Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ako insinuiraš da su oni neki koji forsiraju prospekte, to bi moglo da pije vodu da oni nemaju čoveka pri kraju karijere na klupi i tolike novce koje su dali na te prospekte.

 

Bukvalno skoro svako od njih je bio druga, pa i treća opcija za svoju poziciju, nemoj da smo smešni. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mind. said:

Ako insinuiraš da su oni neki koji forsiraju prospekte, to bi moglo da pije vodu da oni nemaju čoveka pri kraju karijere na klupi i tolike novce koje su dali na te prospekte.

 

Bukvalno skoro svako od njih je bio druga, pa i treća opcija za svoju poziciju, nemoj da smo smešni. 

Ako možeš da argumentuješ ovo u vezi novca, koje smo to pare dali na prospekte? Izuzev Izraelca, koji je to novac usut u dovođenje Balše, Smailagića, Glasa sad potencijalno Tristana? Pritom Madar je očigledno bio prva opcija ako je verovati izjavi Obradovića (u šta ne moraš da veruješ, ali koji je dokaz da nije istina?) Pa mi sračunaj te silne pare koje smo dali za njih, molim te. Možeš na KKP temi, ovde nije prikladno.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, mind. said:

Ako insinuiraš da su oni neki koji forsiraju prospekte, to bi moglo da pije vodu da oni nemaju čoveka pri kraju karijere na klupi i tolike novce koje su dali na te prospekte.

 

Bukvalno skoro svako od njih je bio druga, pa i treća opcija za svoju poziciju, nemoj da smo smešni. 

Pa dali smo i mi neke novce na nase penzionere, ne verujem da igraju za dzabe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Instinkt said:

Ako možeš da argumentuješ ovo u vezi novca, koje smo to pare dali na prospekte? Izuzev Izraelca, koji je to novac usut u dovođenje Balše, Smailagića, Glasa sad potencijalno Tristana? Pritom Madar je očigledno bio prva opcija ako je verovati izjavi Obradovića (u šta ne moraš da veruješ, ali koji je dokaz da nije istina?) Pa mi sračunaj te silne pare koje smo dali za njih, molim te. Možeš na KKP temi, ovde nije prikladno.

To moze na tati.Jer za nijednu od ove 2 teme nije prikladno.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Instinkt said:

@Don Radonja

Ili na tati, jasno. Nije provokacija, i vašu i našu temu čitam i pratim

Sve ok, Smajli, Madar i Kurucs igraju za pristojnu lovu. Balša , Glas i Trifunović su druga priča.  Ideja je da ekipa raste kroz sezonu .

Oba tima slično koštaju, samo su drugi koncepti pri čemu ste vi spremni da već ove godine idete u crveno ( da trošite ono što nemate ). 

Zvezda ove godine pegla sve što je zasrala prethodnih godina( Obradović i sl.) I objektivne okolnosti ( korona) . Već 2-3 godine ugovor sa telekomom se isplaćuje unapred , ove godine trošimo pare za 2022/23, šteka se gde god je moguće.

Link to comment
Share on other sites

Pa i da ste dali pare to je normalno. Oni bi da dovedu mlade prospekte i da im matorci placaju sansu kod Covica, jedno 200k ugovor i da pola ide Nebojshi...

 

Mi smo rsterali sve, sad nam najmladjeg zovu Deda....srecom pa smo produzili prCednika jos 5. godina, realno mu ostoja ocitava bukvicu kako se vodi klub. Apsolutno sm siguran da svako ko poznaje kosarku bar malo razume sta pisem. 

 

Mi sledce sezone necemo igrati EL, cak postoji varijanta da kkp dobije sa virtusom trogodisnju licencu iz mojih izvora blizu nekih ozbiljnih ljudi koji ce sesti na stolicu NC..ne mislim na ovu vec onu na celu EL.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posle svakog poraza ista priča... Još jedan bolan poraz. Četvrti poraz u poslednjih pet utakmica u EL. Sve su to bili tesni porazi, ali protiv izuzetnih ekipa. Poraz od aktuelnog šampiona u gostima(Efes), poraz od trenutno najbolje ekipe i glavnog favorita za osvajanje(Barselona), poraz od Zenita kod kuće i poraz od Asvela u gostima.

Pre meča nisam očekivao pobedu, jer jednostavno prošlo je puno vremena od prošle utakmice. To je možda bio i glavni uzrok poraza, u drugom poluvremenu kao da smo ostali bez benzina. 

Možda smo dobili Dobrića kakvog smo očekivali, odigrao je odlično.

