Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Mislim da je ovo bila čista sreća za Baskoniju da ne bude 20ak razlike. Možda i bolje ovako za timski moral.

 

Nisu imali nikakvo rešenje kad je na terenu bio bekovski tandem Volters Holins. Prvi je mogao i do 25-30 poena uz više koncentracije i manje nervoze. Holins je sve vreme bio na pravom mestu u pravom trenutku. Kalina kao treći značajan šraf iskoračio kad je trebalo. Inače, to koliko nam sad napad ide i bez njega, ipak je ozbiljan timski iskorak.

 

Deda tvrd orah za još jednu protivničku centarsku liniju. Hajde što je stena na postu, nego fenomenalno oseća prostor. To zaista postaje legitimno rešenje.

 

Igrali smo bolji odbranu od kraja prve četvrtine nego što rezultat pokazuje. Neverovatno je šta su ubacivali Boldvin, Fontekia i Grejndzer.

  • Like 15
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, n4l1m said:

ozbiljan povratak iz velikog minusa, al obziljna i potrosnja, pitanje je koliko snage je ostalo za partizane..

 

Ne mogu reci nevažan, ali najmanje bitan derbi do sad, i da se izgubi nije strašno, imamo situaciju u Aba pod kontrolom. Vaznije se odmoriti za Makabi i Real.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

Mislim da je ovo bila čista sreća za Baskoniju da ne bude 20ak razlike. Možda i bolje ovako za timski moral.

 

Nisu imali nikakvo rešenje kad je na terenu bio bekovski tandem Volters Holins. Prvi je mogao i do 25-30 poena uz više koncentracije i manje nervoze. Holins je sve vreme bio na pravom mestu u pravom trenutku. Kalina kao treći značajan šraf iskoračio kad je trebalo. Inače, to koliko nam sad napad ide i bez njega, ipak je ozbiljan timski iskorak.

 

Deda tvrd orah za još jednu protivničku centarsku liniju. Hajde što je stena na postu, nego fenomenalno oseća prostor. To zaista postaje legitimno rešenje.

 

Igrali smo bolji odbranu od kraja prve četvrtine nego što rezultat pokazuje. Neverovatno je šta su ubacivali Boldvin, Fontekia i Grejndzer.

Boldvin je inace poznat po dobrom sutu. :D

Link to comment
Share on other sites

Luda utakmica, pravi rolerkoster. Za to smo malo i mi krivi, a malo su i ispogadjali sve i svasta.

 

Volters i Kalina su zestoko oscilovali. Prvi na momente je bio neuhvatljiv, a na momente da ga obesis. Kalina vec neko vreme previse forsira sa spustanjem na post, moze on pametnije. Ma ne samo oni, svi. Dobric par muva bez glave sekvenci, par dobrih poteza, Dzoni isto. Mitar nam je dao mnogo ofanzivno u drugoj cetvrtini, ali ne mogu da se otmem utisku da nam je defanzivno najveca rupa, veca i od plejeva.

 

Deda na 5 je trik, kao sto je to bio i Mitar. Ipak, dve zadivljuce stvari, meni neocekivane, su njegovo pokrivanje prostora kao petica i prisustvo na defanzivnom skoku. Pogotovo ovo drugo, bio sam ubedjen da cemo tu mnogo patiti. Ali da, pre ili kasnije ova fora ce biti raskrinkana, ali Deda ostaje full time cetvorka, genijalna u paru sa atletom i majstorom defanzivne anticipacije Kalinom.

 

U svakom slucaju, bravo momci, pobeda se pise. Nek bude ovo vetar u ledja pred pakleni kraj regularmog dela EL.

Edited by Geronimo
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, mmajstor said:

Radonja ne moze da podnese Rajka, bas je nadrndan... 

Ne bi me cudilo da je Rajko -mmajstor.

 

Elem, odigrali smo mozda i najlosiji mec od zime i dobili. Igramotimsku i vrhunsku kosarku. Dejo je trenutno u top4 najbolja trenera u EL, prosto sa ovakvim timom igra jeodlicna,ima licni pecat koji svi znaju i prepoznaju. Bilo bi steta da ovaj tim u ovakvoj situacijji ne igra za F4 u Beogradu..

