Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

6 minutes ago, djurava said:

Onako. ko ce pored Dijamantidisa sa ispadne iz 12 za derbi. Mozda je Lazarevic najblizi mada je glupavo da drzi Cirbesa

Predostroznost, ako se ne daj boze povrede Kuzmic ili Luka, valja imati telesinu.  Mislim da ce Cirbes biti u 12 do dolaska centra. Logicnije mi je da ispadne Uskokovic umesto Lazarevica

Link to comment
Share on other sites

Nakon odgledane poslednje obe utakmice (nase i njihove) ja bih reko da smo bolji od Partizana. Imali su i oni ludacku deonicu gde su mleli protivnika odbranom, tranzicijom i energijom, ali su posle pali. Mislim da nisu navikli da nalete na ovakav zid i meso. Naravno u jednoj utakmici svasta da moze da se desi ali ko god da pobedi nece to prelomno uticati na sampionski prsten za koji mislim da smo mi blizi cak i da nemamo prednost domaceg terena.

Meni je bitnije kako cemo da odradimo ova naredna gostovanja u EL, jer grobare smo dobijali milion puta a u narednu fazu ligaske EL  nikada nismo igrali, i svi zelimo iskorak a ne status quo gde treba da se zadovoljimo time sto smo bolji od grobara i opravdanjima zasto smo u donjem domu EL. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Predostroznost, ako se ne daj boze povrede Kuzmic ili Luka, valja imati telesinu.  Mislim da ce Cirbes biti u 12 do dolaska centra. Logicnije mi je da ispadne Uskokovic umesto Lazarevica

Uskokovic ispada sigurno ako se Pefi bude skidao a verovatno hoce. I ja mislim da ce Cirbes biti sigurno u 12, znaci otpada neko u trouglu Lazarevic Simonovic Deda. Mislim da Simon nece biti taj sigurbo

Link to comment
Share on other sites

Sad sam odgledao snimak i malo citao sta pisete pa moji utisci:

1.Nasao parking jer sam dosao u 16 h u BG.

2. Fina atmosfera dok na kraju nije pocelo sa Indija Pakistan

3.Isto kao i ovde, jebo vas Partizan pobedili smo u EL

4.Neka Holinsa, ima zvezdastva u njemu

@HoriumLuka nije bio los, nije briljirao ali je bio solidan

@goldbergkoji je tebi kurac?

 

  • Like 18
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Ostavio bih ja Cirbesa za derbi, oni bas nemaju jakog centra, u slucaju da Kuz udje u foultrouble moze Cirbes sa isporuci, pogotovo ako bude motivisan protiv Partizana kao sto ume. Do sad je uvek pruzao solidne partije protiv Partizana, cak i kao igrac Olimpije. 

Kad se setim onog njegovog meca sa 25 26 poena u derbiju.. sta im je radio tad.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Clash said:

Sad sam odgledao snimak i malo citao sta pisete pa moji utisci:

1.Nasao parking jer sam dosao u 16 h u BG.

2. Fina atmosfera dok na kraju nije pocelo sa Indija Pakistan

3.Isto kao i ovde, jebo vas Partizan pobedili smo u EL

4.Neka Holinsa, ima zvezdastva u njemu

@HoriumLuka nije bio los, nije briljirao ali je bio solidan

@goldbergkoji je tebi kurac?

 

 

Okej necemo o Partizanu nego o pobedi u Euroligi.

Zvezda stigla Partizan po broju pobeda u Euroligi 😛

  • Like 6
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Clash said:

@goldbergkoji je tebi kurac?

 

 

Ne znam na sta mislis, napisao sam samo da smo pobedili oslabljenog protivnika u kvalitetnoj utakmici u kojoj su oni dali sve od sebe.

 

Nista tu nije netacno, presekla ih je povreda dva bitna igraca, kao nas odsustvo Ivanovica protiv Albe, nazalost tako nesto se desava.

 

17 minutes ago, Igor_ said:

Ostavio bih ja Cirbesa za derbi, oni bas nemaju jakog centra, u slucaju da Kuz udje u foultrouble moze Cirbes sa isporuci, pogotovo ako bude motivisan protiv Partizana kao sto ume. Do sad je uvek pruzao solidne partije protiv Partizana, cak i kao igrac Olimpije. 

Kad se setim onog njegovog meca sa 25 26 poena u derbiju.. sta im je radio tad.

 

Pa nije to bas igrica, pa imas dva tenka od po 100 i jednog od 50, pa ubacis ovog od 50 kad se tenk od 100 spusti na 27.

 

Ne treba Zirbes da igra, preslab je u odbrani, za jedan mec nam nije potreban. Neka odmori startere u manje bitnim mecevima.

 

3 minutes ago, Ridji said:

Čim je tito bacio zloslutne prognoze i očekivanja da nema Vajta do marta završio je pola posla u oporavku Amerikanca 

 

I ne samo to, nego je najavljivao da Zalgiris ima spremnu zamenu za Lauvergnea, pa oni i dalje igraju sa Blazevicem kao rezervnim centrom.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Clash said:

Sad sam odgledao snimak i malo citao sta pisete pa moji utisci:

1.Nasao parking jer sam dosao u 16 h u BG.

2. Fina atmosfera dok na kraju nije pocelo sa Indija Pakistan

3.Isto kao i ovde, jebo vas Partizan pobedili smo u EL

4.Neka Holinsa, ima zvezdastva u njemu

@HoriumLuka nije bio los, nije briljirao ali je bio solidan

@goldbergkoji je tebi kurac?