Ono što mi bode oči jeste prozivanje Radonjića i Ivanovića( ne ovde, već na društvenim mrežama) Ovo jeste Radonjićev poraz, pa šta jel treba čoveku dati otkaz? Jel treba da menjamo treneru svakih 12 meseci? U ABA ligi imamo maltene perfektan učinak, dok u EL imamo skor 7-13, od svih tih poraza, možda u 5 mečeva smo bili nadigrani. Moramo nastaviti da verujemo u ovu ekipu, jer momci se bore i ubedjen sam da ćemo osvojiti najbitniji trofej, a i drugu ekipu nemamo. Borba za top 8 još uvek nije gotova, potrebno je uhvatiti ritam, vezati par pobeda i tu smo. Sad će neko reći, lako je to reći, jeste, ali mislim da ćemo mi tek krenuti da pružamo najbolje partije. Potrebno je malo sreće i red bi bio da nam se sve vrati za ove utakmice. Takodje želim da napomenem da ćemo imati u jednom trenutku 4 utakmice vezane kod kuće.

Što se tiče Ivanovića, ne vidim razlog za prozivanje momka. Svi smo imali velika očekivanja od njega, ali trenutno ne pruža takve partije u kontinuitetu. Njegova statistika u EL govori da ubacuje 8 poena i 3 asistencije u proseku. Za njegovu ulogu bekap pleja solidno. Jasno je da ima nedostatak samopouzdanja, pritisak je veći nego u Budućnosti, očekivanja su veća. Ne zaboravimo da je i on imao koronu, i povredu. Potrebno je da ima kontinuitet i to je u redu.

Poslednji napad sinoć, bio je takav kakav je bio. Primarni pik sa Lukom nije prošao, Asvel je odigrao dobru odbranu i to je to. Kasno smo krenuli u sam napad, to je svakako greška, ali priče kako je Ivanović gurnuo vruć krompir Dobriću nisu na mestu. Jednostavno, da je Ivanović rešavao i promašio, svi bi pričali kako nije on trebao da rešava već Dobrić, kako je birano loše rešenje itd...

U svakom slučaju, moramo nastaviti da pružamo podršku momcima, i sada je najbitnija utakmica koja je na programu već u ponedeljak u Sloveniji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Pa i da ste dali pare to je normalno. Oni bi da dovedu mlade prospekte i da im matorci placaju sansu kod Covica, jedno 200k ugovor i da pola ide Nebojshi...

 

Mi smo rsterali sve, sad nam najmladjeg zovu Deda....srecom pa smo produzili prCednika jos 5. godina, realno mu ostoja ocitava bukvicu kako se vodi klub. Apsolutno sm siguran da svako ko poznaje kosarku bar malo razume sta pisem. 

 

Mi sledce sezone necemo igrati EL, cak postoji varijanta da kkp dobije sa virtusom trogodisnju licencu iz mojih izvora blizu nekih ozbiljnih ljudi koji ce sesti na stolicu NC..ne mislim na ovu vec onu na celu EL.

Virtus godinama ulaže masne novce, idu uz Bartomeua i nisu dobili licencu, a dobijali je ekipe poput Albe, Bajerna, Asvela.

 

Dobiće je sad kad je pao Bartomeu, kad se ne zna ko će biti na čelu EL i na kome će šiljiti onu stvar. Dobiće je i KKP pored Lokomotive koja ulaže još veće pare itd itd 

 

Kapiram da smo svi razočarani posle sinoćnjeg poraza, ali daj da ne budemo od onih kojima je sve potaman kad pobeđujemo, a sve crno kad izgubimo. 

 

Zgazićemo ABA i ove godine, a dogodine verovatno Jovo nanovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dal sam ja nesto umislio, verovatno je tako posto niko nije ni u jednom postu to pomenuo da pored gomile gluposti koje smo napravili isto tako veoma bitan faktor  u trecoj cetvrtini bio i  sudijski kriterijum, meni je licilo da treba ruku da iscupaju nasem igracu da bi sudije nesto svirali. Pogotovo oni fauli svirani Wajtu na Osetkovskom, isto i onaj faul u napadu Wajta na Lacombu, imao sam utisak da je pre toga bio ocigledan faul primarnog cuvara na Wajtu

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Markoss said:

Tristan je bukvalno top prospekt po onome sto sam video. Ako ga stvarno Partizan dovede i to iz Reala u kom ima minute i to jos ne na pozajmicu, bukvalno cu biti u fazonu no comment.

 Kako to misliš "ako ga dovede"? 

 

https://sportando.basketball/en/tristan-vukcevic-reportedly-signing-with-kk-partizan/

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Instinkt said:

Ako možeš da argumentuješ ovo u vezi novca, koje smo to pare dali na prospekte? Izuzev Izraelca, koji je to novac usut u dovođenje Balše, Smailagića, Glasa sad potencijalno Tristana? Pritom Madar je očigledno bio prva opcija ako je verovati izjavi Obradovića (u šta ne moraš da veruješ, ali koji je dokaz da nije istina?) Pa mi sračunaj te silne pare koje smo dali za njih, molim te. Možeš na KKP temi, ovde nije prikladno.

 

Smailagić ti je treći ili četvrti najplaćeniji igrač u timu, ima preko pola milke (ne znam koliko košta Kuruc).

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...