Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Veceras sam imao sastanak sa potencijalnim klijentom, neki grk, zivi u USA... Naravno, odmah na pocetku smo se dokacili sporta, kaze vise prati kosarku nego fudbal, navija za PAO (doduse sef mu navija za Olimpijakos). Ne znam da li cu dobiti poslao iako sam razvalio razgovor, jer nisam izdrzao a da mu ne posaljem screenshot rezultata novembarske utakmice nakon razgovora 😄 i uredno sam otpevao "Ai gamisou PAO" nakon sto smo se pozdravili (i nakon sto sam bio siguran da vise nije na liniji) 😄 

 

E sad mene kopka, hoce li Zvezda biti kaznjenja zbog ovog mog pevanja "Ai gamisou PAO" pa cu morati licno da finansiram jedno 2-3 Cirbija ili ipak ne? 🤔

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, krzna said:

Manje smo inkasirali pobedom

Nisam siguran da se vise bilo sta dobija za pobedu. Mislim da se deli novcani fond na osnovu plasmana i daljih uspeha u plej ofu ako postoje. Nisam siguran, mozda i nije tako, neka me neko ispravi u tom slucaju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

Pa dobro, ako smo trazili tako nesto i nismo mogli da nadjemo to bi bilo sasvim razumljivo i opravdano, ali iz prilozenog ne mozemo da steknemo utisak da su ga uopste i trazili. A i ne mislim na ugovor na 2,3 meseca nego do kraja sezone. Do decembra bi taj igrac imao sigurnu minutazu dok je Vajt odsutan, a nakon toga bi konkurisao i na poziciji 5 ukoliko je u boljoj formi od Kuzmica i Luke, ili ako su svi dobri da igra sa Vajtom na 4, a Kalina da se pomeri na 3. Uvek se nadje mesto za dobre igrace, a to sto bi neko od igraca ko je u najslabijoj formi odredjeno vreme morao na klupu ili tribine boze moj... takvo je takmicenje i ne bi bio prvi put da se tako nesto desilo. Niko vise ne pominje niti mu je zao srpskog Dijamantidisa sto je tako zavrsio pa ne znam sto bi mu bilo zao nekog starijeg koji bi podelio njegovu sudbinu zbog jace konkurencije. 

 

Imamo cak pet igraca na poziciji 3 (Lazic, Lazarevic, Kalinic, Dobric, Davidovac), to je jednostavno previse i naravno da onda neke druge pozicije moraju da budu pokrivene sa samo jednim igracem.

 

Mi smo u sezoni 2016/17 imali 2 pleja, 2 beka, 2 krila, 2 cetvorke i 2 petice i tek smo u decembru doveli Thompsona. Dakle, 11 igraca + Rebic, Tejic i tako to.

 

Daj sad da dovedemo i beka sutera pa neka se Dobric ususka na tribinama. Pa ne ide to tako.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Bacanje predmeta na teren-afekt kad te govnari kradu, ali ipak nedozvoljeno.

Pljuvanje igraca -maloumnistvo, tog lika treba trajno odstraniti sa tribina, ali posto je to neki "prijatelj" kluba tesko da ce desiti.

Kazna za "puta Barsa" i "uvredljivo skandiranje" je pisanje po sirotinji i ima potporu u realnosti koliko i uverenje igraca Barse da su dosli na premijeru u narodno pozoriste, nidje veze i cisto jajarsko klepanje EL

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldberg said:

 

Imamo cak pet igraca na poziciji 3 (Lazic, Lazarevic, Kalinic, Dobric, Davidovac), to je jednostavno previse i naravno da onda neke druge pozicije moraju da budu pokrivene sa samo jednim igracem.

 

Mi smo u sezoni 2016/17 imali 2 pleja, 2 beka, 2 krila, 2 cetvorke i 2 petice i tek smo u decembru doveli Thompsona. Dakle, 11 igraca + Rebic, Tejic i tako to.

 

Daj sad da dovedemo i beka sutera pa neka se Dobric ususka na tribinama. Pa ne ide to tako.

