Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

To je vazda bila degutantna priča kod nas. Ti ljudi su nekad igrali profesionalno za nas, valjda treba da igraju isto tako za bilo koji drugi klub. Kao da se samo košarka igra zbog Zvezde. Ja da sam profesionalni igrač, uvijek bih igrao 100% za klub u kojem trenutno nastupam, nebitno potpuno ko je sa druge strane. Mislim da je to etički i moralno potpuno ispravno. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Barselona, Bajern, pa sad i Zenit... Masakr su nam napravili na off skoku. Gledaćemo to i dalje nažalost. Neko reče, i u pravu je, jednostavno ne možemo to da sprečimo. Nema ko. Večeras Mitrović pogledom ispraća loptu na pola metra od njega, koju Lojd lagano uzima i primamo koš...  Mnogo nam fali centar. Kao plej prethodnih sezona...

 

Bole ovakvi porazi, iako pobede nisu i ne mogu biti očekivane. Toliko malo fali, a opet toliko mnogo. Skok, bacanja, pa i nedostatak hrabrosti Radonjića da proba nešto drugo kad se lomi rezultat, osim da Volters vrti pnr sa Kalinićem. To je pročitano. Oni su gurnuli Lojda, koji nije igrao ništa celu utakmicu, a Radonja raubuje Voltersa, koji hvata vazduh. Istim greškama smo izgubili kao protiv Efesa. 

 

Sa ove dve prosute pobede bi bili na vratima TOP8, ovako smo završili sa tom pričom... Sami smo krivi...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Jako je tesko odigrati ovakvu utakmicu sa 8, a u stvari 7 igraca. Videlo se i protiv Efesa i veceras da polakao padamo u finisu, jer igraci vise nemaju snage. Vajt jos bar mesec dana nece biti na svom nivou(ako ikada bude), doci ce i Markovic do neke forme. Radonja je bagovao u obe utakmice na kraju i verovatno da su bili Dobric i Deda mi bi dobili obe. Nazalost koliko god sam se nadao, Holins je visak u ovoj ekipi i naravno, fali jedan visoki. 

Efes je izgubio veceras i ostavio nekakvu sansu za 8, mada mislim da ce pre Milano da potone.

Kakva crna sansa za top 8, imamo pobedu vise ali i utakmicu vise od Albe, grcevito cemo se boriti do kraja da ostanemo u top 16 ekipa

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Da preskočim ostatak pretencioznog i šupljeg posta, pa da se osvrnem na biser da igramo sezonu bez centra. Imamo dva centra, ako nisi primetio. Danas su ubacili 20 poena, uz 75 posto iz igre i 0 izgubljenih. Kakvo omalovažavanje tih momaka, bez reči sam, koliko ljudi umeju da budu bezobrazni u svojoj gluposti zaključujući olako da nema nepobedivih, da ima dobrih centara za sitne pare, i podvlačeći šta nas deli od A licence. Sve upakovano u par redova ozbiljne analize.

pre bih rekao da je ovaj post bezobrazan i glup, luka mitrovic nikada nije bio centar do ove sezone gde je planiran kao 4/5 zakrpa, kuzmic je bio back up i prosle sezone, a tek argument da su dva igraca za 40 minuta ubacila 20 poena kojim si valjda zeleo da poentiras je smesan na toliko nivoa, svoditi ucinak petica na broj poena ignorisuci  defanzni skok, zastitu obruca i kompletan defanzivni impakt je nesto sto te diskvalifuje iz ozbiljnije rasprave

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefqw said:

Kakva crna sansa za top 8, imamo pobedu vise ali i utakmicu vise od Albe, grcevito cemo se boriti do kraja da ostanemo u top 16 ekipa

Sto? Dok god ima sanse ne treba odustajati. Ko bi reko da ce Mitrovic u 90min dati gol za pobedu ili da ce Djokovic da dobije Federera u Wimbledonu? Ne bih nikada gledao utakmicu, ako nemam nade u prolazak dalje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Satan said:

pre bih rekao da je ovaj post bezobrazan i glup, luka mitrovic nikada nije bio centar do ove sezone gde je planiran kao 4/5 zakrpa, kuzmic je bio back up i prosle sezone, a tek argument da su dva igraca za 40 minuta ubacila 20 poena kojim si valjda zeleo da poentiras je smesan na toliko nivoa, svoditi ucinak petica na broj poena ignorisuci  defanzni skok, zastitu obruca i kompletan defanzivni impakt je nesto sto te diskvalifuje iz ozbiljnije rasprave

 

U pravu si. Baš sam brzopleto napisao, tek sad kad si tako lepo obrazložio, shvatam koliko elemenata mi nije ni palo na pamet. Malo me je sramota, pa ću poslušati tvoj savet i diskvalifikovati se iz ove rasprave i bolje pripremiti za neku sledeću. Nadam se da u stručnom štabu ima sposobnijih od mene i da će nekako ove mudre reči doći do koga treba.

