Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nije stvar u Zirbesu vec sto je Mitrovic pokazadamoze da igra na visokom nivou, nece Radonja da ih sputava..jos kad dodje Vajt,to je to..

Da, apsolutno se slazem. Za manje od pola sata utakmica. Da se posibamo sa Efesom a sto da ne i da ih iznenadimo. Vreme je da i taj Efes pobedimo u gostima 😄

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nije stvar u Zirbesu vec sto je Mitrovic pokazadamoze da igra na visokom nivou, nece Radonja da ih sputava..jos kad dodje Vajt,to je to..

Stvarno ne moras toliko braniti radonjica jer ne verujem da ovde neko ima nesto protiv njega a i ako ima neko to je bas manjina, razumem ja nekad i ironiju u tvojim komemtarima a i teranje inata ali nekad je stvarno dosta. Da li nije postojao centar za 6 meseci koji odgovara radonjicu  i to izgleda bas niko da ne odgovara pa moram da gledamo cirbesa koji je za kls je meni fascinantno, u krajnju ruku radonjic na kraju podnosi racuna i sva odgovornost je na njemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da necemo upasti u njihov stil igre, i da se jurimo poenima. Vrlo je bitno da ne naprave veliku razliku od pocetka, pa da moramo da jurimo rezultat. Bar imamo igrace koji mogu zaustaviti njihove bekove, pa cak i po cenu brzog ulaska u bonus i probleme sa faulovima. Ne dozvoliti da se razmasu, seckati igru i uvesti ih u nervozu, jakom igrom pa cak i jakim faulovima. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, svarozicslo said:

Isto tako mogu i ja da ne smetam. Doduše, ne volim splavove kao Dubaičanin, a ne šetam ni splavuše kao on.

A nisi ni igrački kvalitet kao on. Što bi se reklo tu ste negde samo ne znam gde? Ljudi zaboravljaju da je Zirbes bio proglašen za najboljeg mladog igrača Nemačkog prvenstva pre dolaska kod nas.

Edited by Johnny Štulić
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pavijan2 said:

jel se to hvališ ili žališ?

Bio sam sarkastičan. Valjda nije suština da igrač ne smeta, nego da doprinese. To "ne smeta" mi je terzićizam: nakrcaćemo ekipu igračima sumnjivog kvaliteta, ako, ne smetaju.

6 minutes ago, Johnny Štulić said:

A nisi ni igrački kvalitet kao on. Što bi se reklo tu ste negde samo ne znam gde? Ljudi zaboravljaju da je Zirbes bio proglašen za najboljeg mladog igrača Nemačkog prvenstva pre dolaska kod nas.

To za "najboljeg mladog igrača" je neki argument? To bilo ovog leta? Videti pod "Rade Z" 

Edited by svarozicslo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, svarozicslo said:

Bio sam sarkastičan. Valjda nije suština da igrač ne smeta, nego da doprinese. To "ne smeta" mi je terzićizam: nakrcaćemo ekipu igračima sumnjivog kvaliteta, ako, ne smetaju.

Maik nije igrač sumnjivog kvaliteta. Tačno znamo njegova ograničenja.

Ako ne može Monro, Martin ili neko sličnih kvaliteta, onda bolje Maik nego neki JOB.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da napisem dok je poluvreme.

 

Kakav smo mi TIM. Ne bih menjao nijednog igraca iz ovog tima. Radonja je stvorio TIM od ovih ljudi, tacno se zna sta ko radi, svi su pravi ratnici na parketu i pruzaju 100%. Nekad je dovoljno za pobedu, nekad ne, ali sasvim sigurno cu uzivati u nadim utakmicama ponovo, posle duzeg vremena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čovjek pokušao da zatvori meč sa Pefijem na 2 i Nejtom na pleju koji ne može da diše. I to sve zarad nešto bolje odbrane, a u principu Nejt ništa nije odbrani što ne bi mogao Dzoni.

 

Potpuno je ubagovao Radonjić i u neku rugu potvrdio zašto smo mu mi maximum u karijeri.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...