Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

10 minutes ago, Alex_Serbia said:

"Poseban kuriozitet je činjenica da je odnos grešaka u poslednjoj četvrtini bio 4 na štetu Partizana NIS i 0 na štetu Crvene zvezde MTS. Od četiri greške, čak tri su se dogodile u poslednjem minutu utakmice. U pitanju su nedosuđeni faulovi Voltersa nad Ledejom i Mitrovića nad Lesorom, 57 odnosno 56 sekundi pre kraja, kao i dosuđen prestup Lesora posle izvođenja slobodnog bacanja na 10 sekundi pre kraja".

 

Pa vi nastavite da kukate u paralelnom svetu u kome vas svako potkrada. Da je obrnuto, bilo bi do sada 10 na rihterovoj.

:heart:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alex_Serbia said:

Pa vi nastavite da kukate u paralelnom svetu u kome vas svako potkrada.

Ovde se kuka o tome sto nas je potkradao Boltauzer u drugom derbiju a ponovo je delegiran protiv nas i sto nije ujednacen kriterijum prema Radonjicu i Obradovicu kao i prema klupama, jedine te dve teme vidim u prethodnih nekoliko stranica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alex_Serbia said:

"Poseban kuriozitet je činjenica da je odnos grešaka u poslednjoj četvrtini bio 4 na štetu Partizana NIS i 0 na štetu Crvene zvezde MTS. Od četiri greške, čak tri su se dogodile u poslednjem minutu utakmice. U pitanju su nedosuđeni faulovi Voltersa nad Ledejom i Mitrovića nad Lesorom, 57 odnosno 56 sekundi pre kraja, kao i dosuđen prestup Lesora posle izvođenja slobodnog bacanja na 10 sekundi pre kraja".

 

Pa vi nastavite da kukate u paralelnom svetu u kome vas svako potkrada. Da je obrnuto, bilo bi do sada 10 na rihterovoj.

Lesor od sad svako drugo bacanje nek odigrava dupli pas sa prednjim delom obruca, 3+ svaki put lagano.

Evo Tavarez ce isto od danas.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Alex_Serbia said:

"Poseban kuriozitet je činjenica da je odnos grešaka u poslednjoj četvrtini bio 4 na štetu Partizana NIS i 0 na štetu Crvene zvezde MTS. Od četiri greške, čak tri su se dogodile u poslednjem minutu utakmice. U pitanju su nedosuđeni faulovi Voltersa nad Ledejom i Mitrovića nad Lesorom, 57 odnosno 56 sekundi pre kraja, kao i dosuđen prestup Lesora posle izvođenja slobodnog bacanja na 10 sekundi pre kraja".

 

Pa vi nastavite da kukate u paralelnom svetu u kome vas svako potkrada. Da je obrnuto, bilo bi do sada 10 na rihterovoj.

Ili 5 gresaka ili ništa

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, drakon1 said:

Prvo faul Leday za nepropisno gradenje. Na snimku se vidi da gleda da Wolters dolece, Leday onda usitnjava korak u nejgovu putanju. Licna u napadu kao kuca. Posle na Lessortu faul, ali em je Moore promasio, em je pre toga bio faul u napadu kojeg nisu svirali. Sudije se pogubile to potpuno, ali ispalo bez posledica.

 

I ja sam tu situaciju video slično, mada dosta Grobara tu situaciju na twitteru prikazuje kao monstruozan nasrtaj podivljalog Woltersa na jadnog LeDaya.

 

Da je Wolters mogao da uspori/izbegne kontakt, možda i jeste. Po mom mišljenju, iskoristio je taj blok LeDaya kako bi možda izvukao faul u napadu, ili barem napravio faul pre Moorovog šuta.

 

Ali da, LeDay prvo pogleda preko ramena, vidi da ide Wolters. Posle nit ide na ofanzivni skok, nit se ustavlja na trojki, što bi bile dve jedine košarkaški logične opcije. Nego prvi neki lateralni korak u levo taman da se ubaci pred Woltersa.