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

koliko retardirani novinari, strasno..

ne mogu jebeno da skapiraju kakve sve preobleme smo imali sa ekipom od starta, plus da igramo na svaka 2 dana, i to sve protiv jacih ekipa, i onda kao zasto nema mirnije zavrsnice, bla bla 

je bo te

9 minutes ago, Pero_Cameron said:

Ne mogu reci nevažan, ali najmanje bitan derbi do sad, i da se izgubi nije strašno, imamo situaciju u Aba pod kontrolom. Vaznije se odmoriti za Makabi i Real.

tesko da se moze odmoriti za real, kad je derbi u nedelju a real u utorak

Link to comment
Share on other sites

Na KZŠ nikad nije ni bilo pravih novinara, Rajko ce valjda u penziju uskoro. Ali moram da ukazem da mi je vec postalo malo bljutavo opravdanje "igramo svaki drugi treci dan" Znate gospodo u kom ste klubu i kakva takmičenja igrate i skockali ste ekipu od 15 igrača tako da nema mesta pravdanju rasporedom. Ne treba to da vam bude izgovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne bi me cudilo da je Rajko -mmajstor.

 

Elem, odigrali smo mozda i najlosiji mec od zime i dobili. Igramotimsku i vrhunsku kosarku. Dejo je trenutno u top4 najbolja trenera u EL, prosto sa ovakvim timom igra jeodlicna,ima licni pecat koji svi znaju i prepoznaju. Bilo bi steta da ovaj tim u ovakvoj situacijji ne igra za F4 u Beogradu..

Ti si ozbiljno operisan od realnosti.

Mi smo vezali prvi put 2 pobede u EL posle 3 meseca maltena.

Kakav f4 te spopao?

Mada cekam goldberga da napravi tabelu i da usija kalkulatore sa what if situacijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Ti si ozbiljno operisan od realnosti.

Mi smo vezali prvi put 2 pobede u EL posle 3 meseca maltena.

Kakav f4 te spopao?

Mada cekam goldberga da napravi tabelu i da usija kalkulatore sa what if situacijama.

Losmi da si optimista kao kod Djokovicevog igranja na AO, onda bi razumeo moje reci. Sve je moguce, igrace se babl pa..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Losmi da si optimista kao kod Djokovicevog igranja na AO, onda bi razumeo moje reci. Sve je moguce, igrace se babl pa..

Stvar je u realnosti.

Na koju se ti ne obazires.

A i nista nisi naucio tokom sezone.

Moraces izgleda uskoro da trazis opravdanja zasto nismo otisli na f4, a sve je bilo na tacni 😂

Link to comment
Share on other sites

Malo dostojanstva treba imati, mi smo pre nego sto je poceo rat bili vec otpisani iz borbe za top 8 a sad smo preskocili preko noci tri tima koji vise nisu u igri. Lepo je sto smo usli u igru za top 8 i iskreno ce mi biti sa jedne strane bas drago ali u isto vreme cu i osecati gorcinu zbog nacina na koji bi se to desilo. Naravno, nismo mi krivi zbog toga ali je regularnost takmicenja potpuno narušena, da budemo posteni. 

 

Cestitke Radonjicu i momcima, bore se bas kao lavovi. Neka se bore do kraja, oni treba da daju svoj maks pa dokle doguraomo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Stvar je u realnosti.

Na koju se ti ne obazires.

A i nista nisi naucio tokom sezone.

Moraces izgleda uskoro da trazis opravdanja zasto nismo otisli na f4, a sve je bilo na tacni 😂

Znaci bilo je relno da covek kopira test ili ide zarazen po gradu igra AO u jednj suverenoj drzavi,a na drugoj strani znas kako sta vam je Dejo uradio...Nikad protiv Deja, Nikad protiv Kaline 😁

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Znaci bilo je relno da covek kopira test ili ide zarazen po gradu igra AO u jednj suverenoj drzavi,a na drugoj strani znas kako sta vam je Dejo uradio...Nikad protiv Deja, Nikad protiv Kaline 😁

Lupetas na nadrealnom nivou.

Naravno da u skladu s tim ni ne zasluzujes ozbiljan odgovor.

Ali slusacemo vec tvoje baljezgarije i bezvezna opravdanja zasto dejo nije otisao na f4.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...