Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Perkos2 said:

Veličina Zvezde je što za nju navijaju i ateisti i klerofašisti i europejci i staljinisti😄 

 

 

Što ne znači da bilo kakvu glupost koju Delije ili bilo ko drugi uradi treba relativizovati zbog nesrećne okolnosti da se ti paćenici predstavljaju kao navijači Crvene zvezde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, quentin said:

 

Što ne znači da bilo kakvu glupost koju Delije ili bilo ko drugi uradi treba relativizovati zbog nesrećne okolnosti da se ti paćenici predstavljaju kao navijači Crvene zvezde.

Oni jesu navijači Zvezde koliko god se to nama ne dopada, to je stvarnost a ne relativizacija

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Ako znamo šta naš klub traži, on je prvi na spisku. Domači igrač sa fizikalijama i dosta potenciala. Mislim da je veči problem u tom što cenim da bi ga Dodici radije dali crnom đavlu nego nama, ako se oni budu nešto pitali. 

 

Важније питање је ко му је менаџер. Пошто је то Мишко, битније је да ми имамо добре односе са њим. 

Имамо Лазаревића на 3, Илића да доведемо на 4 и то би биле веома моћне физички гледано бекап опције. 

Али ја просто у ту причу не вјерујем..да ће Дејо довести некога младог и пружити му шансу. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Pre svega su fašisti, a Zvezdu koriste da nesmetano šire svoje idiotske političke stavove. Zvezda je taoc takvih "navijača".

 

Koliko takvima nije primaran klub i sport vidi se i po tome što mnogi od njih prebegnu sa severa na jug i obrnuto. Jebe se njima za sport.

Ali postoje i tu su svakodnevno oko nas, Zvezda nije ničiji taoc već je tu gde zaslužuje da bude u ova vremena. Kakav narod, kakva država takva i Zvezda, stecište lopova, ološa, bandita uz ponekog normalnog, tako ti je u svim segmentima srpskog društva. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2009 godina, bivsa cura i ja otisli u Deltu na  NBG da kupimo neke patike.

Ubrzo ulazi 5-6 momaka u Delije obelezjima.

Devojka sto radi ih poznaje, pozdravljaju se srdacno i oni krecu da razgledaju...

Svako od njih je uzeo najki patike, i trenricu, nista nisu platili, to je vreme kad je Zvezda bila u nemilosti drzave.

Ko zna kakve sada pogodnosti imaju "najverniji".

 

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

Oni su ksenofobi, sovinisti, ali da su neciji placenici, ne bih rekao. Da je sada neko njima platio da vredjaju ovog trenera, da Omica teraju, da većaju tri dana oko dolaska Robija na trenersku klupu...

Sve to je slika i prilika stanja ove drzave. Tu pomoci nema jer ovakve stvari treba da sredi stabilna drzava. A ova u kojoj godinama najveci razbojnici bivaju na vlasti i ta vlast sa okorelim kriminalcima saradjuje u ubistvima, otimacinama, distribuciji narkotika i cega sve vec, je odlicno tlo za postojanje i ovakvo delovanje navijackih grupa. I tako ce dugo, dugo da bude.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, berti said:

Oni su ksenofobi, sovinisti, ali da su neciji placenici, ne bih rekao. Da je sada neko njima platio da vredjaju ovog trenera, da Omica teraju, da većaju tri dana oko dolaska Robija na trenersku klupu...

Sve to je slika i prilika stanja ove drzave. Tu pomoci nema jer ovakve stvari treba da sredi stabilna drzava. A ova u kojoj godinama najveci razbojnici bivaju na vlasti i ta vlast sa okorelim kriminalcima saradjuje u ubistvima, otimacinama, distribuciji narkotika i cega sve vec, je odlicno tlo za postojanje i ovakvo delovanje navijackih grupa. I tako ce dugo, dugo da bude.

 

Naravno, ali se postavlja i pitanje odgovornosti kluba. Isto kao i sa vređanjem Ibre ili gađanjem sudija -- dok god se klub jasno ne ogradi od toga, i ne preduzme nešto konkretno, biće saučesnik u tome. 

 

E sad, tu dolazimo do toga što si ti napisao. I Terza i Čović bi bez razmišljanja potpisali igrača iz HR, BiH, ali ne smeju jer im oe budale prete nasiljem, a država/policija ne bi prstom mrdnula da to spreči.

 

Ipak, najmanje što bismo mi kao navijači mogli da uradimo je da napravimo kakav-takav pritisak na klub, da ako već ne sme da im se otvoreno suprotstavi, da bar ne učestvuje u tim sranjima, kao što je ubacivanje istih u skupštinu KK (što je posebna sramota s obzirom da govna bojkotuju taj klub već godinama). Koliko je to realno, ne znam, verovatno nije, zato što pravi navijači kod nas nemaju apsolutno nikakav uticaj na klub, ali drago mi je da je taj ološ bar više puta izviždan u hali prilikom svojih performansa, tako da je bar navijačima KKCZ obraz čist. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesu i placenici, to jest funkcionisu na principu usluga za uslugu. Koriste ih politicari i drugi mocnici kada treba nekog ispresavijati ili strajkovati ispred pekare obicnog Albanca. Zauzvrat imaju tako neke pogodnosti da ih policija ne dira i tako to.

