Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Sramota je ovo što se radi sa Lazarevićem, dečko nije to zaslužio. Mi nemamo jednog mladog igrača, ono malo što smo imali se razbežalo ili je oterano. Ja kao navijač zvezde, da sam u situaciji da kao mlad košarkaš dodjem u zvezdu, samo bih se zahvalio na ponudi. Ovo je smejurija od kluba, kosmička pravda će biti da ove sezone ne osvojimo nijedan trofej.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ako sledece sezone ne budu tu uskokovic, jovic pa mozda cak i djurisic, nek se svi tornjaju iz kluba...Ima da dodjem sa transparentom:SINA SAM VAM OPROSTIO ALI DIMITRISA NIKAD!!!

 

Druze, nemoj pogresno da me shvatis, ali jebo te Dimitris

 

30 minutes ago, Markoss said:

 

Poznajem ga. 

 

Mislim male su sanse, jer je plan da vec ove godine ode na draft i direkt u nba, al eto. 

 

Ja na njegovom mestu ne bih ni lud u Zvezdu, kao ni bilo koji mladi igrac. Lazarevic sa 25 godina i svime sto pokazuje igra 8 sekundi po utakmici, a Misko bi za ovog trazio 48 minuta bez produzetaka

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Mali Jovic ima veliku zelju da karijeru nastavi u KKCZ. 

 

Doduse, Misko nema, ali nema veze, mali je bas bas nas. 

Igrac ko stvoren za Radonju, visok, jak, odbranu kod njega da popravi a ball handling mu je vec solidan kao i sut. Ako ne bude u prvih 20 pikova (ili 1. rundi) hoce li onda biti sanse za nas? 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Predragdjape said:

Kod Radonjica ce pre sansu iduce sezone dobiti Markovic nego Jovic, pa makar bio novi Stiv Nes. Prvo, mlad, drugo neiskusan, trece nije igrao EL, cetvrto ne poznaje Radonjin sistem, peto nije ga trenirao, sesto nije mu drugar, sedmo Zvezda uvek igra na trofeje...

Pa dobro ne bih se slozio da Radonja nikad ne daje sansu mladim igracima. Protiv Reala 2015/16 4. cetvrtina lomi se rezultat a nama Rebic i Guduric na parketu. Dao bi on sansu ali kada nema kome jer osim u Megi nema pretjerano talentovanih nasih igraca. Trenutno jedino mozda Topicev sin da ima preduslova da igra brzo profi kosarku ali i to tesko. Volio bi i Radonja da moze priustiti i dovesti najtalentovanijeg igraca na svojoj poziciji u evropi ali to je sad druga prica. 

Link to comment
Share on other sites

Ako Lazarevic i ostali klinci(koji klinci??? :)) svojim zalaganjem na treninzima ( sto ne vidimo) i na utakmicama ( sto mozemo da vidimo) zasluze da igraju po par sekundi ili da ne igraju uopste, teraj to dalje, ne razumem zasto se Ra bakce uopste sa time. Guraj Pefija, jbg, prema zakonu velikih brojeva, jednu utakmicu mora da se upise u strelce pa sve i da je nesposoban da potrci.

Link to comment
Share on other sites

Niko ko je normalan, a mlad ne bi trebalo da pomisli da dodje u Zvezdu. 

Sa druge strane, naseg trenera ne zanimaju igraci poput Berona.

Ne sumnjam da cemo gledati iste igrace i iduce godine, uz doselekciju jos nekog ex repstativca koji nema agazman, a zeli da se obezbedi pred peMziju.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Redstar0356 said:

Negativan hm, skandiranje Omicu, teranje Kalinica da se odrice plate. Samim tim sto se mesaju u transfere je dovoljno negativam aspekt i 3-4 tralala pesmice jednom u 2 nedelje ne mogu da izbrisu to.

Da se mesaju u transfere ne bi nam dosli ni Omic ni Kalinic. Recimo u FK takvi transferi ne padaju ni na pamet Terzi. Imaju svoj stav koji guraju tvrdoglavo, kada je dosao Omic povukli su se iz hale, to je isto kao da ti ili ja sutra ne idemo na utakmice jer nam smeta ovaj ili onaj igrac. Kalinic je ljudina i igracina, ali je sam kriv za sve sto je bilo. Ne vidim uopste bilo sta negativno od strane Delija ove sezone kada je u pitanju KK. Uostalom, sta mislis da li nasi igraci vise vole da igraju dok se pevaju te 3-4 tralala pesme ili dok se cuje skripa parketa i psovanje nezadovoljnih pojedinaca? 

