Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

9 minutes ago, Losmi17 said:

Kad je to katovanje u nba?

 

 

danas počinje trening kamp a pre-season tekme su do neke polovine oktobra. ti kampovi kratko traju, neko će krajem  početkom sledeće nedelje već ispasti iz kombinacije a neki će verovatno ostati i za pre-season

 

 

Edited by oubrevo.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Losmi17 said:

Znaci ako nesto bude, bice do kraja oktobra.

 

nemam pojma, ja mislim da većina tih igrača zna odmah nakon kampa, koji traje nešto smešno, 5-6-7 dana, da li ima nešto od nba ili jok

ne pratim te pred-sezonske tekme, pa nisam siguran ali ne verujem da svi igrači koji su potpisali za kamp ostaju i da igraju utakmice. 

 

potpuno druga tema je koji broj njih uopšte razmatra dolazak u evropu, pošto ni g-league plate više nisu toliko bedne a na oku si franšizama

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Sredina oktobra ... mada, mrka kapa. Nisam siguran da naši gledaju u tom pravcu.

Pa ako ne gledaju tamo, onda to znaci da ostajemo na ovome.

Posto su evropske opcije vec iscrpljene.

Ne bih da komentarisem to kao mogucnost jos. Sem da sam djordi, izbacio bih nas naglavacke iz EL.

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam više puta šta mislim o ovoj centarskoj liniji pa da se ne ponavljam, EL kreće u petak pa neka me Radonjić i igrači demantuju. Ali ako opet od decembra krenemo rekreativno nemamo šta više da tražimo u tom takmičenju. Ne znam kako će Radonjić izvesti da budemo konkurentni sa Kuzmićem, Zirbesom i Mitrovićem u 2021. godini, moram reći da me ubi radoznalost.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Direktor pivare je debos koji je pevao za najgori bend svih vremena - Hypnotized. Da, gori su možda i od Sarsa. Pre toga je bio ceo Imleka valjda, a i u Apatinskoj pivari neko mudo. 

 

A zamisli on je cak gotivniji lik na onoj slici

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

U petak cemo videti kako nasi centri lice na EL nivou. Ako se dokazu, mislim da ne treba zuriti i onda DR jos pazljivije da izabere ako mu nesto dodatno treba jer je ocigledno da uprava, tj VD uprava ne moze naci nista. Banjalucko pivo, Soccr kladionica..za EL tim, bedno da bednije ne moze biti.

Zvàli su William Hill i Budweiser da nam uplate neko milionce, kazu neka, drugi put.Trenutno smo okrenuti drugim sportovima.

Ima AV dovoljno $$$  da prosledi ne bi li se skupiilo za platu glavnog stratega.Njegov izbor,njegov cash. 

Srecom ov dva nova sponzora ce malo popuniti kasu dok ne dodju Peja i Sedlacek 🤣

 

 

Od ozbiljnijih tema, Dobric i Deda treniraju sa ekipom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Šarac said:

Zvàli su William Hill i Budweiser da nam uplate neko milionce, kazu neka, drugi put.Trenutno smo okrenuti drugim sportovima.

Ima AV dovoljno $$$  da prosledi ne bi li se skupiilo za platu glavnog stratega.Njegov izbor,njegov cash. 

Srecom ov dva nova sponzora ce malo popuniti kasu dok ne dodju Peja i Sedlacek 🤣

 

 

Od ozbiljnijih tema, Dobric i Deda treniraju sa ekipom. 

Smesno i jeste koliko je uprava nesposobna...cela prica im je Dejo i to godinama....

 

Sad malo sale..izabran je novi predCednik..malo asocijacije, ima veze sa konzervama 🤣

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...