Edited by medobrundo
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sto? Dok god ima sanse ne treba odustajati. Ko bi reko da ce Mitrovic u 90min dati gol za pobedu ili da ce Djokovic da dobije Federera u Wimbledonu? Ne bih nikada gledao utakmicu, ako nemam nade u prolazak dalje.

Zato sto je vec jasno kojih 8 ekipa ide dalje, jedino ako do kraja ne ocekujes da imamo tri pobede vise od Efesa

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, uini said:

 

zato sto zvezda nema toliko novca na radpolaganju. uzet je pefi pa nije neko drugi na nekoj drugoj poziciji 

 

 

Jbg uini zar ti nisi krenuo jako od samog starta da objašnjavaš kako Pefi nije došao da igra za tepsiju pite? Ne mislim da igra za masne pare ali sam siguran da se moglo pametnije pazariti. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma lose utakmice, uzasni smo....uvek smo bili kandidati za top8 al i za top4, kakvi neuspesi majko mila....nas je tas na vagi delio da sad budemo osmi, onda bi Radonja bio cudo, ovaj MVP...a pricamo o par lopti. Najgori smo navijaci, ovacije samo kad dobijamo...ljudi ginu za ovaj dres. Kad budemo imali 15m+ budzet, mozemo pricati o neuspehu da ne udjemo u osam.

 

Stvarno je odvratno citati sve ove gluposti koja vecina pise, ja sam uzivao u poslednje dve partije i svaka cast svakom igracu,dres nisu obrukali kao ni klub za koji navijamo. 

Edited by Devil In My Pants
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Jbg uini zar ti nisi krenuo jako od samog starta da objašnjavaš kako Pefi nije došao da igra za tepsiju pite? Ne mislim da igra za masne pare ali sam siguran da se moglo pametnije pazariti. 

 

 

Igra za masne pare, utom je stvar mnogo gora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ma lose utakmice, uzasni smo....uvek smo bili kandidati za top8 al i za top4, kakvi neuspesi majko mila....nas je tas na vagi delio da sad budemo osmi, onda bi Radonja bio cudo, ovaj MVP...a pricamo o par lopti. Najgori smo navijaci, ovacije samo kad dobijamo...ljudi ginu za ovaj dres. Kad budemo imali 15m+ budzet, mozemo pricati o neuspehu da ne udjemo u osam.

 

Stvarno je odvratno citati sve ove gluposti koja vecina pise, ja sam uzivao u poslednje dve partije i svaka cast svakom igracu,dres nisu obrukali kao ni klub za koji navijamo. 

Da Covic hoce da se skloni, AV bi jedva docekao da saspe 20+miliona u Zvezdu i da napadne Evroligu

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde nam fali jos samo goldbergova analiza i racunica, kako smo i dalje u igri, za jedan potpuni harakiri.

Nije da vec ne citamo razne relativizacije.

Radonjic i Covic su najveci krivci i tu je svakoj prici kraj.

Palanacki mentalitet, velika tvrdoglavost. Dolazi polako na naplatu.

Vrlo legit smo mogli u top 8, da smo uradili jedno od dva- kombo bek umesto zadnjeg bezveznog i masno placenog, ili krsten centar umesto dobrog naseg amatera majka.

 

Edit- ne pomazu ni djavolovi postovi, bukvalno mi sve gore kako citam. Udavi se covek u idolpoklonstvu.

Edited by Losmi17
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U svoj ovoj histeriji valja napomenuti da je u poslednjoj četvrtini odnos u ofanzivnim skokovima bio 1-1. U poslednjem minutu oba. U produžetku 2-1 za njih. Znači ukupno 3-2 u poslednjih 15 minuta.

 

Takođe, vredi napomenuti da je Luka u poslednjih 5 minuta regularnog dela ubacio 4 poena, iznudio 3 faula i dao asistenciju za čist zicer Kalinića. Slažem se sa @Del Piero da nije jasno zašto se nije više išlo na njega u produžetku, delovalo je da može da rešava njihove igrače.

 

Ukoliko se već nije igralo na njega u napadu uopšte, logičnije je bilo pustiti Kuzmica da koliko toliko zaštiti reket.

 

Nije da su oni bili mnogo kreativniji, ali imaju Lojda. On je jedini koji je ubacio kod iz igre za njih u poslednjih 6 minuta + zicer Mikija.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...