Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

31 minutes ago, Redstar0356 said:

Na kog jos mislis? Meni se cini da je odbrana kod ostalih na zadovoljavajucem nivou, za Davidovca ne znam, ostala  mi je ona rola protiv Lideja u glavi da ga je lepo sacuvao, ne znam da li je to do povoljnog match-upa ili moze da cuva takav tip 4-ke

 

Pa imamo samo još jedan čunj u timu, koji služi jedino da napravi faul i da ga svi pretrče.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stefi88 said:

Dobro za treceg centra Cirbes i nije toliko lose resenje, praktično nece ni igrati bitnije utakmice... Pored ovakvog Luke i Kuza do sada, a to traje vise od pola sezone i ne treba nam nisto drugo za te pare na poziciji treceg centra... 

Naravno da nije problem Cirbes kao treci centar, problem je sto mi od avgusta trazimo startnog centra, a ne treceg.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rajon Rondo said:

Naravno da nije problem Cirbes kao treci centar, problem je sto mi od avgusta trazimo startnog centra, a ne treceg.

Da ali se to valjda promenilo sa Partijama Luke i Kuza, zar ne? Mislim da je to i te kako uticalo... Ostaje zal za Nokom sada u decembru, to bi bila top prica... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Stefi88 said:

Da ali se to valjda promenilo sa Partijama Luke i Kuza, zar ne? Mislim da je to i te kako uticalo... Ostaje zal za Nokom sada u decembru, to bi bila top prica... 

Kako se tacno promenilo ako smo bili nadomak Noku ili Petrusevu u decembru valjda? Znaci ipak se trazio bas prvi centar po kvalitetu, sve druge price o gusenju ove dvojice znaci nemaju veze sa mozgom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Đaba sve. Da se probijemo na F4, ljudi bi ovde trubili o tome kako je uprava neozbiljna a Raodnjić tvrdoglav, jer bi sa centrom mogli da osvojimo EL.

 

A ta saša obradovićevska logika rešavanja svega, promenama u rosteru, je začaran krug. Pa centar, Pa Freeman. Pa onda Marković napolje, treba neko ozbiljniji da Wolters ne krepa. Pa Deda neozbiljan, white staklen, Luka petica. Fino bi legla neka kompletna četvorka... 

 

Opustite se malo. Sudeči po informacijama, jasno je da su u klubu stvarno dali sve od sebe da doveedu neko ozbiljno pojačanje, ali se stvarni nisu poklopile iz ovog ili onog razloga. Glupo ih je sad tovariti zbog toga. Ko da sad ti voziš Fiat Punto, a neko ti govori kako si neozbiljan što nisi sebi uzo BMW x6. Pa kako da ga uzmeš, jbt...

 

 

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

Glupo ih je sad tovariti zbog toga. Ko da sad ti voziš Fiat Punto, a neko ti govori kako si neozbiljan što nisi sebi uzo BMW x6. Pa kako da ga uzmeš, jbt...

 

 

 

 

Pa tako sto nemam 3 fiat punta u vidu Markovica, Simonovica, Cirbesa vec umesto 3 Punta kupim jedan Bmw. 

Link to comment
Share on other sites

Radi se o tome da mi trazimo centra jos od letos, tako da stvarno ne razumem kako nije nadjen niko bolji od majka hjurikejna da se ne zajebavamo vise, i da radi se o tome da ti za neke utakmice treba drugaciji tip centra od ovih koje imamo, a u krajnju ruku ovo je posao kao i svaki drugi svakog od nas bi gazda sutnuo na poslu ako moze da nadje nekog boljeg.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, K.Dot said:

Sve se slazem ali ova logika ne stoji, znaci ili vozis Fiat Punto ili BMW X6? Nista drugo ne postoji izmedju? @L' Imperatore

 

Ima. Ali nama treba x6, ako hočemo neku ozbiljnu promenu na bolje. Jer če golfa šesticu nadigrati Luka i Kuzma, pa če imati istu ovu ulogu kao Cirbi. Ulaziti po par minuta na svakoj trečoj utakmici.