 

To je bio poziv na utakmicu sa Partizanom. Na njihov nacin. Da ne igramo sledecu sa partizanom bilo bi bez veze, ovako kao navijacka uvertira sto da ne.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

Walters večeras nešto u slabijem izdanju,a i dva rana faula ga izbacila iz igre.

Činilo se da i njemu laknulo što se Džoni vratio i da mu nije više toliki teret na ledjima.Vrhunski je nosio ekipu ovih 7 utakmica bez Džonija.


Nosio je on ekipu i na utakmica sa Ivanovićem, s obzirom da je Dzoni na početku sezone bio dosta loš osim na 2-3 utakmice max. 
Sreca da se ovako vratio jer je taman protiv CedOli počeo da oživljava i isekla ga je ta korona

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

davidovac ima cirke mesec dana da pokaze da je korisniji od penzosa simona, inace po povratku vajta je najrealnije da leti, jer je od starta sezone nas najgori igrac uz to se ni ne uklapa u krvava kolena squad. bar da je u stanju da pogodi kad je sam, ali nista, a u odbrani je hodajuci mismec za protivnike, jer je otprilike za koplje gori od naseg najgoreg defanzivca. nadam se da nece stefan da izduvava zbog dedinog iskustva, posto je i on sa olovnom rukom korisniji dosta. 

 

inace, holins ako se malo relaksira i ne bude forsirao, mozda ga i krene, ali on generalno ima bas uzasan sut. mislim neko sa dobrim sutem ne moze onoliko da masi konstrukcije, a i mehanika mu nekako nije prirodna, nego priucena. ali svakako, on je u odbrani fantazija i sanse nema da ce radonjic da digne ruke od njega.

 

bice ovo jos bolje s pefijem, cesce cemo igrati sa dva ball handlera u petorci. o vajtu tek da ne pricam, bukvalno cemo novu dimenziju dobiti.

 

sto se derbija tice, bice egal, mi ulazimo u malo boljem raspolozenju, ali to je sve tu negde, moz da prevagne na obe strane. ne bih se iznenadio ni da ih odeljemo 15-20 razlike, niti da bude obrnuto, a opet ni da se igra na jednu loptu. mada vrv klasicni derbi u kom ce jedna ekipa da vodi celu tekmu i pobedi izmedju 5-10 poena, nadam se mi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

sto se derbija tice, bice egal, mi ulazimo u malo boljem raspolozenju, ali to je sve tu negde, moz da prevagne na obe strane. ne bih se iznenadio ni da ih odeljemo 15-20 razlike, niti da bude obrnuto, a opet ni da se igra na jednu loptu. mada vrv klasicni derbi u kom ce jedna ekipa da vodi celu tekmu i pobedi izmedju 5-10 poena, nadam se mi. 

Sad tacno znamsta da stavim, keca ili dvojku i da odigram sa hendikepom ili bez...

Eazy money, tnx bro🙏

 

Edited by Crni
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da cemo nastaviti pobednicki niz protiv oslabljenih protivnika, Bogu hvala pa smo mi jos od pripremnih meceva u punom sastavu, i treba iskoristiti to u derbiju, gde nam na noge dolazi osakaceni Partizan, iako su prvi na tabeli, ipak dolaze posle paklenog ritma i za razliku od raspalog Pao i desetkovanog Asvela, oni su promasili sut za pobedu protiv vise nego kvalitetne Andore, a da ne zaboravimo put do tamo i nazad...

Nadam se da ce taj njihov umor, odnosno nasa svezina biti tas na vagi, a ne treba ni zanemariti da Panter i Ledej igraju po 27 minuta, tako da je nasa sansa u svezini Kaline i Voltersa.

  • Like 7
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Kooineeperk said:

Imaju dva beka (Okobo i Jones) koji su zajedno postigli preko 45% svih poena Asvela, a zajedno imaju 50% sut za 3p (oni su na 30/60 a ostatak ekipe 35/104) a i dobre % za 2p.

I sinoc su bili na tom proseku 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Nadam se da cemo nastaviti pobednicki niz protiv oslabljenih protivnika, Bogu hvala pa smo mi jos od pripremnih meceva u punom sastavu, i treba iskoristiti to u derbiju, gde nam na noge dolazi osakaceni Partizan, iako su prvi na tabeli, ipak dolaze posle paklenog ritma i za razliku od raspalog Pao i desetkovanog Asvela, oni su promasili sut za pobedu protiv vise nego kvalitetne Andore, a da ne zaboravimo put do tamo i nazad...

Nadam se da ce taj njihov umor, odnosno nasa svezina biti tas na vagi, a ne treba ni zanemariti da Panter i Ledej igraju po 27 minuta, tako da je nasa sansa u svezini Kaline i Voltersa.

Ал си га срочио, ни ја не бих боље.

Браво, браво....👏

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

DeDa je do sada bez preterivanja nas najgori igrac ( ne racunam dva juniora ) , vise od njega su pokazali i Dijamantidis, Lazarevic, pa i Simon od sto ljeta.Bukvalno je na staru slavu i dalje u 12. To je ujedno njegova velika sramota i nadam se da ce mu neko iz kluba zapretiti FMP-om ili otkazom. DeDa koji je na svom nivou, iako se ne uklapa u "krvava kolena" bi imao bitnu ulogu pogadjanjem spot up suteva, razigravanjem saigraca kao sekundarna opcija i izmisljanjem poena i iznudjivanjem faulova u bitnim momentima.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...