 

Potpuno su isti i Grobari i Firma i svi ostali. Samo sto sa "velicinom" kluba idu i pogodnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko su bre oni da odobravaju ko sme a ko ne sme da navija/zvizdi/bude trener?

 

A inace: Vulin moze, DJV moze, Prvi i Jedini moze, Misa Vacic moze, kapetan Dragan Golf moze, Veljko Arkanovic moze.

 

E, ali Piksi ne moze, a Robi preko kurca moze, ali da ode sto pre. More mars, govna fasisticka. 

Edited by pantelia
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Manilla said:

Slažem se da je transparent idiotski. 

 

Ali ovaj čovek ne treba da prima platu od poreskih obveznika države Srbije. 

 

2 hours ago, Manilla said:

Evo ga još jedan sa projekcijama. Razumem, godine i sve ali pokušaj da razumeš napisano. 

 

Evo i ja sam priglup pa ne mogu da skontam zašto konkretno ovaj trener ne smije da bude na platnom spisku Srbije? Da li to važi za sve strane državljane ili samo za određene vjere/boje ?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

Naravno, ali se postavlja i pitanje odgovornosti kluba. Isto kao i sa vređanjem Ibre ili gađanjem sudija -- dok god se klub jasno ne ogradi od toga, i ne preduzme nešto konkretno, biće saučesnik u tome. 

 

E sad, tu dolazimo do toga što si ti napisao. I Terza i Čović bi bez razmišljanja potpisali igrača iz HR, BiH, ali ne smeju jer im oe budale prete nasiljem, a država/policija ne bi prstom mrdnula da to spreči.

 

Ipak, najmanje što bismo mi kao navijači mogli da uradimo je da napravimo kakav-takav pritisak na klub, da ako već ne sme da im se otvoreno suprotstavi, da bar ne učestvuje u tim sranjima, kao što je ubacivanje istih u skupštinu KK (što je posebna sramota s obzirom da govna bojkotuju taj klub već godinama). Koliko je to realno, ne znam, verovatno nije, zato što pravi navijači kod nas nemaju apsolutno nikakav uticaj na klub, ali drago mi je da je taj ološ bar više puta izviždan u hali prilikom svojih performansa, tako da je bar navijačima KKCZ obraz čist. 

Ko je od clanova grupe clan skupstine KKCz?

 

Oni imaju vecinu u skupstini FKCz, ali ne znam odakle ti podatak za KKcz.

 

Posle Omica taj odnos je daleko od ucestvovanja u upravljanju grupe kroz skupstinu KKcz.

Kalinic je samo incident da se atmosfera na KkCz utakmicama ne bi pretvorila u ono sto niko ne bi zeleo.

Oni bojkotuju klub tako sto jedini ostanu u hali da ispostuju igrace bez vredjanja i zvizduka dok velika vecina "pravih" navijaca je vec u tom trenutku u automobilima u Takovskoj ili traze nacina kako da se najebu majki Luki Mitrovicu sa bezbedne daljine na A tribine. Mislim nije da nam to nije nepoznato iz ranijih godina kako su hrabri nasi navijaci da sa bezbedne daljine jebu majku igracima. Ne vidim nigde da neko proziva Luku za isti idgovor kao i Lazic sto je imao.

 

U hali posle utakmice ostane mozda 100 ljudi plus grupa.

Cak oni najverniji puni ljubavi prema Radonjicu , bivsi forumas odavde i uticajni twiteras zapalinski iz dvorane minut do kraja brzinom Carl Luisa.A pun twiter podrske i punimo pionir. 

Licemeri level pro.

 

Aba ligu bojkotuju javno, a kad dodje playoff sve se plasim da oni isti koji dolaze na El od semenkara i prvi pale iz hale su ti koji prave atmosferu linca.

Da se razumemo o njima i sve sto cine negativno za bilo kog clana SD nemam nista pozitivno da kazem,ali nemoj da pravimo od nasih obicnih semrnkara device marije jer svi upaljaci i kazne ,bog  publiku dolaze zbog obicnih a ne od njih.

 

 

Edited by Šarac
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sector said:

 

 

Evo i ja sam priglup pa ne mogu da skontam zašto konkretno ovaj trener ne smije da bude na platnom spisku Srbije? Da li to važi za sve strane državljane ili samo za određene vjere/boje ?

 

valjda ne smeš ako si u DPSu jer oni rade na sistematskom uništavanju svega što je srpsko, dokle je recimo potpuno kul da ti kešelj & šone budu u snsu i na izbornoj listi, pošto se oni zalažu za srpski svet u kome doduše nema čistog vazduha, čistog biznisa ili čiste pameti ali ima puno deklarativnog srbovanja.

