Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Džoni je zlo kada sebi udribla prolaz kroz spoljnu liniju do visine posta i tu krene da je mulja izmedju tri igrača. Tu je opušten kao na pikniku...a kolje. U stanju je da napravi ozbiljnu pometnju u odbrani za par minuta jer preuzima inicijativu u serijama kao i večeras. Jeftino iznudjenim faulovima je rasteretio ekipu i dao nam prostora da se saberemo. I ono najjače kod njega je taj poriv za nadigravanjem. Da ima još 7-8kg krtine koliko da ode do kraja u situacijama kada već ostvari prednost, bio bi ultimativni panišer sporo postavljenih odbrana. Sve stigne da kazni kada je u svom '' a-ha, ovo znam'' modu.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pre svega svaka cast momcima na pobedi, evo mojih par utisaka:

 

-Ivanovic! Srce mi je bilo puno kad je krenuo danas da plese po terenu, trebala mu je jedna ovakva partija da nabije samopouzdanje sebi.

-Hollins, odma se vidi da kad neko drugi krene da pogadja, kao sto su Dzoni i Kalina veceras, da on mnogo opustenije igra i bolje, steta sto nije pogodio neku trojku, sve ostalo na mestu, gine za svaku loptu.

-Dobric, trudi se, ima zelju, ali mnogo forsira, ocekujem da krene opustenije i on u buducnosti kao Hollins.

-Walters, bas skolski, video da ga nece danas (mora i on nekad da ima los dan) ali ono sto mi se svidelo ne forsira kad ga ne ide..

-Kalina, svaka cast.

-SIMON, covek igra sa najvise energije u 36-oj godini, juri u odbrani isprati svaku loptu, nadam se da ce na kraju sledece sezone kad zavrsi karijeru biti mesta u strucnom stabu za njega, zasuzio je!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kankkunen said:

"Igrali smo prošle godine bez publike. Ovo je suština košarke, da se igra u ovakvoj atmosferi"

"Oni su 12 vojnika kada igraju utakmicu. Igraju jako, jako tvrdo. Kada ih pogledate, oni nemaju neku superzvezdu, ali igraju zajedno kao ekipa", završio je Parker. 

 

Samo da prenesem i na ovu stranu.

  • Like 15
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Konferenciju je bilo krajnje neprijatno gledati, sto zbog Rajkovih pitanja, sto zbog Vujcinovih prevoda, ali Parker iznenadjujuce korektan nakon onog blamiranja posle utakmice. 

 

Valjalo bi javiti Radonji da se celindzi na prenose u naredne meceve, ubedjen sam da sad negde zadovoljno misli kako ih je mudro sacuvao i moze iskoristiti 9 komada na sledecoj tekmi.

  • Like 5
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

Kalina odigrao odličnu utakmicu, ali Džoni prelomio. Uneo je u igru tačno ono što nam je treblo. Bezobrazluk.

 

Nate je bio previše neodlučan i nije hteo da poteže kada brane ispod bloka, ili da se digne sa poludistance kada napravi prednost iz pika a oni skupe unutra. Nikola sa tim nije imao problema, i naravno, napad prodisao.

Kapiram da nemožemo da se ispucavamo ko ludi, jer je ta kontrola tempa ključna da se utakmica igra po našim notama, a pomaže nam i u odbrani. Ali opet treba u napadu pronači balans, jer dosta puta sami sebe gušimo.

 

4-5. Polako se odmičemo od 17-tog mesta. Kad pridodamo Stefa i White-a bičemo mnogo nezgodni. A do tada, u meso svaku utakmicu, pa šta bude. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, fradler said:

Konferenciju je bilo krajnje neprijatno gledati, sto zbog Rajkovih pitanja, sto zbog Vujcinovih prevoda, ali Parker iznenadjujuce korektan nakon onog blamiranja posle utakmice. 

 

Valjalo bi javiti Radonji da se celindzi na prenose u naredne meceve, ubedjen sam da sad negde zadovoljno misli kako ih je mudro sacuvao i moze iskoristiti 9 komada na sledecoj tekmi.

Sta je radio Parker posle utakmice?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Laki21 said:

Samo da prenesem i na ovu stranu.

 

I dalje stoji da ne mozemo nikako da dobijemo Partizan jer oni znaju kako se probacuje lopta kroz mrezicu, a mi ne?

 

Inace, ne slazem se sa izjavom, Kalinic, Wolters, pa i White kad se bude vratio su evroligaska klasa. Ostatak tima cine radnici i ratnici.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sta je rajko pitao?

Imao je neka nesuptilna pitanja tipa sta mislite o Zvezdinoj odbrani koja vas je razbila pa ste postigli samo toliko poena do pred kraj, ne znam tacnu formulaciju jer ga pola nisam razumeo. Tako nesto i nekoliko puta za redom podmece Parkeru da nas hvali, a Parker nas je vec nahvalio, smarao ga je i o atmosferi itd. Bilo je neprijatno nametljivio kad smo vec dobili, sreca da je bio tu Vujcin da ublazi sa njegovim engleskim.

Edited by Cavani
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Imao je neka nesuptilna pitanja tipa sta mislite o Zvezdinoj odbrani koja vas je razbila pa ste postigli samo toliko poena do pred kraj, ne znam tacnu formulaciju jer ga pola nisam razumeo. Tako nesto i nekoliko puta za redom podmece Parkeru da nas hvali, a Parker nas je vec nahvalio. Bilo je neprijatno nametljivio kad smo vec dobili, sreca da je bio tu Vujcin da ublazi sa njegovim engleskim.

Mogao je samo da pogorsa. :P

Link to comment
Share on other sites

U derbiju očekujem relativno bitnu ulogu Lazarevića. Štaviše, logično mi je da dobije više minuta od Davidovca i da zadrži timski tempo davljenja Pantera sve vreme dok je na parketu.
Cirbes nema potrebe da bude u rotaciji jer je koristan jedino u duelu protiv Koprivice koji verujem neće dobiti više od par minuta, ako i toliko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...