 

Od kako je uveden ligaski nacin tajmicenja mi znamo kako to ide za drugu polovinu tabele, za prvu polovinu jos uvek ne znamo kako. Ono sto sigurno znamo je da ne moze onako kako smo radili do sada, 2016 je bilo lepo ali nije bilo dovoljno tako da ta sezona ne moze niti treba da sluzi kao stopostotni uzor mada moze kao neka generalna smernica a te smernice se vec drzimo. Radonjic je napravio dobru osnovu i krenuo u dobrom pravcu ali ni to nije skroz dovoljno nego je potrebna samo jos visnjica na vrhu torte. 

Ono sto je specifikus ove sezone (kao i prosle) jeste korona, sto znaci da je potreban siri roster jer mozes bukvalno preko noci da na mesec dana da ostanes bez igraca a cak i bez nekoliko njih, dok to nije bila situacija 2016 pa je to jos jedan razlog zasto ne mozemo da pravimo bukvalan copy/paste.

 

S obzirom da imamo previse igraca na poziciji 3 a manji broj igraca na drugoj poziciji, to znaci da u tom segmentu imamo problem sa selekcijom a resava se tako sto se smanji broj igraca na suficitnoj poziciji a poveca na deficitnoj. Da li ce suficitni igraci biti na klupi, tribinama i cekati svoju sansu ukoliko dodje do povrede ili pada forme igraca koji igraju na njihovoj poziciji, ili mozda na pozajmici/raskinutom ugovoru ta je odluka na strucnom stabu, i razumeo bih svaki od navedenih izbora. A taj problem sa gomilanjem na jednoj poziciji nemamo samo ove sezone vec i u prethodnim, samo nikako da se resi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeste, ne moze nista Covic da uradi da uhvati ko pravi sranja na tekmama.

Kada mu je sinak bio na tapetu, angazovao se da sazna sve sto moze o Lakiju (mada verujem da je tu i lovio u prazno), samo sto mu i jmbg nije na tv izdeklamovao. A sada kad neko iz prvog reda pred kamerama pljuje i gadja igrace upaljacem, pravi se mrtav da se ne zamera i odjednom se ne zna ko je to.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

@mmajstor Koliko klubova je do sada ostajalo na mesec dana bez nekog igraca zbog korone?

 

Mi jednostavno mozemo da biramo, da rizikujemo sa kracim sastavom (oko 11-12 igraca, ostalo juniori koji igraju za kikiriki), ali da ti igraci imaju vecu platu ili da placamo 15-16 igraca "na klupi i na tribinama", a da samo nekoliko njih imaju velike ugovore.

 

Cak i ovi budzeti u poslednje tri godine su daleko od "ubedljivo najmanjeg u EL", drasticno su povecani izdaci za plate, ali to je neki nas maksimum.

 

Sto se tice igraca, racunaj da Dobric, Lazic, Davidovac, White, Hollins, Wolters, Ivanovic, Markovic, Kalinic, Mitrovic i Kuzmic moraju i imace pristojnu minutazu i ne mogu da budu skrajnuti na dno klupe ili tribine. Prosto, Radonjic ne funkcionise kao raniji treneri koji su itekako znali da zaborave Dobrica, Lazica ili Kuzmica na klupi. Tu ostaje jos 5-15 minuta za jos jednog igraca, dakle nikakvog Lessorta ili nekog drugog nosioca igre.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kooineeperk said:

Veceras sam imao sastanak sa potencijalnim klijentom, neki grk, zivi u USA... Naravno, odmah na pocetku smo se dokacili sporta, kaze vise prati kosarku nego fudbal, navija za PAO (doduse sef mu navija za Olimpijakos). Ne znam da li cu dobiti poslao iako sam razvalio razgovor, jer nisam izdrzao a da mu ne posaljem screenshot rezultata novembarske utakmice nakon razgovora 😄 i uredno sam otpevao "Ai gamisou PAO" nakon sto smo se pozdravili (i nakon sto sam bio siguran da vise nije na liniji) 😄 

 

E sad mene kopka, hoce li Zvezda biti kaznjenja zbog ovog mog pevanja "Ai gamisou PAO" pa cu morati licno da finansiram jedno 2-3 Cirbija ili ipak ne? 🤔

Pa i ako budes kaznjen to je zbog toga jer Covic ne saradjuje sa Mup-om koji imaju kamere svuda. Ono sto sam ja video, dok si pricao sa Grkom ni jedan upaljac nije doleteo sa B tribine.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, medobrundo said:

 Jedino rešenje je panika i daj pojačanja, ne biramo previše, samo da ima ratnih preko 70 na novom 2k22.  

