Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ako ostaje i dogodine, a uzevši u obzir da prava na njega ima Fila, sasvim je logično uzeti ga pa makar za ABA

 

 Proslediti ga u fmp do kraja ove sezone [emoji846] Šalim se malo ali zaista ne vidim nikakvu logiku njegovog dolaska kod nas , bez mogućnosti da igra EL .Teoretski , kkcz ima duplo gostovanje  u El ...šta radi Petrušev ???

 

 

Edited by Setite se 2011
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Setite se 2011 said:

 

 Proslediti ga u fmp do kraja ove sezone 🙂 Šalim se malo ali zaista ne vidim nikakvu logiku njegovog dolaska kod nas bez mogućnosti da igTa EL .Teoretski , kkcz ima duplo gostovanje  u El ...šta radi Petrušev ???

 

Igra cs go sa Borišom.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perdida said:

Kakva Lokomotiva, ljudi imaju Vilijamsa i Motlija na 5

Motli povredjen. Mesec dana pauza.

14 minutes ago, Perdida said:

 

 

14 minutes ago, Perdida said:

 

 

14 minutes ago, Perdida said:

 

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

Мотли се повредио прије 2 седмице, и тада је писало да је пауза до краја јануара а не мјесец дана. 

 

У сваком случају враћа се он на паркет врло брзо, и шта онда? Петрарка ће да опет глуми трећег центра..

 

Или нама стиже А. Вилијамс...

Link to comment
Share on other sites

Inace glasine o prelasku u Lokomotivu su se po nekim forumima pojavile  jos pre par dana, cak i neka prica o "trejdu" Efesa i Lokomotive, Petrusev u Lokomotivu, a Motley u Efes (mada ne vidim zasto bi Lokomotiva pristala na to).

Sto se tice povrede Motley-a bila je informacija da ce odsustvovati do kraja Januara kako napisa Гио94 iznad.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Perdida said:

Motli se vraća sad na sledećoj tekmi.

Nista onda, morace kod nas :). Jebiga. 

47 minutes ago, Setite se 2011 said:

 

 Proslediti ga u fmp do kraja ove sezone 🙂 Šalim se malo ali zaista ne vidim nikakvu logiku njegovog dolaska kod nas bez , mogućnosti da igra EL .Teoretski , kkcz ima duplo gostovanje  u El ...šta radi Petrušev ???

isto sto i Simonovic, Lazarevic/Deda, Zirbes .Nista.

Edited by Šarac
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Bas vala jbg..ali u odnosu na tvoj komentar.

Obicno pises bez ustrucavanja po celom forumu,a ovde si povukao rucnu. Sto lepo nisi napisao istinu - vise nego Markovic?

Zato sto Jovic - Pefi uopste nije diskusija. Ovde se cesto ljudi zale sto umesto Pefija nije doveden neki bek skorer (sa pravom se zale jer Pefi ocigledno nije dobar izbor), a ja samo kazem da mi je najzalije sto se Jovic nije malo ranije oporavio i da bi nam bolje legao nego bilo kakav stranac sa poenima u rukama. To pisem na osnovu toga jer smo imali ovde informacije da je Jovic zelja Radonjica, ali da mu je ovaj rekao da potpise nekoga ako ima. Dakle da je Jovke mogao npr mesec dana ranije na teren ja sam razumeo da bi ga Radonja verovatno sacekao. U ovoj mojoj hipotetickoj situaciji Pefi nije uopste u racunici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Petrusev, niti bi taj razmazenko dosao kod nas da igra samo domaca takmicenja, niti je to igrac po Radonjinom ukusu.

 

Valjda je jasno da se niko nece dovoditi, kad smo mi to cekali poslednji momenat za pojacanje? Ocekujem da sutra uvece objave produzetak Cirbesa do kraja sezone i to nam je sto nam je...

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, srlepajce said:

Screenshot-20220129-200703-Instagram.jpg 😆

To je sve sto cu reci.

2 minutes ago, Leonard said:

Kada istice rok za registraciju igraca u ABA ligi?

Posle isteka  roka nada za novim igracem definitivno umire!

Trijesprvog jaguara

6 minutes ago, fradler said:

Ma kakav Petrusev, niti bi taj razmazenko dosao kod nas da igra samo domaca takmicenja, niti je to igrac po Radonjinom ukusu.

 

Valjda je jasno da se niko nece dovoditi, kad smo mi to cekali poslednji momenat za pojacanje? Ocekujem da sutra uvece objave produzetak Cirbesa do kraja sezone i to nam je sto nam je...

Kad su dosli Causic, Marin i Boace

41 minutes ago, srlepajce said:

Screenshot-20220129-200703-Instagram.jpg 😆

Ne ludujmo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fradler said:

Ma kakav Petrusev, niti bi taj razmazenko dosao kod nas da igra samo domaca takmicenja, niti je to igrac po Radonjinom ukusu.

 

Valjda je jasno da se niko nece dovoditi, kad smo mi to cekali poslednji momenat za pojacanje? Ocekujem da sutra uvece objave produzetak Cirbesa do kraja sezone i to nam je sto nam je...

Kinzi,Omic,Kc Rivers 

A unutar ABA Enis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...