Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Cekajte zasto se nervirate sad kad ste pre meca najavljivali kako ce nas odrati 20 razlike i da cemo turisticki otici tamo?

Sta posibali smo se i ostali kratkih rukava?

Vratice se to.

Bitno je da mi ne idemo turisticki nego da se borimo.

Neke cemo dobiti neke cemo gubiti sport je to.

Jeste Radonjic je zajebao petorkama na kraju ali sta sad.

Idemo dalje.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

I koliko god volim Kalinu, ovaj njegov hero ball mora da prestane.Mi smo tim, kao tim smo dosli do rezultata, a prakticno jedan igrac i trener koji to nije zauzdao su prosuli sve. Moramo kao tim i da gubimo i da pobedjujemo🙄

nije to bas neki hero ball

jednostavno svima se stisnu muda, a trener nemo gleda i drzi petorku za cuvanje rezultata

logicno je da kalina nesto pokusa da izmisli

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, neznam jel mi koji poraz ovako teško pao.

 

A nemogu ni da zamislim kako je tek njima.

 

Sreča u ovoj tragediji je da je Kalina bio taj koji je omašio ta bacanja na kraju. On če moči to mentalno da prevaziđe. Sve ostale bi ovde nabili na kolac zbog toga.

 

I treba možda prespavati ovo, pa kritkovati sutra ujutru hladnih glava. Ipak je ovo prvak EL na domačem terenu, kojeg smo držali za muda do samog kraja.

 

Kako god okreneš, od mene ide naklon do poda za ovaj tim ❤️

  • Like 15
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Dva najiskusnija igrača na kraju sjebala utakmicu uz užasno vođenje i Radonje. I on kao da se uplašio pobede. Neverovatna mi je na kraju ova sekirica Markovića kao i onaj nepotreban faul nad Micićem kada nije bilo potrebe da onako maše rukama. Kalinića mora neko da rastereti u ovakvim utakmicama, previše sili i pokušava da reši utakmicu. Svaka čast njemu, divim mu se na trudu, veliki je mudonja, ali ne treba da preteruje. Na kraju krajeva od toliko pokušaja mora nešto i da ubode. Verovatno sada vruće glave nešto ću napisati što i nije u redu prema igračima. Tako da ću se zaustaviti pa sutra hladne glave napisati opširniji komentar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To je sto je, idemo dalje. Igramo na vrhunskom nivou, mozemo da se nosimo sa svima. 

Pratii sam portale dok su trajale i nasa i utakmica kkp. Svuda su bili udarna vest, da li mogu da preokrenu, rafal crno belih trojki. Mi tek na dnu da vodimo na poluvremenu u Istanbulu. Pa popusice kurac ti mediji kad uzmemo sve titule,  jebo ih njihov magicni zagorac.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

Cekajte zasto se nervirate sad kad ste pre meca najavljivali kako ce nas odrati 20 razlike i da cemo turisticki otici tamo?

Sta posibali smo se i ostali kratkih rukava?

Vratice se to.

Bitno je da mi ne idemo turisticki nego da se borimo.

Neke cemo dobiti neke cemo gubiti sport je to.

Jeste Radonjic je zajebao petorkama na kraju ali sta sad.

Idemo dalje.

Da ti kazem nesto kratko.

Kurac ce se vratiti. Pardon my french, ali je tako.

 

 

Edited by Losmi17
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka casr Radonjicu,odlicno je spremio mec, sigurno nije on kriv sto mu najbolji igrac masi oba bacanja. Ne moze ni on da bude heroj u svakoj utakmici. Dobili smo Lazarevica. Dokazali sebi da mozemo da igramo sa svima, u odlicnoj smo formi, bilo bi pametno da se dovede neko umesto Cirbesa.

Svaka cast na odlicnoj utakmici svima. Ivanovic bi trebalo da ima malo vise minuta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Radonja said:

Cekajte zasto se nervirate sad kad ste pre meca najavljivali kako ce nas odrati 20 razlike i da cemo turisticki otici tamo?

Sta posibali smo se i ostali kratkih rukava?

Vratice se to.

Bitno je da mi ne idemo turisticki nego da se borimo.

Neke cemo dobiti neke cemo gubiti sport je to.

Jeste Radonjic je zajebao petorkama na kraju ali sta sad.

Idemo dalje.

Po meni pobeda ovde bi nas torpedovala u borbu za top 8 kao jedan od ravnopravnih kandidata. Ovo je moglo psiholoski da nas podigne na Max samopouzdanja, jos sa ovim procentima sa distance na danasnjoj utakmici. Ovako se plasim kontra ritma nakon ovakve prosute pobede koja bi nam bila mozda i najveci brejk od kad igramo El. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...