 

Pa če onda iči ili kritika za Radonju što golf ne igra više. A kad proigra i kad se svi uvere da su Luka i Kuz stvarno bolji od njega, onda kritika kako su slepi kod očiju i da u Fiba ligi šampiona ia barem 10 boljih centara koji su jedva čekali da ih zovnemo. Ne moram da ti crtam šta bi se ovde dešavalo, predvidljivi smo 😄

 

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa tako sto nemam 3 fiat punta u vidu Markovica, Simonovica, Cirbesa vec umesto 3 Punta kupim jedan Bmw. 

 

Ukupnu vrednost Cirbija i Simona verovatno nebi mogao da zameniš ni za konjska kola.

 

Marković je bust, kako sad stvari stoje. Jbg, greška u proceni i slabo potrošeni resursi. Dešava se svim klubovima. Na forumu je lako biti general po bitki i govoriti kako smo mi znali da to neče proči. A oni naši dream timovi koje sastavljamo pred sezonom, bi se na terenu verovatno raspali kao kula iz karata, i u njima bi bilo bustova više nego u aktuelnom rosteru. Samo što to nečemo nikad saznati.

 

3 minutes ago, ragazzo said:

Radi se o tome da mi trazimo centra jos od letos, tako da stvarno ne razumem kako nije nadjen niko bolji od majka hjurikejna da se ne zajebavamo vise, i da radi se o tome da ti za neke utakmice treba drugaciji tip centra od ovih koje imamo, a u krajnju ruku ovo je posao kao i svaki drugi svakog od nas bi gazda sutnuo na poslu ako moze da nadje nekog boljeg.

 

Kao što sam napisao gore. Treba nači dosta boljeg od maika. U tom je fora. "Samo" boljeg če opet izdominirati Luka i Kuz sa minutažom i onda opet kritke, pa zašto ne igra, pa kad zaigra i raspadne se, kako nismo našli boljeg od njega...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NikadProtivKaline said:

problem je ako raspolazes novcem za recimo 4-5 godina starog VW-a

i umesto toga ti resis da uzmes 15 god starog punta kome ulje curi na sve strane

kosta 5 puta manje i ti kontas ustedeo si

ali nisi jbg

 

Kapiram. Ali mislim da se u ovom slučaju ne radi o uštedi. Nego o tome šta želimo da postignemo sa tim novim igračem. POnavljam se kao stara kaseta, jer sam napisao vče gore dva puta, ali ja mislim da cilj nije da se dovede "bolji Maik Zirbes". Jer kao što sam spomenuo, to nebi donelo neki veliki boljitak, a ušli bi u novi krug kritika i nezadovoljstva.

Iz vidika kluba, ovo drugo ih verovatno ni ne zanima, ali ovo prvo je bitno. Gleda se da kad se več dovodi igrač, da to nije neko bezvezno krpljenje, nego pravo pojačanje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

Marković je bust, kako sad stvari stoje. Jbg, greška u proceni i slabo potrošeni resursi. Dešava se svim klubovima. Na forumu je lako biti general po bitki i govoriti kako smo mi znali da to neče proči. 

 

Jbg, za Markovića stvarno jesu svi znali da neće proći. Ako ništa, to je igrač koga svi u i oko kluba jako dobro poznaju, koji je u ozbiljnim godinama sa karijerom koja ima tendenciju pada već godinama, i jedino čime je mogao bilo koga da iznenadi je nečim negativnim (teško da u 35oj može da otkrije neki novi kvalitet.)

 

A koliko je dobar transfer zavisi koliko košta. Ako je istina ovo što neki pominju da ima sličnu platu kao Nejt, po meni je to ogroman propust. 

Ako igra za duplo manje od toga, onda i nije. 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Cirbes dozivljava klasicnu srpsku nocnu moru neizvesnosti - nema posao za stalno vec ga produzavaju mesec za mesec 😄 

 

I tako dve godine :classic_biggrin:

 

1 hour ago, Instinkt said:

Komšije vi izgleda štedite za našeg pleja 😁

 

 

Dobra, dobra 😄

 

1 hour ago, Wingwalker said:

Ne plaši mene Cirbonja...on je tu za siću i samo do kraja sezone.