 

Da se ukljucim u pricu o Lazarevicu... On nije profil igraca koji moze nesto da promeni na terenu, vise je timski igrac koji ce izgledati dobro kada ceo tim tako izgleda. Ima odlicne fizikalije, ali realno skromnog je talenta. Svakako da zasluzuje vise minuta, ali u konkurenciji sa Dobricem, Kalinicem, Lazicem i Davidovcem ce tesko do njih da dodje. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

Da se mesaju u transfere ne bi nam dosli ni Omic ni Kalinic. Recimo u FK takvi transferi ne padaju ni na pamet Terzi. Imaju svoj stav koji guraju tvrdoglavo, kada je dosao Omic povukli su se iz hale, to je isto kao da ti ili ja sutra ne idemo na utakmice jer nam smeta ovaj ili onaj igrac. Kalinic je ljudina i igracina, ali je sam kriv za sve sto je bilo. Ne vidim uopste bilo sta negativno od strane Delija ove sezone kada je u pitanju KK. Uostalom, sta mislis da li nasi igraci vise vole da igraju dok se pevaju te 3-4 tralala pesme ili dok se cuje skripa parketa i psovanje nezadovoljnih pojedinaca? 

 

Da se ukljucim u pricu o Lazarevicu... On nije profil igraca koji moze nesto da promeni na terenu, vise je timski igrac koji ce izgledati dobro kada ceo tim tako izgleda. Ima odlicne fizikalije, ali realno skromnog je talenta. Svakako da zasluzuje vise minuta, ali u konkurenciji sa Dobricem, Kalinicem, Lazicem i Davidovcem ce tesko do njih da dodje. 

Zbog istih navijaca sprecen je dolazak Birmancevica, a decko ke izmislio fudbal za sve Mrkeline invalide, kako to da ti navijaci brane Gobeljica? Kako se ne pobune protiv Mrkele i Terzica, kad su toliki dusebriznici?

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  Zašto bi bilo koji mlađi igrač želio da dođe kod Radonje?        

 

Kod Radonjića je upravo Boriša rekorder po broju ulazaka u igru na minut-dva do kraja i to gistro ABA liga level. Baš je izgledalo kao da se sprda sa njim. U EL je 2016/17 zaigrao na tri tekme sa prosekom od 4 minuta. Kod Tomića u 20 EL tekmi, od kojih 18 kao starter sa 13mpg. Specifičnost Borišine priče u Zvezdi je da je ipak igrao kod 3 trenera, bio najplaćeniji prospekt ABA lige i u klubu proveo pet godina. Da se razumemo, i zbog njega a i kluba, jedva sam čekao da ga vidimo u nekoj drugoj sredini. Ali iskreno mladi talentovani igrači i trebaju da se zapitaju da li je KKCZ pod Radonjićem najbolja stvar za njihov nesmetani razvoj i krucijalni deo karijere. Za Lazarevića se mora priznati da je u ovom rosteru ozbiljna gužva na njegovoj poziciji. Ali gledano iz njegovog ugla...nije više mlad, izborio se sa najtežom povredom, vratio se jači, popravio šut...u top je formi i moćnog frejma i ti mu sad pridji na treningu i zatraži da pruži više i bude strpljiv...pa za čije babe zdravlja?

Samo da je dobio polovinu Dedinih mrtvih minuta kada ga nije bilo u oba pravca i sam Deda bi sada bio ko momčina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, СтелаРоса said:

Da se mesaju u transfere ne bi nam dosli ni Omic ni Kalinic. Recimo u FK takvi transferi ne padaju ni na pamet Terzi. Imaju svoj stav koji guraju tvrdoglavo, kada je dosao Omic povukli su se iz hale, to je isto kao da ti ili ja sutra ne idemo na utakmice jer nam smeta ovaj ili onaj igrac. Kalinic je ljudina i igracina, ali je sam kriv za sve sto je bilo. Ne vidim uopste bilo sta negativno od strane Delija ove sezone kada je u pitanju KK. Uostalom, sta mislis da li nasi igraci vise vole da igraju dok se pevaju te 3-4 tralala pesme ili dok se cuje skripa parketa i psovanje nezadovoljnih pojedinaca? 

 

 

Samo izasli iz hale ili sirili neke transparetne i vredjali Zvezdinog igraca kao pomenuti semenkari? Dosao je Kalinic al reci mi zasto je morao da se odrekne jedne plate da ovi ne prave sranja, je l to nemesanje, to nije nista negativno?  SAM JE KRIV? KAKO JE COVEK SAM KRIV STO IMA STAV KOJI SE NE SVIDJA  TEBI I GRUPI I ZASTO JE KRIV ZBOG TOGA???

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Profaarmor said:

Ne mogu da verujem stvarno da Pefi nista, ama nista ne moze da isporuci, nikakve koristi od njega, pa valjda je trenirao  malo sa nama pre nego smo ga potpisali, ko da smo dobili neku kinesku fake verziju :mad:

 

Ako si ga gledao u zadnjoj sezoni u Virtusu, prenošeni su non stop, video si na šta je tamo ličio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...