Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

13 hours ago, Урош19 said:

Гајим наде да ћемо бити одлични данас, као и увек кад се не очекује ове сезоне, а да ће Холинс бити спремам за Бајерн

Nada umire poslednja...  I ne, ovo veceras je bila druga vrsta utakmice. Ona gde se ocekuje ili barem sme da se ocekuje pobeda i kada po pravilu zakazemo. Znaci tipa PAO, Alba u Beogradu, Monaco, Asvel...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Урош19 said:

јбг, ако се повежу 3 победе идемо у 8. Алба неће добити све 4 преостале нема шансе. 

Ko da dobije tri utakmice? Luka i Dzoni? Nema od tog posla nista

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darko Pancev said:

Nismo za 8 tacka!

A jeste Makabi kojeg smo dva puta dobili, ili Bajern koji trenutno ne lici na tim? Pa i ova Alba i Monako, to su ekipe koje su rame uz rame sa nama. 

 

Ne kazem da jesmo za top 8, ali ovi sto ce potencijalno ici tamo umesto nas me uopste nisu ubedili da im je mesto tu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SunZero said:

jbg, igrač sa kraja klupe buducnosti nam je glavna opcija na petici a pritom i nije petica niti je ikada pokusavao da bude

vrlo neozbiljno za jednu ekipu koja evroligu ne smatra revijalnim takmicenjem

A zato imamo starletu za treceg centra, zdraviji i spremniji od njega ove godine je i Vladeta Jankovic u devetoj deceniji. 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore nisu nam toliko falili Lazic i Holins, niti je to izgovor jer svima fale igraci. 

Vajt i Ivanovic su glavni problem ove ekipe.

Jedan je doveden da bude protagonista a deluje kao grlica, dok drugi deluje kao grlica sa IQ u minusu. Kada smo konacno poveli sa +4 pred kraj 3/4 usrao nam se u zivot. Neverovatno je da jedan  plej moze u tako kratkom vremenu da ubaci sopstvenu ekipu u kontra ritam.

Markovic, Cirbes i Simon mislim da ni oni sami ne znaju zasto primaju platu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

A jeste Makabi kojeg smo dva puta dobili, ili Bajern koji trenutno ne lici na tim? Pa i ova Alba i Monako, to su ekipe koje su rame uz rame sa nama. 

 

Ne kazem da jesmo za top 8, ali ovi sto ce potencijalno ici tamo umesto nas me uopste nisu ubedili da im je mesto tu. 

Nece Monako i Bajern ici umesto nas u top 8 nego zato sto su bolji ,nema previse filozofije

Wajt je totano van forme a Markovica neznalicu i Cirbesa rekreativca bolje i ne pominjati,hvala upravi za pojacanja koja su obecali

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Issey said:

 

Pa što bi Radonja poneo mozak u Berlin, kad svi ostali nisu? Nejtu se slučajno zaturio negde...

 

Nije fer Nejta ubacivati u ovu priču, čovek uvek daje maksimum koliko mu fizikalije dozvoljavaju, pa i večeras je bio najbolji u ovom jadnom skupu.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, n4l1m said:

ni fizicki ni psihicki spremni za ovu utakmicu. toliko i o teoriji o top8.

 

Nemoj da se nadas da je nasa patnja zavrsena,mi ako pobedimo 2 do kraja a jedna je bajern imamo dobre sanse za osam,agonija se nastavlja.

 

Radonja je uvek imao falinke u vodjenju utakmice,s obzirom na iskustvo a mali ili ni mali napredak u bice da je do koncentracije ili manjka talenta u tom segmentu.Sto se kaze bio bi vrhunski fudbalski trener,odradis vecinu taktike pre meca i posle malo korigovanje.

 

Sto se tice igre pa dolazi na naplatu nemogucnost ili odbijanje da se dovedu neki igraci.Nama velika vecina igraca ima ozbiljne mane,neke od tih  su mane za bilo kog sportistu.Davidovac ok kosarkas,ne moze da se odvoji od parketa,Kuzu i Mitrovicu ispadaju lopte svaki mec,Dobricu ukoliko zatvore levo ne zna gde udara na to mali bbiq,Vajt i Ivanovic ne znam koji sport igraju,sta je njihov forte u igri i protiv kog protivnika mogu da pokazu isti,Markovic jbg kasni za svima 3 koraka zbog tela.