 

Misliš? :whistling:

 

😄

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Kapiram. Ali mislim da se u ovom slučaju ne radi o uštedi. Nego o tome šta želimo da postignemo sa tim novim igračem. POnavljam se kao stara kaseta, jer sam napisao vče gore dva puta, ali ja mislim da cilj nije da se dovede "bolji Maik Zirbes". Jer kao što sam spomenuo, to nebi donelo neki veliki boljitak, a ušli bi u novi krug kritika i nezadovoljstva.

Iz vidika kluba, ovo drugo ih verovatno ni ne zanima, ali ovo prvo je bitno. Gleda se da kad se več dovodi igrač, da to nije neko bezvezno krpljenje, nego pravo pojačanje.

Krajem januara ... :smiley13:

Link to comment
Share on other sites

Problem je u tome sto kritika dovodjenja Markovica kada nam treba bek skorer i njegove krs partije nisu nikakva naknadna pamet, svi su pisali da je to bas wtf i kad je dosao. Jos veci wtf je sto je planiran letos umesto Nate-a, a mozemo svi da zamislimo na sta bi to licilo. Tuzno je sto smo mogli da sacekamo Jovica na jednoipogodisnji ugovor, ili da biramo bilo kog beka koji nam dize plafon barem za pobedu ili dve, koje ce nam po svoj prilici i faliti.

Nisu bas ni ljudi blesavi niti se bune bezveze.

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Nama i nije trebao centar da smo bili kompletni od starta, dobro je da na svakoj utakmici neko drugi povuce i da amortizujemo raubovanje i pad forme kod Nejta i Nikole, doduse Pefi i Zirbi su konstanta, daj boze da barem pefi nesto odigra do kraja sezone, ono sto je pozitivno je da se barem stesao ili se meni tako cini, kad je dosao bilo je upadljivo nekih 3/4 kg viska

Greota je da Maiku pamtimo po ovome, neko je bese napisao da White moze u nekoj varijanti da prikrpi malo na pet, on mozda i ne ali za Davidovca sam siguran, retko koja cetvorka odigra na snagu preko njega mada ne izgleda tako snazan

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Nate said:

Mnogo mi kukamo na besparicu a dozvoljavamo sebi markovice i hollinse!

Zvezdasi bili i ostali nepobedivi.Igra nam 10 igraca 10 puta iznad ocekivanja,2 malo ispod i odmah kao mi nesto sebi dozvoljavamo.

 

Spominjete ovde Simonovica covek 17ti igrac i ako sa nekim mozemo da prodjemo jeftino to je on.

Sve u svemu smo najmanji budzet EL ili pretloslednji,u ABA iako smo sampioni daleko smo od najbogatijih,tim je od stapa i kanapa i pokazuje vise nego sto se ocekivalo.

Daleko je od toga da mi sebi nesto dozvoljavamo...bas daleko...cekamo otkaze drugih klubova da pokupimo nesto u januaru...

 

No ajde i da mozemo nekog da dovedemo za Simonovu platu ajde i da jeste Holins promasaj ko sto neki misle nek mi neko kaze jel ima jos koji klub na ovom nivou a da  nema  promasaje slicne prirode?Bilo za igrace bilo za trenera.

Eno CSKA sastavio ekipicu puca sve,pod kosem Sengelija,Milutinov itd i kako su to "nagradili" i dovrsili?Sa Ife faking Lundbergom na pleju,znaci i kad se ima ruskih miliona opet si negde kratak(za njihove standarde i slucaj pricam naravno).

 

Da neko ne shvati pogresno upis,naravno da se za 6+meseci mora naci bolji od Cirbesa ili od Petruseva koji moze da igra samo u ABA ali sigurno nismo imali neke epohalne promasaje u sastavljanju ekipe.Ovo je mnogo vise ono cuveno cedjenje suve dredovine.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...