 

Ono nad Lessortom bi ja rekao da je bio faul, mada ništa strašno. On je bio malo van balansa posle borbe za poziciju sa Brankom, i onda kad Luka natrčao, pao je odma posle blagog kontakta. Ali ok, faul nema šta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Opet se pravis pametan. Prvo, gledam Finska, Finska1, Svedska, Svedska1, Norveska, VTB, Nemacka, UK, Italija1,2, Spanija1,2, cak nekad i trojku, FRA1,2, Island, Grcka, ABA,Danska, Bugarska, Rumunija, Balkanska liga, Alpa Adria,Ceska, Madjarska, Slovacka, evropski kupovi itd...za sve to mozes da gleds i multi prenos ako ims vise ekrana, televizora itd...

 

Mogu lagano cetiri tekme da gledam u isto  vreme bez otvaranja tabova. Da ne pisem sto sto citam sazetke i misljenja strucnih ljudi,novinara itd..zaustavicu se ovde da ne pozelenis.

 

Sad, meni je veci problem sto se ti bavis svakim mojim postom i opcinjen si Devilom.

Kad živiš? 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alex_Serbia said:

"Poseban kuriozitet je činjenica da je odnos grešaka u poslednjoj četvrtini bio 4 na štetu Partizana NIS i 0 na štetu Crvene zvezde MTS. Od četiri greške, čak tri su se dogodile u poslednjem minutu utakmice. U pitanju su nedosuđeni faulovi Voltersa nad Ledejom i Mitrovića nad Lesorom, 57 odnosno 56 sekundi pre kraja, kao i dosuđen prestup Lesora posle izvođenja slobodnog bacanja na 10 sekundi pre kraja".

 

Pa vi nastavite da kukate u paralelnom svetu u kome vas svako potkrada. Da je obrnuto, bilo bi do sada 10 na rihterovoj.

Jesi ti pogledao ove situacije ili verujes na rec Tegeltiji? 

 

Ja sam pogledao i evo sta sam primetio:  

- Pre situacije gde su Volters i Mitrovic navodno faulirali Ledeja i Lesora Zvezda je imala napad gde je sumnjiva odbrana Mura nad Voltersom, odnosno "mirisi" na faul na sutu za 3 poena

- Nakon toga ide ta situacija gde Volters faulira Ledeja sto ne moze da bude faul jer se Ledej kretao i cak je mozda i imao nameru da namerno blokira Voltersovu putanju ka igracu ka kojem je ovaj trcao

- Mitrovic jeste faulirao Lesora, ali da li je Lesor pre toga faulirao Lazica tako sto ga je povukao sa ledja? 

- O Lesorovom prestupu se vec dva dana raspravlja i ni dalje se nije doslo do nekog zakljucka. Niko zivi u hali se nije bunio kod ove odluke, osim Lesora, cak je i njegov trener posle utakmice rekao kako se takve stvari ne rade

 

Naravno ovo je samo moje vidjenje situacije koje ne mora uopste da bude tacno, ali bih voleo da cujem sta ti mislis o ovome. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Сличне/исте грешке (пропусти) на обе стране сем техничких за клупе/тренере.

 

Сутра кад би тако судили било би одлично, али не верујем.

Link to comment
Share on other sites

U prvoj utakmici Dobric i Davidovac su imali perfektan sut, u drugoj ih nije bilo.

U prvom mecu Kalina bio je najslabiji ove sezone poenterski, ali u drugoj mvp partija.

U drugom mecu Markovic i Vajt nisu korisceni.

Lazarevic doprinosio u obe pobede.

Volters moze bolje.

Ivanovic mvp prve utakmice, u drugoj takodje dobar.

Holins da poradi na koncentraciji inace obe utakmice dobre.

Lazic vrlo los, ostavio nas je na vetrometini, to kapiten ne sme da radi.

Ima siguran sam jos skrivenog oruzja u Zvezdinom arsenalu.

