Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 hours ago, NikadProtivKaline said:

jel to zvanican stav kluba?

Moj licni! 

Moji stavovi od prvog dana registracije ovde su moji licni.

Moje pisanje na twiteru su sa punim imenom uvek licni. 

Ako podelim neku info iz kluba a vama se to ne svidja, zasto iko smatra da se i ja slazem sa tim . Da li moze ovde da se razgranici info od misljenja. 

Smatram da smo mogli do top 8 da dobacimo sve i da su Rusi ostali da nije bilo onoliko propustenih sansi pre nove godine.

Ali, posle PAO i povreda Lazica i Hollinsa videlo se da nemamo sanse ni znanja za top 8 uz rezultate Monaka i Makabija.

Moje licno misljenje da je DR kriv za nekoliko poraza. Da je on svojim odlukama na parketu i van parketa nas odvojio od tog zeljenog top 8 . Ocekujem da ce ostati i sledece sezone jer,

sada nastupa njegovo vreme i ono gde je najbolji, priprema ekipe za osvajanje trofeja i doziranje treninga. Uzmemo li ABU ostaje, ne uzmemo li trofej,vraca se na prepodnevno blejanje po Vracaru i cekanje na neki otkaz negde u nekom klubu da se desi,ili ga Misko posalje u Tuti Fruti umesto Alimpija.

U pravu je da nismo na 29 utakmica bili kompletni, da smo u 4 kada smo bili kompletni dobile sve 4.

Sve ostale je krpio, ali i on je doprineo tome birajuci ove igrace, ISKLJUCIVO ON ZAJEDNO SA STRUCNIM STABOM

Ako zelimo iskorak u El mora vise para (7.2MIL) i trener sa pozitivnim % odnosom pobeda i poraza u El jer nikada nigde tim sa % negativnim skorom nije usao u playoff.

 

Prica o njegovom angazovanju u nekom visegodisnjem  projektu u EL pa u to ne veruje ni Misko ali ajde svako moze da pise ovde sta hoce.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, berti said:

Malo, malo, pa nama fali malo. Nece biti da nam je uvek za to malo samo falilo malo para.

Nismo mi licenca klub pa da nam je dovoljno ta su tu muvamo i toliko. Taj iskorak u smislu kurentnosti u el smo morali da napravimo.

 

Zafalilo je samo malo mozga i da se ne potpisuju leševi kao pojačanja.

PS

 

Ono što u stvari najviše boli je notorna ČINJENICA da smo mi na ovom jebenom forumu još pre nove godine veoma realno i precizno locirali nedostatke tima i šta je potrebno za nadogradnju, što znači da nikav jebeni velemajstorski skauting nije trebao, naše slabosti su bole oči laicima (a i dalje bodu) i to je video svako ko ima oči i ko hoće da gleda, sem Radonjića, stručnog štaba i Čovića.

 

Doslovno su umesto dvojice pokojnika trebala da se dovedu dva upotrebljiva pojačanja i bili bi u TOP8, a u ABA i KLS bi bili favoriti.

 

No moralo se Pefijevom lešu uliti još malo keša u džepove i omogućiti Cirbiju da se zadrži u voljenom gradu i obogati kolekciju.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Radonja bi bilo do jaja da mu je Mrkela sportski direktor nekim slucajem. Imali bi tim od 18 povratnika, sledece godine bi kaparisali Jovica, Rita i Simanu 1/1.

 

Samo malkice da prosiri vidike, samo malo da rizikuje dobri nas Radonja, mislim da bi odmah video koliko bi mu bilo bolje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Razocarani smo, cak i pomalo kivni... Ali, kad se pogleda kolike pare bacaju Terza i hohstapleri... Koliko kintu su ovih dana zavrljacili za onog Žabara... Ekvivalent tome je da smo u basketu dali trista soma za nekog ko je za celu sezonu dva puta uspeo da pogodi tablu i jednom obruc. Pa samo pare od te prevare da su usle... Nasao bi se tada neko ko bi odgovarao i Radonji. F4 bi bio tu negde iza ćoška.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Zafalilo je samo malo mozga i da se ne potpisuju leševi kao pojačanja.

PS

 

Ono što u stvari najviše boli je notorna ČINJENICA da smo mi na ovom jebenom forumu još pre nove godine veoma realno i precizno locirali nedostatke tima i šta je potrebno za nadogradnju, što znači da nikav jebeni velemajstorski skauting nije trebao, naše slabosti su bole oči laicima (a i dalje bodu) i to je video svako ko ima oči i ko hoće da gleda, sem Radonjića, stručnog štaba i Čovića.

