koji mogu da dodjem do odgovora 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NikadProtivKaline said:

istina je da makabi nije hteo lesora da zadrzi

a ni radonja ga nije hteo, posto ima neke svoje fix ideje

kako ce se sve zavrsiti videcemo

zna se kod koga ja odgovornost i za uspeh i za neuspeh

Ako bude uspeh...pa ocekivano. Ako bude neuspeh, verujem da ces izdati knjigu samo po objavama na forumu ::-)

1 hour ago, johanidis said:

Jedno pitanje za sve, pa molim za pomoc. Imam 2 karte za belu lozu za utakmicu sa Realom, medjutim novi termin mi ne odgovara, da li je moguce zameniti kartu za neku drugu utakmicu? Ili ako neko zna gde se moze dobiti informacija, zvao sam KK, medjutim rekli su mi da odem do Pionira i da ne postoji broj telefona na koji mogu da dodjem do odgovora 😄

Imas ovde nadzorni odbor KKCZ, siguran sam da ce on ovo zapisati u tefter 😁

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, johanidis said:

Jedno pitanje za sve, pa molim za pomoc. Imam 2 karte za belu lozu za utakmicu sa Realom, medjutim novi termin mi ne odgovara, da li je moguce zameniti kartu za neku drugu utakmicu? Ili ako neko zna gde se moze dobiti informacija, zvao sam KK, medjutim rekli su mi da odem do Pionira i da ne postoji broj telefona na koji mogu da dodjem do odgovora 😄

Prostorije kluba su u Pioniru, idi do njih (kod Marije  u kancelariju) i tamo ces moci da pitas, tj uradis zamenu. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ragazzo said:

Znaci i dalje ostaje 80% da neko dolazi i 100% da ne dolazi?

 

Majk je nase tajno oruzje da zeksu skine ribu pred finalnu seriju

Tako je.

Zeks je vec ostavljen od strane Nevene, a i supruga ga je napustila i odselila se u Barselonu,. tako da Maik nema vise sta da mu skine. 

 

Svako ime koje se pomenulo ovde je preneto sa nekih decijih instagram stranica ili no name fb stranica sa ili bez plave kvakice, koji imaju informacije kao i ja oko nuklearnog oruzja Severne Koreje.

 

Nije da nisam vise puta pisao i ovde i na drugim mestima da se niko nece dovoditi, najbilizi bilo kakvom dolasku je bio Petrusev ali ............  sada je kasno i za njega i za nas. 

 

Bicu stvarno iznenadjen ukoliko se bilo ko dovede do kraja meseca, a jedini extra trosak koji cemo imati je stampanje tih novih produzetaka ugovora za Zirbesa na mesecnom niovu. * Mislim na A4 PAPIR  ne i na njegovu platu. 

 

 

 

 

 

 

2 minutes ago, dulematic said:

Koji je novi termin za tekmu sa Fenerom, ja za taj meč imam karte?

Mora da se usaglase nasi slobodni dani kao i fenerovi da bi se to javilo u El pa da se odredi datum. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Haha, bolje mi da igramo svaku tekmu na krv i nož sa evropskom elitom nego da nabijamo ekipe kod kojih nisam čuo ni za jednog igrača (konkretno kod Hamburgera znam samo Ray McCalluma čija je karijera već duže vreme u slobodnom padu). Videćemo taj Partizan kad izađu pred evroligašku odbranu.

 

 

Poslovično oprezni Chaos u fazonu "hebaćemo kevu svima, a najviše obraefektu"!

Kuku, valjda će sve dobro ispasti.

Link to comment
Share on other sites

sve vas koji prenosite vesti sa portala koji se bukvalno zovu "nije se desilo", treba banovati na mesec dana, minimum.

 

lm, kako se igraci testiraju, el preko onih brzih antigenskih pcr koji mogu u apoteki da se kupe? neveruem da ih bas bodu na svaka dva dana pa iz krvi proveravaju.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Borca said:

 

Prethodno odlozena utakmica Crvena zvezda–Fenerbahce zakazana za 27. Februar.

naci

25.02 @pao

27.02 vs fener

03.03 vs baskonia

04/05.03 @partizan

 

realno, mogli su da ubace i zalgiris za 01.03(posto frebruar ima 28 dana), sta nam tesko 😂

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...