Nasu prednost vidim u iskustvu, odbrani, domacoj bazi, timskoj igri, vecem iq i treneru koji poznaje svoje igrace, odnosno igraci koji znaju sta trener zahteva od njih.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Avodžobi said:

 

Ovde fali nesportski Ledeja na Ivanovicu i jos 2 situacije.

 

Fali i kad Lesor pokazuje da mozemo da ga uhvatimo za onu stvar i to 3 puta a ni tehnicku za to. To se vidi na pocetku ovog snimka:

 

https://www.instagram.com/tv/CeMMkxOl15c/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

 

 

Aj i faulovi to je nekad tesko proceniti i nisu najbolji snimci nema usprenog osim Lazica nad Panterom al ovde ima 4 razlicitih koraka, samo odgledati snimak na 0.25 pa nek kazu objektivni dal nisu bili koraci.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pavijan2 said:

Nigde ekspertize, samo saopštenje i tumačenje KK partizan.

Zašto eksperti ne izađu sa imenom i prezimenom i objave "ekspertizu" u celosti.

Izašla je i KKCZ sa saopštenjem, ali ni tu ne saznajemo mnogo novih detalja. Nisu ni oni objavili integralni dokument. 

 

Milan Maričić je radio ekspertizu. 

https://kkcrvenazvezda.rs/2022/05/31/cestitke-na-izvanrednoj-ekspertizi-ali-koje-utakmice/

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Opet se pravis pametan. Prvo, gledam Finska, Finska1, Svedska, Svedska1, Norveska, VTB, Nemacka, UK, Italija1,2, Spanija1,2, cak nekad i trojku, FRA1,2, Island, Grcka, ABA,Danska, Bugarska, Rumunija, Balkanska liga, Alpa Adria,Ceska, Madjarska, Slovacka, evropski kupovi itd...za sve to mozes da gleds i multi prenos ako ims vise ekrana, televizora itd...

 

Mogu lagano cetiri tekme da gledam u isto  vreme bez otvaranja tabova. Da ne pisem sto sto citam sazetke i misljenja strucnih ljudi,novinara itd..zaustavicu se ovde da ne pozelenis.

 

Ma gledaj sine i 100 utakmica dnevno ako hoce.

 

Ali to nije gledanje. 

 

 

2 hours ago, Devil In My Pants said:

 

Sad, meni je veci problem sto se ti bavis svakim mojim postom i opcinjen si Devilom.

Boze sacuvaj 😄 (pun intended)

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, pavijan2 said:

Nigde ekspertize, samo saopštenje i tumačenje KK partizan.

Zašto eksperti ne izađu sa imenom i prezimenom i objave "ekspertizu" u celosti.

 

6 minutes ago, Kenozoik said:

Izašla je i KKCZ sa saopštenjem, ali ni tu ne saznajemo mnogo novih detalja. Nisu ni oni objavili integralni dokument. 

 

Milan Maričić je radio ekspertizu. 

https://kkcrvenazvezda.rs/2022/05/31/cestitke-na-izvanrednoj-ekspertizi-ali-koje-utakmice/

 

 

1 minute ago, mfmilan said:

 

McLmode on :

 

8 minutes ago, Tri Korne Penal said:

 

Mare ( Maricic) i objektivnost  :classic_laugh:

 

doticni je za vreme svoje sudijske karijere zaslužio da par godina guli krompir u Padinjaku . Extra sto mu ni objektivnost nije jaca strana + se odlicno secam deljenja (ne pravde) u derbijima ... voli KKP ( posebno Duleta  😄 ) vise od svoje porodice :classic_biggrin: ( Ali bez zajebancije)

 

McLe mode off

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, drakon1 said:

Edit: Na ovo sam mislio...

 

https://imgur.com/PnBd9Kw

 

Tehnicka kao kuca.

 

Za to inače mogu da se složim, tolerišu mu mnogo više nego ostalima. Ali jebiga to je reputacija. Ko je sinoć gledao CSKA-Zenit mogao je da vidi sijaset smešnih faulova suđenih na Švedu. Moramo da se pomirimo s tim iako zaista jeste čudno da mislim da nema tehničku cele sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...