 

Doslovno su umesto dvojice pokojnika trebala da se dovedu dva upotrebljiva pojačanja i bili bi u TOP8, a u ABA i KLS bi bili favoriti.

 

No moralo se Pefijevom lešu uliti još malo keša u džepove i omogućiti Cirbiju da se zadrži u voljenom gradu i obogati kolekciju.

Apsolutno, neki smo vec pocetkom decembra pisali o svemu.

Naravno da nisam verovao u prolaz ni nakon izbacivanja Rusa.

Pa ni nakon 4 pobede za redom u pioniru.

Cak sam tad ovde napisao da cemo sledece 4 izgubiti.

Nasa sezona se sublimira u poslednja 2 meca, totalni rolekoster. Oba meca sa mnogo amplituda i bez konstantnosti.

Cini mi se da smo i fizicki najlosiji od kad je Radonja trener.

Uz to je imao jedno 5, 6 uzasno vodjenjih meceva, narocito zavrsnice.

A tresnjica na torti su mu ohladjeni les pefija i cirbic koji ni sam ne zna vise da li je kosarkas.

Sam birao sam se ubio.

Toliko veruje u centre svoje da mu davidovac postaje primarna opcija, sve je jasno.

Naravno da smo mogli u top 8, cak i bez izbacivanja Rusa. Al falilo je bar jos jedan igrac (citaj centar) i malo manje pijano vodjenje utakmica.

Verujem da ce PO aba biti jako interesantan...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

a sa kojim to ostalim trenerima sa poredi?

nelimpije je imao 11 pobeda, radonja evo 12…ne vidim tu neku veliku razliku

celava prevara oterana u sred sezone

tomic igrao EC

sa cime to tacno poredimo kada kazemo da je radonja rezultatski mnogo bolji od svih?

Zaboravljas da su brisani rezultati ruskih klubova ove sezone. Radonja bi imao sad 13-4. 

Nealimpije je zavrsio sezonu u decembru 

Celava prevara je oterana u sred sezone kad je ceo forum i ceo kosarkaski svet cekao da ga Covic istera jer svi znamo na sta je licila ta igra, nemoj sad da se pravimo ludi, kao svi smo bili za to da ostane a ustvari smo se utrkivali ko ce pogrdnije da ga nazove 

Tomic je poceo sezonu u evroligi i zavrsio sa ,,Igrajte sta ocete''.  

 

Sa tim ga poredimo 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da, rezultatski slicno, malo bolje. Ali kod Obradovica, Tomica i Alimpijevica se kroz meceve u EL videlo da ne licimo na tim, da ne znamo sta hocemo i ta izdanja nisu ulivala sigurnost pred plej of Aba lige. Ove sezone je drugacije, mislim da ne postoji navijac koji ne veruje u to da uzimamo Aba ligu iako nas ceka najtezi plej of u poslednjih nekoliko godina. A to je jer se vidi neki sistem, zna se sta igramo, hemija u ekipi je dobra, igraci veruju treneru i obrnuto. To je ono sto nam Radonjic donosi uprkos ovim rezultatima u EL. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

    Dejan Radonjić je sinoć  , rekao  uglavnom sve što treba da se kaže , oko još jedne sezone kkcz u Evroligi . Onaj deo koji nije i neće pomenuti a odnosi se na doselekciju i prilično vidljive trenerske greške u nekim utakmicama , i ne mora , ako je nešto naučio 

   

 Inače ne verujem da je neki veći rezultat u kompletnoj Evroligi (sa Rusima) moguć bez višegodišnje  A licence .

 

  Sinoć sam osetio posebno olakšanje što je završene EL sezona i zbog toga što ne moram da idem na utakmicu sa strahom , šta li će Delije da prirede od bogatog "političkog performansa" a da to ne naškodi Zvezdi. Kakva su dešavanja u Srbiji a vezano za rat u Ukrajini , verujem da bi bilo sve "komplikovanije " na tribini

 

   Srećom , sada ide takmičenje koje oni ne posećuju , bar ne organizovano ...

 

  Kad bi bar bili kao "braća " iz Pireja ...bez politike na tribinama , bili bi ono što zaista jesu , najbolji navijači na svetu .Jbg ....

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

277984239_5522290981132887_2620505198161445307_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Zaboravljas da su brisani rezultati ruskih klubova ove sezone. Radonja bi imao sad 13-4. 

Nealimpije je zavrsio sezonu u decembru 

Celava prevara je oterana u sred sezone kad je ceo forum i ceo kosarkaski svet cekao da ga Covic istera jer svi znamo na sta je licila ta igra, nemoj sad da se pravimo ludi, kao svi smo bili za to da ostane a ustvari smo se utrkivali ko ce pogrdnije da ga nazove 

Tomic je poceo sezonu u evroligi i zavrsio sa ,,Igrajte sta ocete''.  