 

i to godinu dana nakon što je saša obradović panično tražio pojačanja pa se kukalo kako neće ostati kamen na kamenu  ( :

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Crni said:

Jel humano navijati za zivotinju, a ne coveka? Pitam jer i ja navijam za bika, iako sam jeo na jednoj svadbi pecenog vola i jako mi se dopao ukus. 

Pa da ga ta zivotinja vitla i juri negde po prirodi ili divljini onda i da diskutujemo šta je humano, ovako u areni, pred masom navijaca sa svim mogućim oružjem... Humanija je ta životinja

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Redstar0356 said:

ja sam sinoc uneo 3 upaljaca, 2 u dzepu i jedan u pakli cigareta

Šta će ti 3 upaljača u hali? U principu ne treba ti nijedan jer je zabranjeno pušenje ali ajd nemaš gde da ostaviš cigare a hoćeš da zapališ čim izađeš napolje. Ali, šta će ti 3 upaljača?

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Gudura said:

Bacanje predmeta na teren-afekt kad te govnari kradu, ali ipak nedozvoljeno.

Pljuvanje igraca -maloumnistvo, tog lika treba trajno odstraniti sa tribina, ali posto je to neki "prijatelj" kluba tesko da ce desiti.

Kazna za "puta Barsa" i "uvredljivo skandiranje" je pisanje po sirotinji i ima potporu u realnosti koliko i uverenje igraca Barse da su dosli na premijeru u narodno pozoriste, nidje veze i cisto jajarsko klepanje EL

 

Da nije bilo pljuvanja i bacanja upaljača nebi nas kaznili za "puta Barsa",nego su ovo ubacili u fazonu ajde i ovo kad smo već tu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Knipex said:

Šta će ti 3 upaljača u hali? U principu ne treba ti nijedan jer je zabranjeno pušenje ali ajd nemaš gde da ostaviš cigare a hoćeš da zapališ čim izađeš napolje. Ali, šta će ti 3 upaljača?

Pa trojica sudija ... da im dobaci ako zatreba.:classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Setite se 2011 said:

Ako pažljivo pogledate slike oko sukoba sa Lučićem , lako je zaključiti zašto je klub nemoćan da to spreči .

 

Toeto.  Nisam kvotovao sliku, na prethodnoj je strani, i likovi koji su zakuvali sa Lučićem se lijepo vide, dva magarca od 40+ godina.  I nije nimalo slučajno da je upravo ta ekipa u pitanju.  Sledeći put pogledajte pažljivo prva mjesta do terena, na sredini i odmah desno od kamere, gledano sa A/B tribine - tu sjede tri lika od kojih je jedan sa Crazy North majicom očigledno komandant parade, npr. kod njega onaj ćelavi lik iz obezbjeđenja koji sprovodi sudije obavezno dolazi da raportira i maše repom.  Iza sebe su instalirali tu ekipicu da im čuva leđa, oni imaju mjesta u donjem redu lože, ali ta sjedišta su potpuno retardirana, jer ako sjediš ne vidiš ništa od ovih na stolicama pored terena, tako da ta ekipa stoji čitavo vrijeme (mada bi vrv stajali i inače), a onda i čitava loža manje-više mora da stoji jer niko ne vidi od ovih ispred sebe.  Većinom su uglavnom likovi 40-50 godina, i onda oni tako napušavaju protivničke igrače, nešto kao pokušavaju da animiraju ostatak tribine da navija u njihovom "ritmu", cirkus...  Najjača stvar je što ova trojica baja pored terena koji su očigledno tzv. vođe, ni ne gledaju utakmicu, kad god mi pogled padne na njih oni uredno nešto kuckaju po telefonu.  Eto, to je profil ljudi koji je bitan odn. primaran upravi kluba, stavljam ruku u vatru da niko od njih ne plaća kartu, niti će se uzbuditi što je bar djelimično odgovoran što je klubu zbog gluposti izbijeno par desetina hiljada evra iz budžeta.  Pa ne vidim što bi se onda bilo ko od nas "običnih" navijača uzbuđivao - neka plaćaju, kao siju tako i žanju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...