 

Dobijali smo utakmice na disciplinu i ,neko ce se ljutiti u ovom trenutku ali verovatno je tako,na Kalinicev talenat plus za dozu jacu odbranu u vidu Holinsa i Lazica.Njih sada nema,Kalina nikada nije bio konstantan u napadu a sada je posebno u kanalu zbog suterskog incidenta u Zagrebu a Dejo niti zna da prestane da mu daje loptu u ruke niti ima kome drugom plus mu saigraci redovno preskacu otvorene suteve pa on zaista nekada mora da sutne.

 

Sve u svemu jos jedna propustena prilika jer se Alba posteno nudila.A ne bi me cudilo da dobijemo Bajern i onda uzivamo u trilerima protiv Zalgirisa i Efesa i verovatno ih izgubimo.

Link to comment
Share on other sites

Bez centara nismo se ni trebali nadati visem cilju. Priznajem bio sam magarac koji je isao za sargarepom, a sad jos  malo revijalnih utakmica u finisu EL, pa onda ono za sta je i oformljen tim i na sta je realan fokus od pocetka(ABA).

Sreca otoplilo, pa moze da se ispuni dan raznim desavanjima...dan je lep, sunce sija, povetarac u kosi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

A jeste Makabi kojeg smo dva puta dobili, ili Bajern koji trenutno ne lici na tim? Pa i ova Alba i Monako, to su ekipe koje su rame uz rame sa nama. 

 

Ne kazem da jesmo za top 8, ali ovi sto ce potencijalno ici tamo umesto nas me uopste nisu ubedili da im je mesto tu. 

Nisu ni oni za Top8 nego im se posrecilo zbog izbacivanja Rusa.

Link to comment
Share on other sites

Sto je najcrnje, dobicemo osamuceni post-kovid Bajern i opet krece lozenje, onda rutinski gubimo od Zalgirisa, da bi na kraju u krcatom Pioniru ispustili +15 protiv Efesa, Vasa nam pakuje trojku sa 10 metara u poslednjoj sekundi i ostavlja nas bez top 8.

 

Ne moze drugacije s ovim klubom, uvek tezi put i uvek agonija. Ne postoji ekipa u Evrokupu sa losijom centarskom linijom, ne postoji igrac u Vajtovom cenovnom rangu koji bi manje doprinosio, niti veci promasaj za doselekciju od Stefana Markovica. Al jbg, teraj dalje, samo da taj kalemegdan u junu docekamo 🙂 A onda sledece sezone neka nova bravura, tipa ulazimo u sezonu sa plejmejkerskim trilingom Markovic-Dzenkins-Pot.

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Laki21 said:

 

Nije fer Nejta ubacivati u ovu priču, čovek uvek daje maksimum koliko mu fizikalije dozvoljavaju, pa i večeras je bio najbolji u ovom jadnom skupu.

 

Večeras stvarno nije fer. Ajde ispalio je onaj airball, ali to mu se ne more zameriti. Ja bi pre trražio da uzme još koji šut za 3 kad mu idu ispod bloka, nego da ga kritkujem zbog promašenog šuta. On i Davidovac jedini koji su danas nešto odigrali. Ostali u kontra ritmu.

 

I ne slažem se sa Cavanijem da nam nisu falili Lazić i Hollins. Itekako su falili. Ne samo zbog pritiska na loptu, gde se Lo nebi šetao kako bi hteo. I Smith je dosta prednosti pravio istrčavanjem iz blokova. Mislim da su prve tri akcije na utakmici napravili prednost na taj način. Protiv Hollinsa to nije moguče.

 

A možda i najbitnije. Da su bili njih dvojica u postavi, manje bi gledali na parketu neke koji su bili u strašnom kontra ritmu večeras

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja ni pre ove utakmice nisam verovao u top 8, jednostavno ova ekipa ne moze dobiti tekmu u el u kojoj ima imperativ pobede i na neki nacin, zbog raznih okolnosti, u datom trenutku dodje u poziciju favorita

mozda bi sa razgoropadjenim holinsom i imali neke sanse ali njegovom povredom je svaka nada umrla

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...