 

Sa tim ga poredimo 

Nelimpije je 5. januara imao skor 7-9.

Radonjić 5. januara skor 7-11.

 

Nelimpije te sezone 11 pobeda, ali je liga bila sa 16 timova. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, rezultatski slicno, malo bolje. Ali kod Obradovica, Tomica i Alimpijevica se kroz meceve u EL videlo da ne licimo na tim, da ne znamo sta hocemo i ta izdanja nisu ulivala sigurnost pred plej of Aba lige. Ove sezone je drugacije, mislim da ne postoji navijac koji ne veruje u to da uzimamo Aba ligu iako nas ceka najtezi plej of u poslednjih nekoliko godina. A to je jer se vidi neki sistem, zna se sta igramo, hemija u ekipi je dobra, igraci veruju treneru i obrnuto. To je ono sto nam Radonjic donosi uprkos ovim rezultatima u EL. 
Da se urami ovo...

Za sve koji su zaboravili na šta je ličila KKCZ sa tom trojicom nek izguglaju malo...šta im teško?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nelimpije je 5. januara imao skor 7-9.

Radonjić 5. januara skor 7-11.

 

Nelimpije te sezone 11 pobeda, ali je liga bila sa 16 timova. 

 

Nama je svako gostovanje kod Alimpija, a posle i kod Tomica bio odlazak na ekskurziju. 

 

Meni licno ne moze tih 9 poraza od 15-20-25 razlike gde se tekma zavrsi u 1/4, da bude isto kao ove sezone, gde nas ni Barselona nije nadigrala, a kamoli da nas je neko ponizavao. Bilo je teskih poraza, ali subjektivno za mene je najgori osecaj tih non Radonjinih sezona bio kad upalim EL, gostujemo nekoj Baskoniji, a prva cetvrtina 25-10.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Martin Mystere said:

Alempiju da se kao otežavajuća okolnost doda to što je za centra imao Lesora što je za mene još gore od ove naše trenutne centarske linije!

 

Alimpije je mogao i bolje da iskoristi Lesora bez obzira na njegove povelike mane.

Link to comment
Share on other sites

Dejo sastavlja ekipu koja lici na cuveni svedski Saab, nije nesto preterano lepa, al nece imati vecih kvarova i odvesce te tamo gde treba na kraju. 

Ostali su sastavljali Alfa Romeo, prelepe masine sa Jobom, Lojdom, onom cetvorkom sto je dosao bez jednog kolena zaboravih ime. Lepe masine, brze, al ce verovatno da se pokvari u pola sezone i tu cemo i ostati zaglavljeni bez mogucnosti da dodjemo gde smo planirali. 

Link to comment
Share on other sites

 
Alimpije je mogao i bolje da iskoristi Lesora bez obzira na njegove povelike mane.
Mi smo na tribinama dobijali nervne slomove gledajući ga kako konstantno ponavlja iste greške, mogu samo zamisliti kako je bilo treneru pokušavajući da mu nešto objasni i nauči ga.

Ne znam za druge i ne interesuje me ali ja sam bio presrećan kada nas je barem metak Lesor promašio kada pričamo o ovogodišnjoj centarskoj liniji.
Link to comment
Share on other sites

Znači, što se EL tiče, u odnosu na ne-Radonja sezone bolji je umjetnički dojam, aka: izgledali smo kao tim, ali rezultati su manje-više isti. Više sam očekivao od EL. Satrle su nas povrede, ali ni tu nisam pametan koliko je loša sreća u pitanju, a koliko starost igrača i fizička nepripremljenost.

Na kraju, ako osvojimo ABA, lako će se zaboraviti sve ispuštene pobjede u EL i rupe u doselekciji. Čoviću je najvažnije da bude ispred Partizana i Budućnosti, a i mnogi navijači isto razmišljaju.

Link to comment
Share on other sites

izgubili smo puno tesnih zavrsnica; bez ambicija da to okarakterisem kao nesrecu, neznanje ili nesto trece, vec kao fakat u kojem smo mogli da zavrsimo i sa cca 3-4-5 pobeda vise euroleague reg sezonu i igrali taj neki plej of. 

 

za mene je to umereno uspesan performans, pogotovo sto sam rado gledao svaku tekmu i uzivao u hrkljusu, sto inace nije moj izbor nacina igre. 

 

i da smo usli u plej of, uzeli kup i kls a izgubili u finalu ili polufinalu aba lige, sezona bi za vecinu bila neuspesna. tako da, svidelo se to nama ili ne, aba titula ce nositi najvise poena. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...