 

(to ja projektujem, ne obraćaj pažnju)

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

Ko je od clanova grupe clan skupstine KKCz?

 

Oni imaju vecinu u skupstini FKCz, ali ne znam odakle ti podatak za KKcz.

 

Posle Omica taj odnos je daleko od ucestvovanja u upravljanju grupe kroz skupstinu KKcz.

Kalinic je samo incident da se atmosfera na KkCz utakmicama ne bi pretvorila u ono sto niko ne bi zeleo.

Oni bojkotuju klub tako sto jedini ostanu u hali da ispostuju igrace bez vredjanja i zvizduka dok velika vecina "pravih" navijaca je vec u tom trenutku u automobilima u Takovskoj ili traze nacina kako da se najebu majki Luki Mitrovicu sa bezbedne daljine na A tribine. Mislim nije da nam to nije nepoznato iz ranijih godina kako su hrabri nasi navijaci da sa bezbedne daljine jebu majku igracima. Ne vidim nigde da neko proziva Luku za isti idgovor kao i Lazic sto je imao.

 

U hali posle utakmice ostane mozda 100 ljudi plus grupa.

Cak oni najverniji puni ljubavi prema Radonjicu , bivsi forumas odavde i uticajni twiteras zapalinski iz dvorane minut do kraja brzinom Carl Luisa.A pun twiter podrske i punimo pionir. 

Licemeri level pro.

 

 

 

A moja greška za skupštinu onda, mislio sam da sam pročitao da su dobili mesta. 

 

A to za ostanak u hali, misliš naravno na EL, pošto na ABA ne dolaze već 10 godina? 

Mada u svakom slučaju, ne vidim kakav ostanak u hali ili bilo šta slično mogu da operu ove izlive šovinizma - to su neuporedive stvari. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

A moja greška za skupštinu onda, mislio sam da sam pročitao da su dobili mesta. 

 

A to za ostanak u hali, misliš naravno na EL, pošto na ABA ne dolaze već 10 godina? 

Mada u svakom slučaju, ne vidim kakav ostanak u hali ili bilo šta slično mogu da operu ove izlive šovinizma - to su neuporedive stvari. 

Nisam ni hteo da aludiram na taj skandal. Imali smo taj slucaj i u KKcz,Kalinic,Kikanovic,Omic...

 

To je svakako za osudu ali to je njihov stav i mogu samo problem da naprave klubu sa odlukama o angazovanju tih igraca,trenera.

Na Aba ligu dolaze pojedinacno u malom broju uostalom kao da je ostatak hale pun pa sada fale i oni. U kakvom su bojkotu semenkari onda na ABA ligi onda? A da , Zirbes i Pefi. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nikada se ne moze zaboraviti skandiranje Oliju u Areni dok se lomi rezultat. Neka su navijacke grupe prijatelji, neka se tuku zajedno protiv drugih, neka rade sto poslova. Ali, skandirati drugom klubu u utakmici protiv Zvezde, pa to obrazloziti da su nam oni pomagali u teska vremena i jos neka vansportska opravdanja... Pa valjda je meni blizi u tom smislu neki navijac Partizana, ako gledamo te vansportske stvari.

Ja ne znam gde jos navijaci odredjuju ko sme a ko ne sme u klub. Cak je i u Laciju postalo normalno da igraju tamnoputi igraci. 

Da su njihova pirejska braca bila taki nenormalna i zabranila dolazak Spanulisa iz zelenog kluba, videli bi onolike trofeje, ali u crtanom filmu. Da je hipoteticki Dijamanditis hteo u Zvezdu, ovi nasi ne bi dozvolili.  

Žalosno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Sector said:

 

 

Evo i ja sam priglup pa ne mogu da skontam zašto konkretno ovaj trener ne smije da bude na platnom spisku Srbije? Da li to važi za sve strane državljane ili samo za određene vjere/boje ?

Dakle čovek je član političke stranke koja otvoreno, bez uvijanja teži da oteža život Srbima u Crnoj Gori. Apsolutno sve što rade, to je na štetu našeg naroda dole. Počev od nameštenog referenduma, preko priznavanja KiM, političkih hapšenja pa čak i ubistava i na kraju do ovog poslednjeg zakona koji je srećom srušen. Ne samo da je član nego je i odbornik DPS-a, stranke koju podržava sve i jedan vidjeniji "kontroverzni biznismen" u Crnoj Gori. I koji kasnije taj "biznis" prenosi na ulice Beograda i Novog Sada.

 

 

I nakon svega toga, on dodje ovde i uzima 5k evra plate od države Srbije. Kad završi, nastaviće istu retoriku i pričqće kako je budalama još uzeo pare. Njegova nacionalnost je potpuno nebitna, napisao sam 2 puta evo i ćirilicom ЊЕГОВА НАЦИОНАЛНОСТ ЈЕ НЕБИТНА. 

 

 

Pa dobro, jesam li ja jedini kome to nije u redu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...